Монобіол "Солодка" (90 шт)

424
114,00 грн.

Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.

Рейтинг:
(відгуків: 2)

Опис

Монобіол «Солодка»

Glycyrrhíza

Форма випуску: таблетки.

Дієтична добавка до раціону харчування


«Солодка» - надає імуностимулюючу, противірусну, спазмолітичну дію. Має протизапальну і відхаркувальну ефектами. Підвищує секреторну активність епітелію дихальних шляхів; зменшує в'язкість мокротиння; сприяє її виділення.

Склад: корінь солодки.

Розроблена для профілактики і комплексного лікування запальних захворювань бронхо-легеневої системи та підвищення опірності організма.Отхарківающее властивість солодки пов'язано з вмістом в ній гліциризину, який стимулює активність миготливого епітелію бронхів і підсилює секрецію слизу. Флавонові з'єднання надають спазмолітичний ефект на гладку мускулатуру. Гліціррізіновая кислота, зазнаючи в організмі метаболічним перетворенням, стимулює функціональну активність кори надниркових залоз і надає кортикостероїдоподібною дію, що в значній мірі обумовлює протизапальний ефект. Наявність в рослині карбеноксолона підвищує захисні властивості слизової шлунково-кишкового тракту, а що міститься глікозид ліквіріцін обумовлює пом'якшувальний, спазмолітичний і послаблюючий ефект.

Солодка гола відноситься до високоефективних і нешкідливим лікарським рослинам. Діапазон її застосування дуже широкий. Найбільш рання згадка про рослину зустрічається в китайській медицині 2800 років до нашої ери. Про неї є відомості в папірусах Еберса, табличках шумерів, працях давньогрецьких вчених. Геофраст рекомендував солодку при захворюваннях дихальних шляхів, в тому числі при бронхіальній астмі. Гіппократ і Гален використовували корінь солодки в різних лікарських сумішах. На Сході рекомендували солодку як основний засіб для збереження молодості; в російській народній медицині застосовували при кашлі, гастритах, захворюваннях нирок і сечового міхура. У середні століття корінь солодки згадується в медичній літературі всіх європейських країн.

Сучасною наукою підтверджено широкий діапазон оздоровчих властивостей солодки голої. Солодке притаманні протизапальну, загальнозміцнюючу, відхаркувальну, обволікаючу, протиалергічну, спазмолітичну, сечогінну і послаблюючу дії.

Препарати кореня солодки пом'якшують кашель і покращують відділення густого мокротиння при запальних захворюваннях органів дихання; при бронхіальній астмі сприяють усуненню бронхоспазму, відновлення функції зовнішнього дихання.

Солодка ефективна в якості допоміжної терапії при хворобі Аддісона, системної вовчак, пузирчатке, алергічних захворюваннях шкіри, гіпофункції кори наднирників, а також захворюваннях, при яких показані кортикостероїди, для пом'якшення синдрому відміни і з метою зниження дози гормонів. Компоненти солодки, беруть участь в реакціях освіти глюкуронидов в печінці, забезпечуючи детоксикацію шкідливих речовин. Тому солодка показана при тривалому застосуванні фармакологічних препаратів (курси хіміотерапії в онкології), а також при будь-яких інтоксикаціях іншого генезу.

У акушерській практиці солодку призначають при ранніх і пізніх гестозах , запорах, многоводии. У гінекології - при запальних захворюваннях жіночих статевих органів, патологічному клімактеричному періоді (завдяки естрогенної активності). В ендокринології - як допоміжний засіб при цукровому діабеті; гіпофункції яєчників; аутоімунному тиреоїдиті, ожирінні. Солодка сприяє зниженню атерогенних ліпідів, попереджаючи, таким чином, атеросклеротичні зміни судин.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• гострих і хронічних бронхітах, трахеобронхите, бронхопневмонії, обструктивних захворюваннях легенів, трахеїті, плевриті, бронхоектатіческаой хвороби, туберкульозі, бронхіальній астмі;

• гастриті у стадії ремісії, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки в період рубцювання;

• при схильності до запорів;

• патологічному клімаксі;

• цукровому діабеті;

• гіпофункції яєчників;

• аутоімунному тиреоїдиті;

• ожирінні - як допоміжні тельное засіб.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 7,8 г, вуглеводи - 9,05 г, жири - 0 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 38.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05.2011г. №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 2

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Покупець не написав ніяких подробиць

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Хорошо помогает детям от кашля

Эту солодку мне посоветовала знакомая, она многодетная мама. Я купила прошлой зимой, когда малые кашляли. Кашель прошол без остаточных явлений за 5 дней. Таблетку нужно розсасывать как конфету 3-5 раз в день. Действительно очень помогает от мокрого и сухого кашля. В моей домашней аптечке это первое средство от кашля детям.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: