Солянка холмова-Біол
Salsola
Форма випуску: 90 таблеток по 0,4 гр.
Дієтична добавка до раціону харчування
Безумовна цінність солянки холмової полягає в тому, що вона надає не тільки пряме лікувальну дію, але і одночасно підвищує рівень власної опірності організму до різних захворювань і впливу негативних факторів зовнішнього середовища. Таким чином, регулярне вживання солянки холмової забезпечить природну функціональну підтримку організму і зміцнення здоров'я.
Основні властивості солянки холмової:
Зберігає і відновлює функції: печінки, нирок, серця, підшлункової залози, нервової системи.
Сприяє очищенню, захисту та відновленню зруйнованих клітин печінки (стимулює синтез білків, поставляє структурний матеріал для побудови клітинних мембран і т. д.), нормалізації її функцій і обміну речовин
Покращує функції підшлункової залози, надає инсулиноподобное дію.
Підтримує функції жовчного міхура, попереджає утворення каменів в жовчному міхурі і жовчовивідних протоках (вимиває пісок з жовчного і сечового міхурів), полегшує функціонування організму при віддаленому жовчному міхурі.
Знижує рівень білірубіну, холестерину.
Покращує секреторну і рухову функції шлунка, кишечника.
Зміцнює серцево-судинну систему, покращує біохімічні показники крові.
Має потужний антиоксидантний і імуномодулюючу дію, стимулює роботу власних антиоксидантних систем організму.
Нормалізує загальне самопочуття пацієнта і його масу тіла. < br/> Покращує зір, регулює артеріальний тиск.
Завдяки своєму багатому хімічному складу, солянка холмовая вважається «еліксиром молодості». Вона містить:
- токофероли - антиоксиданти, які допомагають зберегти молодість шкіри ,, зміцнюють стінки кровоносних судин, імуностимулятори;
- флавоноїди - кверцетин, рутин, тріцін, ізорамнетін: покращують згортання крові, виводять токсини;
- стерини та бетаїн, мають гепатозащітним і жовчогінну дію;
- алкалоїди - захищають печінку, знеболюють, знімають спазми гладкої мускулатури;
- полісахариди - маннани і інулін, допомагають при дисбактеріозі і цукровому діабеті;
- амінокислоти: гамма-ліноленова кислота - бере участь в синтезі простагландинів, поліпшує склад крові;
- макро- і мікроелементи: залізо, мідь, кремній, фосфор, калій - покращують мінеральний обмін.
Людина залишається молодим і здоровим, поки у нього нормально функціонує печінка.
біохімік доведено, що щосекунди в печінці відбувається понад 400 трильйонів хімічних реакцій. Вона виконує в організмі більш 500 окремих функцій і бере участь в травленні, кровообігу, у всіх видах обміну речовин, включаючи гормональний. Печінка - головний страж і «фільтр» організму, її заслужено називають другою імунною системою. У ній знаходиться багато лімфоїдної тканини, Т-лімфоцитів і безліч макрофагів, які б виробляли певний вид імунорегуляторних пептидів, які підтримують імунний статус організму.
Фахівці одностайні в тому, що одна з основних причин алергій - збої в роботі шлунково-кишкового тракту, і, в першу чергу, печінки.
Порушення роботи печінки може призвести до гормонального дисбалансу .
Поширені гормонозалежні захворювання: мастопатії , міоми матки, ендометріоз, в тому числі пухлини, можуть виникати внаслідок порушення функцій печінки.
Порушення функцій печінки відбивається на процесах жовчовиділення. Жовч, яку виробляють клітини печінки, регулює роботу кишечника: стимулює його перистальтику, зменшує бродильні і гнильні процеси.
Хронічні закрепи, в свою чергу, призводять до застійних явищ в органах малого таза, проблемам статевої сфери, варикозного розширення вен і його ускладнення - геморою.
Здорова печінка допомагає контролювати вагу. Не дарма кажуть, що у повних людей «лінива» печінку, а у худих - «топка», в якій згорає все зайве.
Якщо печінка не справляється з утилізацією шкідливих речовин, клітини печінки перероджуються в жирові.
Японські фахівці встановили, що печінка відіграє унікальну роль датчика накопичення жиру і в разі потреби дає організму «наказ »схуднути. Якщо в ній накопичується жир, вона посилає певний сигнал в мозок, і то т ретранслює його по всьому організму. В результаті в ньому активізуються процеси спалювання жиру. Однак на такі «чудеса» здатна лише здорова печінка.
Багато проблем печінки відразу ж відбиваються на шкірі. Досвідчені фахівці знають, що з такими захворюваннями, як псоріаз, нейродерміт, екзема, вугрі і навіть целюліт, неможливо впоратися без відновлення функцій печінки.
Ранні зморшки і сіро-жовтуватий колір обличчя - ще одні ознаки« втомленої »печінки.
Якщо функції печінки ослаблені, в організмі порушується обмін холестерину. Це може привести до утворення холестеринових бляшок, що призводить до розвитку атеросклерозу.
Вже до 40 років більшість людей мають мляву печінку, частина клітин якої забита шкідливими речовинами і виключена з життєдіяльності. І цей стан не діагностується медичним обстеженням. Через забруднення печінки і її неповноцінною роботи небезпечні речовини потрапляють в кров і, як наслідок, хвороби і старість іншим органам.
Людина може жити в п'ять разів довше, якщо печінка буде підтримувати кровотік чистим.
Про що мовчить печінку
Прийнято вважати, що якщо немає шкідливих звичок, про печінки можна не хвилюватися. Насправді, печінка будь-якої сучасної людини працює з підвищеним навантаженням. «Хімія», що надходить в організм з повітрям, водою, їжею, ліками, незбалансоване і нерегулярне харчування, захоплення фастфудом і ковбасними виробами, вживання морозива і охолоджених продуктів тільки погіршують її тяжке становище.
Найбільш частою причиною розвитку захворювань печінки є зловживання алкоголем. Алкоголь - один з найбільш лютих ворогів печінки. Мова йде не тільки про тривалих запої, але і про регулярні маленьких прийомах «на груди». Від склянки пива печінку руйнується з тією ж інтенсивністю, що і від чарки горілки. Особливо швидко від алкоголю та інших шкідливих речовин руйнується печінка у жінок, так як в жіночому організмі виробляється значно менше ферментів, які беруть участь в розщепленні токсичних речовин.
Серйозною сучасною проблемою є і поширеність вірусних гепатитів. Вони поступово «підточують» печінку, виснажують імунітет і роблять людину беззахисною перед іншими захворюваннями.
У 60-80%людей вірусні гепатити на початковій стадії «надягають маски» ГРЗ і ГРВІ.
у комплексній терапії гепатитів (і зокрема при гепатиті С) величезне значення відіграє лікувальне харчування і вживання гепатопротекторів - різних біологічно активних речовин, які захищають клітини печінки, нормалізують і підсилюють їх ферментативну активність.
Особливість солянки холмової: вона відновлює клітини печінки.
Фармакологічні властивості
Лікувальні властивості солянки холмової, виявлені в результаті різних біофармацевтичних і хімічних досліджень, обумовлені її унікальним складом. Наявність в солянці холмової флавоноїдів і амінокислот як замінних, так і незамінних, пояснює її гепатопротекторну дію. Особливо цінною є знайдена в рослині гамма-ліноленова кислота, яка сприяє відновленню захисної функції клітинної мембрани. Полісахариди Д-фруктози і гомополісахаріди Д-манози, відомі також як інулін і мана, дають можливість використовувати препарати солянки в дієтотерапії цукрового діабету. Вони сприяють стабілізації рівня цукру в крові.
Наявність більш ніж 14 різних мікро- і макроелементів пояснює імуномодулюючі і загальнозміцнюючі властивості рослини. Особливо важлива присутність в складі солянки холмової кремнію в легкозасвоюваних формах і міді.
Кремній скелетообразующій елемент, вимивання якого є однією з причин старіння. Природних рослинних джерел кремнію дуже мало. У солянці холмової кремнію більше, ніж у багатьох інших біофармацевтичних джерелах, до 50 мг/л.
недолік міді веде до недокрів'я, гальмує засвоєння заліза, заповнюючи її недолік, солянка захищає організм від анемії, сприяє процесу кровотворення і зміцненню імунітету.
чи необхідно Вам приймати таблетки солянки холмової? Щоб оцінити необхідність застосування, пройдіть, будь ласка, невеликий тест. Чи є у вас такі ознаки: вік старше 35 років; зайву вагу, шкідливі звички (куріння, зловживання алкоголем), постійний і тривалий прийом лікарських препаратів, особливо антибіотиків і протизаплідних засобів; проблеми з травленням, гіркота в роті, нудота після прийому жирної, смаженої та іншої важкої їжі, відчуття тяжкості в правому і лівому підребер'ї; схильність до алергій; тьмяна шкіра, ранні зморшки, акне (запалення сальних залоз), шкірні захворювання, наявність великої кількості родимок; зниження розумової і фізичної працездатності, поганий сон, зниження зору, дратівливість, «жовчний» характер?
Якщо ви виявили у себе хоча б два-три з перерахованих вище ознак, то вам необхідно приймати даний препарат.
Якщо ви не виявили у себе такі ознаки, приймайте солянка Холмове для профілактики.
Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:
гостромугепатиті (переважно лікарський, токсичний, алкогольний);
харчових, лікарських та алкогольних інтоксикаціях (ефективність щодо гепатотоксинів);
жировий гепатоз різної етіології;
хронічному персистирующем і активному гепатиті;
хронічному холециститі, холангіті;
виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки,
жовчнокам'яної хвороби і схильності до утворення жовчних каменів (профілактика утворення) у здорових людей і в групах ризику (хронічний холецистит, постхолецистектомічному синдромі, стані після консервативного розчинення жовчних каменів);
пієлонефриті і сечокам'яної хвороби;
геморої;
Для:
нормалізації процесів метаболізму в печінці при гельмінтозах (опісторхоз, ехінококоз, аскаридоз, лямбліоз та ін. ), інфекційних процесах (туберкульоз печінки, сифілітичне ураження печінки, псевдотуберкулез і ін.), дифузних захворюваннях сполучної тканини (системний червоний вовчак, ревматоїдний артрит т та ін.);
профілактики порушень і оптимізації функцій печінки, підшлункової залози людям, які проживають в екстремальних, екологічно несприятливих районах; працюючим на шкідливих виробництвах; при важких фізичних навантаженнях;
профілактики серцево-судинних захворювань, ранніх форм атеросклерозу, порушень обміну холестерину і ліпідного обміну, ішемічної хвороби серця;
нормалізації маси тіла,
профілактики передчасного старіння організму, при зниженні захисних сил організму в літньому віці;
для захисту печінки при лікуванні цитостатиками, протитуберкульозними або іншими гепатотоксичними засобами (деякі антибактеріальні, протигрибкові, протиепілептичні, гіполіпідемічні, протипаркінсонічні, антиаритмічні засоби, НПЗП), після застосування наркозу, а також при вираженій інтоксикації різного генезу; при важких харчових інтоксикаціях: отруйними грибами, ягодами, неякісними продуктами харчування і сурогатами напоїв (особливо алкогольних).
А також:
як додатковий засіб в дієтотерапії цукрового діабету;
в початковій стадії цирозу печінки;
в якості допоміжної терапії при фіброміомі.
Консультації лікаря по телефону 067 572 6922
Наш сайт: https://biolika.ua