Моно-біол Люцерна (90 шт)

440
114,00 грн.

Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...

Опис

Моно-біол «Люцерна»

Medicágo

Форма випуску: таблетки

Дієтична добавка до раціону харчування


Моно-біол «Люцерна» має протизапальну, антибактеріальну, противірусну дію, є джерелом вітамінів, мінералів, амінокислот, знижує рівень холестерину і підвищує рівень гемоглобіну в крові, попереджає розвиток атеросклерозу, високий вміст вітаміну К попереджає крововиливи і кровоточивість.

Склад: порошок люцерни.

Розроблена для застосування в якості додаткового джерела природних вітамінів, антиоксидантів, ефірних масел рослинного походження підвищують опірність організму негативним факторам навколишнього середовища.

Люцерна містить велику кількість хлорофілу лла, білка, ізофлаваноідов, таких як: геністен, дайдзеин, вуглеводи, кетони, органічні кислоти, вищі жирні кислоти, гліціди, трітерпіноіди, стероїди, ефірну олію, кальцій, магній, залізо, фтор, калій, кремній, хлор, натрій, марганець , фосфор, алкалоїди, аспарагін, куместрол, естрогени, фруктозу, мелоновую кислоту, міристинову кислоту, сапоніни, стигмастерол, токофероли, фенолкарбонові кислоти, тріасонтанол, амінокислоти, антоціаніни, карбогідрати, вітаміни С, В1, Е, каротин, В12, В2, пантотенова кислота і навіть рідкісні у рослин вітаміни Д2 і ДЗ, які попереджають рахіт і крихкість кісток. вітамінів А (бета-каротин), Д, групи B (B1, B2, B12) С, Е, К, а так же ряд протеолітичних ферментів, які розщеплюють білки і сприяють їх засвоєнню .. Цілющі властивості люцерни здавна використовуються в народній медицині: при занепаді сил, зниженні працездатності і виснаженні .. Люцерна є природним сечогінним і жарознижуючим засобом.

Одним із завдань оздоровлення населення і профілактики захворюваності є підвищення адаптаційних можливостей організму, збільшення функціональних резервів і зниження напруженості регуляторних механізмів, що виникають в процесі пристосування організму до несприятливих впливів зовнішнього середовища. Тому створення нешкідливих, але ефективних засобів, здатних впливати на рівень адаптаційних можливостей - одна з ключових проблем сучасної медицини. У медичній практиці адаптогени застосовуються як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб при загальній слабкості, частих застудах, при видужанні після важких захворювань, при зниженому артеріальному тиску, при загальній загальмованості і сонливості (в тонізуючих дозах).

Фармакологічну основу оптимізації процесу тренованості, адаптації до фізичних навантажень, поряд з анаболизирующего речовинами, актопротектори, можуть скласти і адаптогени. Багато фактів вказують на те, що підвищення інтенсивності м'язової роботи, що викликається адаптогенами, її енергетичне і пластичне забезпечення носить характер, подібний з дією тренованості, і не супроводжується негативними наслідками. Адаптогени ніби створюють передстартову готовність до подолання підвищених навантажень.

Люцерна - природний адаптоген, володіє дуже широким спектром дії, надаючи багатостороннє дію, тому може застосовуватися при будь-яких хронічних захворюваннях. Різноманітність біологічно активних сполук, що входять до складу люцерни посівної, визначає унікальну терапевтичну цінність і широкий спектр фармакологічно важливих ефектів її препаратів для організму людини.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• хронічної втоми, для підвищення загального тонусу організму;

• хронічних захворюваннях різної етіології;

• захворюваннях шлунково-кишкового тракту (особливо виразці шлунка і дванадцятипалої кишки);

• захворюваннях серцево-судинної системи;

• анемії;

• захворюваннях щитовидний залози (зоб);

• алергії;

• захворюваннях дихальної системи;

• циститах;

• хворобах зубів і ясен;

• геморої;

• ревматизмі.

Для:

• зменшення болю: в суглобах; ревматичних;

• запобігання циститу і запалення простати.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини.

Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 5,0 г, вуглеводи - 14,89 г, жири - 0,94 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 72.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05.2011г. №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: