Товста кишка

Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.
Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Захворювання товстого кишечника

Товстий кишечник хвороби .

Товстий кишечник є кінцевою частиною травного тракту, де відбувається активне всмоктування води і формування калу. Анатомічно товста кишка людини складається з наступних відділів: сліпа кишка, ободова кишка, висхідна ободова кишка, поперечна ободова кишка, спадна ободова кишка, сигмовидна ободова кишка і пряма кишка. Тут варто зазначити, що в деяких літературних джерелах пряма кишка виділяється як окрема анатомічна частина травного тракту.

Товстий кишечник захворювання

Найбільш частими причинами розвитку проктологічних проблем служать запори, малорухливий спосіб життя, особливості харчування (зловживання гострою, борошняний, жирною їжею, алкоголем), вагітність і пологи, стреси, вроджені аномалії розвитку, травми. Товстий кишечник болить через запалення кишечника, порушення його моторної функції і мікрофлори, травмування слизової оболонки, розширення вен дистального відділу кишечника. Так виникають захворювання товстої і прямої кишки, заднегопрохода: коліт, криптит, папіліт, парапроктит, анальні тріщини геморой, дисбактеріоз, поліпи і кондиломатоз прямої кишки і анального каналу, епітеліальний куприковий хід і ін.

Болі в товстому кишечнику можуть супроводжуватися дискомфортом і свербінням заднього проходу, проносом або запором, Прокталгія, наявністю крові в калі, слизисто-гнійними виділеннями з заднього проходу.

Болить товстий кишечник ? При будь-яких хворобливих відчуттях в кишечнику краще негайно звернутися до лікаря. Вчасно усунена патологія дозволить вам уникнути серйозних ускладнень.

Захворювання товстого кишечника симптоми

Симптоми захворювання товстого кишечника :

Більшість захворювань товстої кишки довгий час протікає безсимптомно, а потім заявляють про себе так званим кишковим дискомфортом, який з часом наростає. Загальні ознаки, якими виявляються захворювання товстої кишки, такі:

 • - порушення стільця (запори, проноси, нестійкі випорожнення);
 • - болі в животі. Найчастіше турбують болі в бічних відділах живота, в області заднього проходу. Біль в надчеревній ділянці або над пупком зустрічається рідше. Як правило, болі тупі, ниючі, розпираючий, рідше - переймоподібні. Товста кишка симптоми хвороби слабшають після відходження газів або спорожнення кишечника;
 • - бурчання в животі, здуття, скупчення газів. Найчастіше ці явища спостерігаються в другій половині дня.

Вони посилюються до вечора, а до ночі слабшають.

Інші симптоми хвороби товстої кишки - це виділення слизу або гною з заднього проходу, кровотечі або домішки крові у випорожненнях, часті помилкові позиви до дефекації (тенезми), нетримання газів і калу. Багато запальні і пухлинні захворювання товстої кишки супроводжуються серйозним порушенням обмінних процесів. В результаті хвора людина відчуває наростаючу слабкість, виснаження, порушуються функції статевих органів. У хворих дітей сповільнюється зростання і розвиток.

Профілактика хвороби товстого кишечника

Захворювання товстого кишечника профілактика :

Зверніть увагу на свою дієту

Нормальний, збалансований за основними компонентами, добовий раціон людини неодмінно повинен включати достатню кількість рідини (1,5 - 2 літри ) і харчових волокон рослинного походження (овочі, висівки і т.п.). Одночасно не забувайте стежити і за тим, щоб в дієті не було надлишку борошняних і молочних продуктів. Це є абсолютно необхідною умовою для досягнення оптимальної консистенції калових мас та їх нормальної евакуації з кишечника. В результаті істотно знизиться механічне навантаження на пряму кишку. Намагайтеся не зловживати спиртними напоями, а також надмірно гострими і пряними стравами: регулярний надлишок цих продуктів в раціоні є одним з факторів, що провокують розвиток геморою.

Періодично включайте в свій раціон продукти, що підтримують флору кишечника, а також його рухову активність (наприклад біоактивні кисломолочні продукти). Для останньої мети чудово підійдуть багаті магнієм, сіркою та іншими мікроелементами мінеральні води.

Займіться гігієною дефекації

Уникайте будь-яких перевантажень під час дефекації - будь то надмірне напруженні або невиправдано тривале сидіння на стульчаке. Для вирішення першої проблеми буває корисним не тільки нормалізувати свою дієту, як було сказано вище, але і привчити свій організм до дефекації в певний, зручний час доби - тоді поспішати буде нікуди, і потреба в будь-якому «форсажі» цього найважливішого біологічного процесу просто відпаде. Для того, щоб впоратися з другою проблемою багатьом з нас часом достатньо всього лише відмовитися від звички читати в туалеті. Намагайтеся, по можливості, проводити не «сухий», а вологий туалет періанальної області після дефекації. В ідеалі це могло б бути підмивання прохолодною водою. У випадках, коли таке неможливо, слід віддавати перевагу туалету за допомогою зволожених м'яких серветок. Використання сухого паперу (особливо - не призначеної для гігієнічних цілей) припустиме лише у виняткових випадках, при цьому потрібно дотримуватися принципу механічного щадіння тканин. Уникати зайвого тиску, простіше кажучи.

Нормалізуйте свою рухову активність

Якщо Ваша робота відноситься до категорії «сидячій», неодмінно візьміть собі за правило проведення 5-10 хвилинних перерв після кожної години, витраченого на сидіння в кріслі - офісному, автомобільному або стоматологічному. Використовуйте ці перерви для виконання легких фізичних вправ або хоча б ходьби. Заведіть звичку регулярно тренувати мускулатуру черевного преса і промежини. Навіть дуже зайняті люди цілком можуть використовувати для цих цілей так звані ізометричні вправи (чергуються напруга і розслаблення відповідних м'язів) - оскільки для їх виконання не потрібно якихось особливих вимог до зовнішньої обстановці.

Уважно стежте за своїм здоров'ям

на особливу увагу заслуговує питання профілактики геморою під час вагітності. З метою зменшення венозного застою в органах малого таза майбутнім мамам рекомендується щоденна гімнастика, піші прогулянки, раціональна дієта з великою кількістю попускають продуктів. Небажано також користуватися надмірно тугими підтримують поясами і бандажами. Втім, рекомендація щодо тугих поясів і бандажів цілком справедлива не тільки по відношенню до вагітних: уникати носіння одягу, що порушує кровообіг в області малого тазу слід всім бажаючим попередити розвиток у себе геморою.

Хвороба товстого кишечника препарати

Лікування проктологічних захворювань будується на комплексній основі. Воно включає в себе лікувальне харчування, фізіотерапевтичні, психотерапевтичні процедури, антибактеріальну терапію, за показаннями - хірургічне втручання.

Як протизапальні, спазмолітичні засоби з успіхом використовуються:

 • - «Антіспазм »(таблетки)
 • -« Айра болотний »(рідкий)
 • -« гастро »(таблетки)
 • -« Лопух »(рідкий)
 • - «Полин» (рідкий)
 • - «Чистотіл» (рідкий)
 • - Свічки «Ромашка лікарська»

для зниження секреторної активності:

 • - «Каштан» (рідкий)
 • - «Чистотіл» (рідкий)
 • - «Лопух» (рідкий)

При запорах для нормалізації функції кишечника рекомендується:

 • - «Флоро» (Таблетки)
 • - Яблопект «Чистий»
 • - Фітовіт «противоглистную» (Таблетки)
 • - Овесан (Клітковина)
 • - Кунжут, Льон, Розторопша, Гарбуз (клітковини, масла)

При проносах:

 • - Яблопект «Чистий»
 • - «Фітосорб»
 • - «Айра болотний» (рідкий)
 • - «Каштан» (рідкий)
 • - «Часник» (рідкий)

з метою венотропного дії рекомендуються:

 • - «Антіварікоз» (таблетки)
 • - «Капіляр» (таблетки)
 • - «Омега-3» (капсули)
 • - «Каштан» (рідкий)

Протизапальний і загоює ефект роблять:

 • - «Аїр болотний» (рідкий)
 • - Масло «Чорний кмин», « льон »,« Гарбуз »
 • - Ромашка, Едуконд дуб, Композиція активована, Софора японська, Чистотіл, Горіх (свічки« Еконіка »)

Купити препарати при захворюваннях товстого кишечника можна на сайті нашої компанії або в її представництві, яке знаходитися в вашому місті. Представництва компанії можна дізнатись за вказаними контактними телефонами.

Препарати при захворюванні товстого кишечника ціна доступна кожному і демократична.