Чисто-Біол (90 шт)

426
114,00 грн.

Опис

«ЧИСТО-БІОЛ»
Chelidonium
Форма випуску: 90 таблеток по 0,4 гр.
Дієтична добавка до раціону харчування

«Чисто-біол» оказивет спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну, бактерицидну, Онкостатіческое дію.
Розроблено як загальнозміцнюючий засіб, для профілактики захворювань печінки, жовчного міхура, гепатитах, холангітах, шлунково-кишкового тракту, пневмонії, невралгічних болях , захворюваннях очей і шкіри; як допоміжний засіб при проведенні терапії онкозахворювань.
Чистотіл - одне зі звичайних бур'янів, які ростуть в достатку в дикому стані, хоча його стали вирощувати ще в ХVI ст. в аптекарських садах, заснованих Петром I. У траві чистотілу містяться алкалоїди (хелидонин, гомохелидонин, сангвінарін, хелеритрин, протопин, спартеїн і ін.), флавоноїди, сапоніни, органічні кислоти (хелідоновую, яблучна, лимонна, бурштинова), ефірну олію, вітамін А, аскорбінова кислота, завдяки чому вона має багатосторонній фармакологічну активність. Основними властивостями чистотілу вважаються: спазмолітичну, жовчогінну, протизапальну, бактерицидну, Онкостатіческое, які пределяет значним вмістом алкалоїдів в рослині. Наприклад, хелидонин дає виражений болезаспокійливий, спазмолітичний і заспокійливий ефект, схожий по дії з головними алкалоїдами маку - папаверином і морфіном; алкалоїд розслабляє гладку мускулатуру, має гіпотензивну і брадікардіческіе властивістю. Хелідонін притаманні антімітотіческой властивості, які попереджають розвиток ракових клітин. Хелідонін є також антиалергічну з'єднанням, так як гальмує анафілактичні та гистаминние прояви. Інший алкалоїд чистотілу - гомохелидонин, проявляє місцево-анестезуючу активність. Алкалоїд протопин, зменшує реактивність вегетативної нервової системи і на відміну від хелідонін підсилює тонус гладкої мускулатури. Алкалоїд сангвінарін активізує дихальний і судинний центр, діє (подібно хелідонін) антигістамінну і цитотоксичності, однак найбільш виражено його антимікробну дію на грампозитивні і грамнегативні бактерії, включаючи паличку Коха (збудника туберкульозу), дріжджоподібні гриби і трихомонади.
Препарати чистотілу виробляють виражений жовчогінний ефект і показані при гепатитах, холангітах, холециститах, жовчнокам'яній хворобі. Спазмолітичну дію спостерігається при лікуванні гастритів і коліків.
Найбільш поширеними показаннями до застосування чистотілу є шкірні захворювання: піодермії, екзема, псоріаз, бородавки, мікози. У гінекології препарати чистотілу призначають при альгодисменореї, патологічному перебігу клімаксу, білях, кандидозі, трихомонадних кольпітах.
Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:
• алергічних захворюваннях;
• захворюваннях шкіри (бородавки, екземи, псоріаз);
• онкопатології;
• гастритах з підвищеною секрецією;
• холециститі, ін. захворюваннях печінки і жовчного міхура, в т. ч. жовчнокам'яної хвороби;
• гепатиті;
• пакреатіте;
• полипозе товстої кишки;
• неспецифічний виразковий коліт;
• запальних захворюваннях сечовивідних шляхів;
• порушеннях менструального циклу, клімактеричному синдромі, дисменореї;
• кандидозах;
• міомі матки;
• паразитарних захворюваннях;
• набряках різного походження.
Дозування і спосіб застосування Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.
Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря .. Не рекомендується застосовувати при загостренні жовчнокам'яної хвороби, пацієнтам з епілепсією, вираженою серцево-судинною недостатністю, бронхіальній астмі. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.
Трава чистотілу відноситься до отруйних рослин.
При вживанні чистотілу будьте граничні обережні, не перевищуйте рекомендовані дози.
Без ГМО.
Не є лікарським засобом
Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.
Побічні дії: не виявлені.
Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 м
Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 2,8 г, вуглеводи - 17,3 г, жири - 0,53 м
Інформація про калорійність: ккал/100 г: 76.
Термін придатності продукту: 24 місяці
Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).
Затверджено МОЗ України . Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/+51945 від 20.05..2011г., №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г., ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

Наш сайт: https://biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: