Екстракт Броколі (30 мл)

343-33
135,00 грн.

Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією куркумина.

Рейтинг:
(відгуків: 1)

Опис

Брокколі

Brassica oleracea
(природний індол)

Форма випуску: екстракт рідкий
< br/> Продукт харчової функціональний

Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією куркумина.

Крім сульфорафана, в капусті брокколі є й інші протиракові речовини: індол-3-карбін і сінегрін. Перший активізує здатність імунної системи боротися з раковими клітинами, а другий перешкоджає розмноженню ракових клітин, зупиняючи їх розподіл, а потім знищуючи повністю. Природний індол активно захищає печінку від інтоксикації, запобігає утворенню в печінці канцерогенних метаболітів, естрогенів, сприяє нормалізації гормонального балансу, є найкращою профілактикою гормонозалежних пухлин молочних залоз і органів жіночої статевої сфери, захищає організм від новоутворень, блокуючи проростання судин в тканині пухлин. Під дією індолу-3-карбінолу - відбувається гальмування розвитку папіломатозу і виникнення папілломатозних утворень.

Склад: екстракт рослинний рідкий з суцвіть брокколі на водно-пропіленгліколевої основі.

Брокколі містить величезну кількість біологічно активних речовин, серед яких: вуглеводи, мінеральні речовини - калій, кальцій, фосфор, натрій, залізо, магній, мідь, марганець, йод, цинк і ін., амінокислоти, в тому числі незамінні, вітаміни С, РР, Е, в, К, каротин, органічні кислоти, фолієва кислота, хлорофіл, флавоноїди, дубильні речовини, фітонциди, що володіють фунгіцидними і бактерицидними властивостями, тобто здатні пригнічувати ріст і розвиток грибів, бактерій.

Унікальний рослинний білок капусти брокколі вміщує багато амінокислоти - як замінні, так і незамінні, причому легко засвоюється організмом на відміну від тваринних білків з схожим амінокислотним складом. Фолієва кислота, що міститься в цій капусті, дуже корисна для зміцнення імунітету вагітної жінки, а також для повноцінного розвитку плоду і його зростання. Брокколі позитивно впливає на серце і судини людини, служить профілактикою атеросклерозу і багатьох нервових захворювань.

Брокколі дуже корисна для травної системи - очищає її від токсинів, покращує переварювання їжі, запобігає запори, також, не тільки допомагає вилікувати виразки, а й запобігає їх появу. Її цілюща дія полягає в пригніченні головної причини гастродуоденальних і нелекарственних шлункових виразок - інфекції Helicobacter pylori (гелікобактерна інфекція), а також в противовоспалительном і загоюють властивості.

Народна медицина рекомендує брокколі при дисбактеріозі, метеоризмі та диспепсії; при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки застосування брокколі сприяє зменшенню болю, нудоти, печії; при захворюваннях печінки - нормалізації травлення. Дана дія, як стверджують вчені, обумовлено наявністю в капусті сульфорафан - одного з головних діючих речовин брокколі, за змістом якого їй немає рівних.

В даний час дослідники усього світу зацікавлені протиракову активність брокколі, деякі з них вже сьогодні називають брокколі зіркою серед антиракових овочів. Було відмічено, що сульфорафан здатний стимулювати зростання власних клітин антиракового білка, а лікарі НДІ молекулярної медицини Медичної Академії ім. Сеченова визначили, що індол-3-карбінол, виділений з брокколі, здатний викликати цілеспрямовану загибель змінених клітин, не зачіпаючи при цьому здорові клітини організму. Дане з'єднання прицільно дізнається клітини зі «зламаною» генної програмою, які володіють високим потенціалом до патологічного поділу, і запускає процес «самознищення» цих клітин.

Результати експериментів з використанням брокколі були узагальнені Світовим фондом дослідження раку. Фахівці визнали, що капуста брокколі є ефективним засобом в боротьбі з раком стравоходу і шлунка, підшлункової залози і прямої кишки, гортані, легенів, сечостатевої системи і інших органів, і може використовуватися для лікування і профілактики цього захворювання.

Унікальний за своїм складом екстракт броколі:

• має яскраво виражену антибактеріальну дію;
• забезпечує імунний захист;
• покращує обмінні процеси в кісткової і сполучної тканини;
• бере участь в білковому і вуглеводному обміні, формуванні епітеліальної тканини, за рахунок хлорофілу;
• благотворно впливає на склад крові, сприяє нормалізації артеріального тиску, зміцнення судин. Знижує ризик втрати гостроти зору, розвитку катаракти;
• нормалізує функції щитовидної залози;
• незамінний для корекції і зниження ваги, як засіб прискорює метаболізм і сприяє ефективному схудненню;
• захищає печінку від інтоксикації, запобігає утворенню в печінці канцерогенних метаболітів, естрогенів;
• сприяє нормалізації гормонального балансу, є найкращою профілактикою гормонозалежних пухлин молочних залоз і органів жіночої статевої сфери;
• захищає організм від новоутворень, блокуючи проростання судин в тканині пухлин. < br/>
Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• гормонозалежних пухлинах молочної залози, матки, яєчників, передміхурової залози;
• міомі матки, фіброміоми;
• фіброзно-кістозної мастопатії;
• дисплазії шийки матки;
• порушення менструального циклу;
• передменструальний синдром;
• клімактеричному синдромі;
• пізньому клімаксі; < br/> • ендометріозі;
• синдромі полікістозних яєчників;
• безплідді;
• інтоксикації, в тому числі лікарських, алкогольних, харчових;
• алергічних захворюваннях;
• порушення функції печінки (гепатит, гепатоз);
• папилломавирусной інфекцій (папіломи, гострокінцеві кондиломи, респіраторний папіломатоз) папилломатозе органів жіночої статевої сфери;
• захворюваннях шлунка, печінки. виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки.
• для зниження ризику гормональної терапії;
• профілактики передчасного старіння.

Дозування і спосіб застосування

Внутрішнє застосування: дорослим три рази в день по 5 крапель на 200 мл. води (соку, компоту, Фітококтейлі, теплого чаю) за 30 хв. до прийому їжі. Курс прийому 8-10 тижнів, при необхідності курс повторити через 2-3 тижні. Для досягнення швидкого ефекту - 5 крапель екстракту під язик.

Перед вживанням збовтати

Попередження: дітям до 14 років, жінкам вагітним і годуючим грудьми за рекомендацією лікаря.

Можлива індивідуальна непереносимість.

Не містить консервантів, барвників, цукру і спирту.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

побічні дії: не виявлені.

Форма випуску: екстракт 30 мл

Термін придатності продукту: 18 місяці від дати виготовлення.

Затверджено МОЗ України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 01.04.2014 р № 05.03.02-04//21945.
ТУ У 10.8-32133306-003 діє до: 2013.

Деталі товару

Відгуків: 1

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Підтверджена покупка

отличное качество

Уже за неделю приема чувствую перемены в настроении более мягком и спокойном , прилив бодрости . Очень довольна качеством товара

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: