«Біоліка» є однією з найбільш швидко українських компаній на ринку виробництва та продажу власних продуктів здоров'я і виступає гарантом стабільності, успішності, захищеності.

Компанія створена в березні 1999 року в Харкові. Головною рушійною силою «Біоліки» є бажання істотно змінити ставлення українців до свого здоров'я, до того, що ми їмо і чим ми лікуємося.

у співдружності з провідними науковими центрами "Біоліка" розробила і впровадила у виробництво серії продукції "Рідна природа" (Харківський Національний Фармацевтичний університет) і "Яблопект" (Український науково-дослідний інститут промислової медицини).

Більше 20 років ми виконуємо місію компанії: «Розвиток національної культури здоров'я, успіх наших па ртнеров і клієнтів! Разом ми робимо світ кращим! »

До 2010 року, розроблені «Біолікою» рецептури фітопродукції, втілювалися в життя на виробничих потужностях підприємств-партнерів.

Восени 2010, відповідаючи на запити споживачів, «Біоліка», спільно з науковцями Національного фармацевтичного університету, приступила до розробки продукції нової серії «Рідна природа». З метою забезпечення високої якості при випуску нової продукції - було прийнято рішення про створення власного виробництва.

Восени 2011 року закінчено монтаж обладнання нової виробничої площадки (смт. Подвірки Харківської області) , отримані всі необхідні дозвільні документи. «Біоліка» створила виробничі потужності повного циклу: від подрібнення вхідної сировини до упаковки готової продукції.

Сьогодні на нашому виробництві випускаються таблетовані форми з рослинної сировини, клітковина , екстракти, водорозчинні пектиновмісні таблетки Яблопект, фіточаї, масла. На кам'яних жорнах з Дагестану проводиться Урбеч.

Продукти здоров'я «Біоліка» виготовлені тільки з натуральних природних компонентів і не мають штучних консервантів (серія продукції «Рідна природа»- з дикорослих рослин).

Сьогодні «Біоліка» має в своєму асортименті більше 150 найменувань системних фітопрепаратів для зміцнення здоров'я - це значить, що при будь-яких порушеннях і збоях в організмі ми можемо запропонувати природну функціональну фітоподдержку.

Таким чином, за допомогою фітопрепаратів «Біоліка» можна:

- попередити розвиток хвороби;

- знизити ризик загострення і подальшого розвитку наявних хронічних захворювань;

- підвищити ефективність фармакологічного лікування;

- поліпшити фізичну і розумову працездатність;

- мінімізувати можливі перешкоди на організм негативних чинників;

- попередити передчасне старіння;

- збагатити організм вітамінами, мікроелементами, незамінними амінокислотами і поліненасиченими жирними кислотами;

- очистити організм від шлаків і токсинів;

- нормалізувати обмін речовин;

- гармонізувати роботу внутрішніх органів, зміцнити імунітет.

Ми сподіваємося, що за допомогою нашої продукції багато людей зміцнять і повернуть здоров'я, знайдуть інтерес до життя, піднімуть працездатність, що забезпечить подальший розвиток і процвітання нашої країни.