Монобіол "Розторопша" (90 шт)

423
114,00 грн.

Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.

Опис

Моно-біол «Розторопша»

Sílybum mariánum

Форма випуску: таблетки .

Дієтична добавка до раціону харчування Моно-біол «Розторопша» має жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.

Склад: порошок розторопші.

Розроблено як загальнозміцнюючий засіб, Основне терапевтичну дію розторопші обумовлено наявністю в ній силімарину - рідкісного біологічно активної речовини. Також в расторопше містяться мікроелементи: цинк, селен, мідь, вся група жиророзчинних вітамінів, квертецін, флаволігнани, поліненасичені жирні кислоти - всього близько 200 компонентів.

Медичне використання розторопші і її активної речовини силімарину, налічує тисячі років і відомо з часів античності .. В результаті досліджень і експериментів було доведено захисні дії розторопші при хронічному отруєнні хлоркою, високу ефективність при жировій дистрофії печінки, при гепатитах і цирозі печінки, викликаних алкоголем, ліками, токсинами, радіацією. На даний момент розторопша плямиста широко застосовується при харчових отруєннях, хронічної інтоксикації (алкогольної, наркотичної, хімічної), при токсикозах у вагітних, при придбаних імунодефіцитах і СНІД, цукровому діабеті, ожирінні, при зниженні зору, для зниження ризику серцево-судинних захворювань, при варикозі, для профілактики інфарктів, інсультів та ін. Її застосовують також для очищення печінки, крові і всього організму від токсинів, радіації, після проходження курсу хіміо-або променевої терапії.

Розторопша - потужний антиоксидант, сильніший, ніж вітаміни С і Е, і тому вона попереджає пошкодження тканин вільними радикалами. Крім того, вона стимулює регенерацію нових, здорових клітин печінки, що заміщають пошкоджені клітини. Розторопша полегшує перебіг багатьох серйозних захворювань печінки, включаючи вірусний гепатит і цироз. Наука довела, що розторопша знижує рівень холестерину в крові, нормалізує самопочуття жінки в клімактеричний період; стимулює перистальтику товстого кишечника, сприяючи його спорожнення; є ефективним проносним засобом. Клінічні спостереження показують, що розторопша з успіхом застосовується при хронічних колітах, що супроводжуються запорами; атонией кишечника при доліхосігма, дивертикулезе і дивертикулите; при зашлакованості кишечника каловими каменями.

Як симптоматичне лікування, розторопшу в комплексі з іншими препаратами призначають при анемії, капілляропатіей, флебіті, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, атеросклерозі. Завдяки наявності біологічно активних речовин, які забезпечують антиоксидантні і імуномодулюючі властивості, розторопша рекомендована при хронічній втомі, занепаді сил, депресії, тривалій роботі на комп'ютері.

В дерматології розторопша має лікувальний ефект, особливо у хворих з хронічною формою екземи і атопічний дерматит. Особливо показана розторопша хворим, з професійними захворюваннями, викликаними сполуками миш'яку, ванадію, хрому, нікелю, цинку, міді, формаліну. Розторопша надає противиразкову дію і сприяє загоєнню ран, опіків (в тому числі сонячних), попрілостей шкіри.

З розторопші виготовляють такі препарати як: карсил, сілібор, легалон, але на практиці виявилося, що лікування самої травою більш ефективно і дешевше.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• гепатитах, цирозі печінки, холецистити, ДЖВП;

• запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту;

• інтоксикаціях;

• захворюваннях селезінки;

• променевої хвороби;

• бронхітах;

• псоріазі;

• для підвищення опірності організму;

• профболезнях.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 3.31 г, вуглеводи - 12,7 г, жири - 5,86 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 131.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05.2011г. №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: