Клітковина з насіння розторопші (190 гр)

715-4
66,00 грн.

Функціональне харчування ...

Опис

Вага - 190 гр., Упаковка фольга та картон.

Склад: харчові волокна розторопші плямистої містять флавоноїдної з'єднання (силімарин), мінерали (кальцій, фосфор, магній, залізо, кремній, мідь, цинк та ін.), вітаміни А, D, Е, К, група В, токсіфоллін, кверцетин, амінокислоти (тирозин, гістамін і ін.), слиз, органічні кислоти, b-ситостерол, протеїни, цукру, каротиноїди, жири з великим вмістом ліноленової кислоти і ін.

Показання до застосування:

У гастроентерології: при гострих і хронічних гепатитах, цирозах печінки, алкогольної хвороби та ураженні печінки; при отруєнні гепатотропними отрутами, отруєнні грибами, пестицидами і гербіцидами; при радіаційному ураженні; при передозуванні наркотичних речовин; при жировому ураженні печінки, ожирінні; при жовчнокам'яній хворобі (поза загостренням), холестатическом синдромі, печінкові шкірній сверблячці, гіперхолестеринемії; при метеоризмі, відрижці, почутті дискомфорту в черевній порожнині; при хронічних панкреатитах поза загостренням; при хронічних колітах, що супроводжуються запорами, атонією кишечника, для забезпечення регулярного м'якого стільця в осіб похилого віку.

У ендокринології: при гіпотиреозі і цукровому діабеті.

У кардіології: при ІХС, гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, вазопатії.

У гематології: при капілляропатіей, анемії, постгеморрагическом синдромі, при гіпо- та авітамінозі.

у геронтології: покращують функцію печінки і нирок, сприяють зміцненню організму.

Препарати, що містять розторопшу, корисно застосовувати в наступних випадках : в процесі відвикання від алкоголю або наркотиків, для усунення побічних ефектів при прийомі ліків, що діють на печінку; після проходження курсу хіміо-або променевої терапії. В процесі одужання після лікування захворювань печінки.

Спосіб вживання: по 1 ч. Ложці 2 рази в день під час їжі, запиваючи склянкою рідини.

Клітковиною можна замінити сніданок або щільна вечеря - стакан кефіру з клітковиною чудово наситить і впорається з почуттям голоду.

протипоказання: особлива чутливість до окремих компонентів.

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: