Фітосорб (25 гр)

351
139,00 грн.

Фітосорбент ...

Рейтинг:
(відгуків: 2)

Опис

ФІТОСОРБ

Форма випуску: порошок 25 гр.
Дієтична добавка до раціону харчування

Склад: діоксид кремнію, екстракт ехіноцеі, екстракт звіробою.

Фітосорб - порошок білого кольору без запаху і смаку. Відноситься до ентеросорбенту, які мають виражений сорбційною дією, надаючи протиалергічний, протимікробний, бактеріостатичний, дезінтоксикаційний і ранозагоювальний ефект.

Активною речовиною препарату є діоксид кремнію, завдяки якому з шлунково-кишкового тракту адсорбується білірубін і жовчні кислоти, холестерин, білкові комплекси, екзогенні та ендогенні токсини різного генезу: ендотоксини мікроорганізмів, бактеріальні та харчові алергени, інші токсичні речовини, що утворюються при гнитті у кишечнику білків і не перероблених продуктів харчування і т. д.

Фітосорб пов'язує шляхом адсорбції та виводить з організму: алкалоїди, глікозиди, солі важких металів, фосфорорганічні і хлорорганічні сполуки, барбітурати, етіловоий спирт і продукти його обміну. ​​

Фітосорб не всмоктується в кровотік, виводиться через кишечник в незміненому вигляді разом з адсорбованими токсичними речовинами.

Фітосорб сприяє поліпшенню імунітету і зниження алергічних реакцій.
Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при інтоксикаціях:

- інфекційної (в тому числі сепсис, грипі і т.д.);
- опікової (на стадії інтоксикації);
- післяопераційної;
- променевої (після радіоактивного опромінення);
- алкогольної, наркотичної.

При:

- ішемічної хвороби серця і атеросклерозі (сприяє поліпшенню показників ліпідного обміну, таких, як рівень холестерину, тригліцеридів і загальних ліпідів);
- алергічних захворюваннях (діатезі, атопічний дерматит, астмі, полінозі);
- захворюваннях шкіри (екземі, псоріазі, дерматитах, нейродермітах), інтоксикаціях при гнійно-септичних процесах (абсцесах, маститах, гнійних ранах, карбункулах);
- дисбактеріозі і глистовихінвазіях;
- ожирінні;
- діареї;
- гострих шлунково-кишкових інфекціях (дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції різного походження, харчові отруєння, включаючи отруєння грибами і алкоголем);
- в складі комплексної терапії, при захворюваннях печінки, нирок.

Внутрішнє застосування сухого препарату категорично заборонено !!!

Внутрішнє застосування: дорослим по 1 ст. ложці порошку на 200 мл води, приймати 2 рази на день у вигляді суспензії, яка утворюється при змішуванні Фітосорба з водою. Приймати за годину до їди або через 1,5 години після їжі. Максимальний курс безперервного прийому Фітосорба - 14 днів.

Щоб уникнути запорів під час прийому Фітосорба, необхідно збільшити питний режим.
Швидка допомога при сильних інтоксикаціях! У разі блювоти, гострих отруєнь, високій температурі - дозу рекомендується збільшити (одноразовий прийом), з розрахунку 1 ст. ложка на 20 кг. ваги, після консультації з лікарем.

Зовнішнє застосування: нанести тонким шаром (до 5 мм) на попередньо очищену рану один раз на добу і покриваючи зверху сухий асептичної пов'язкою.

протипоказання: непрохідність кишечника, гіперчутливість пацієнта до компонентів, що входять до складу препарату, ерозії і виразки слизової оболонки кишечника, виразкова хвороба дванадцятипалої кишки і шлунку в стадії загострення, жінкам в період вагітності і грудного вигодовування (відсутні дані про безпеку застосування препарату).
Взаємодії з іншими ліками: Рекомендується застосування Фітосорба за 1 годину до прийому лікарських засобів, після попередньої консультації з лікарем.

Фітосорб фасується по 25г. візуально обсяг в банку при цьому вага може бути різний, тому що порошок гігроскопічний.

Не є лікарським засобом.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 1,0г; вуглеводи - 0,5 г; жири -0г.

Інформація про калорійність: ккал/100г: 4.

Затверджено МОЗ України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016

Консультації лікаря по телефону 067 572 6922

Наш сайт: https://biolika. ua

Деталі товару

Відгуків: 2

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Хороший сорбент

Использовала фитосорб в противопаразитарной программе, очень понравился. Сразу виден результат на коже, исчезли прыщи и жирность, стал красивый ровный тон. У мужа наладилась работа кишечника ( нормализовался стул, ушел метеоризм). Очень понравился!

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Почечная недостаточность

Мне пришлось столкнуться с лечением почечной недостаточности у близкого мне члена семьи. При креатинине 1100 не помогало уже ничего. Врач нефролог посоветовал дать диоксид кремния. От отчаяния я решила попробовать. Есть эффект уже на следующий день. Рекомендую всем, кто столкнулся с проблемой лечения ХПН, гепатита и других болезней с тяжелой интоксикацией. Это прекрасный сорбент

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: