Екстракт ЛАМІНАРІЇ (30 мл)

343-9
118,00 грн.

Опис

«ламінарія»

Laminaria

Форма випуску: екстракт рідкий.

Продукт харчової функціональний

Екстракт ламінарії надає общеукрепляюще, тонізуюче, протисклеротичних дію, регулює діяльність шлунково-кишкового тракту і нормалізує обмін речовин, знижує згортання крові і небезпека розвитку тромбозів , нормалізує проникність судинної стінки.

Склад: екстракт рослинний рідкий слоевищ ламінарії на водно пропіленгліколевої основі.

Екстракт ламінарії містять полісахариди: високомолекулярний ламинарин, маніт, фруктозу; альгінову кислоту, йодиди, вітаміни (В1, В2, B12, А, С, D, Е, каротиноїди), солі калію, натрію, магнію, брому, кобальту; залізо, марганець, сполуки сірки і фосфору, азотовмісні речовини, білки, вуглеводи, жири. Вміст йоду не менше 0,1%.

Лікувальні властивості ламінарії обумовлені в першу чергу наявністю в ній органічних сполук йоду. Йод покращує асиміляцію білка, засвоєння фосфору, кальцію і заліза, активує ряд ферментів. Під його впливом зменшується в'язкість крові, знижується тонус судин та артеріальний тиск. Йод робить регулюючий вплив на менструальний цикл, яєчники і щитовидну залозу, зменшує патологічні прояви преклімакса (кілька років перед настанням менопаузи).

Екстракт ламінарії сприяє зменшенню вмісту холестерину в плазмі крові, затримує розвиток атеросклерозу. Фітогормони і вітаміни, що містяться в препараті, стимулюють репарацію слизових оболонок носа, ротової порожнини, кишечника, жіночих статевих органів. Галоїдна група елементів (хлор, йод, бром) надає бактерицидну дію. Що входять до складу полісахариди мають гидрофильной і адсорбційної здатністю, поглинають різні ендо - та екзогенні токсини з кишечника, а також надають послаблюючу дію.

Екстракт ламінарії активізує імунну систему організму, виводить радіонукліди і токсини, запобігає зростання пухлин. В ендокринології використовують при ендемічному зобі, гіпертиреозі, доброякісних новоутвореннях щитовидної залози і гіпотиреозі, викликаних нестачею йоду в організмі. В гастроентерології застосовується при лікуванні хронічних закрепів, проктитов, шлункових захворювань. Він помітно покращує стан хворих з серцевими і нирковими набряками, викликаними нестачею вітаміну В1 (хвороба бері-бері), які страждають від гіпертонії, робить благотворний вплив на нервову систему, регулює процеси збудження і гальмування.

Екстракт ламінарії нормалізує обмін речовин , ефективний при ожирінні, артритах, ревматизмі, подагрі.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях:

- при захворюваннях, обумовлених дефіцитом йоду (ендемічний зоб, спорадичний зоб);

- при дисплазії щитовидної залози (тиреоїдит, аутоімунний тиреоїдит);

- гіпо - і гіперфункції щитовидної залози;

- артритах, ревматизмі, подагрі;

- в комплексній терапії нейропатії (оніміння рук і ніг), зниженні пам'яті і розумової працездатності;

- при захворюваннях серцево-судинної системи (кардіосклероз, кардіалгії, порушення ритму серця, коливаннях тиску, анемії);

- при схильності до захворювань верхніх дихальних шляхів, ГРВІ;

- при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (зниження моторної функції шлунково-кишкового тракту, порушення всмоктувальної здатності кишечника, виражені запори);

- при ожирінні, в тому числі , пов'язаному з гіпофункцією щитовидної залози;

- при хронічному атоническом замку, порушення функції щитовидної залози (гіпертиреоз);

- при значному відставанні в розвитку кістково-м'язової системи у дітей.

Зовнішньо при:

- захворюваннях верхніх дихальних шляхів для інгаляцій;

- лікуванні ангін, фарингітів, запальних процесів слизової оболонки порожнини рота.

Дозування і спосіб застосування:

Внутрішнє застосування:

дорослим по 5 крапель, розведені в 50-200 мл води, 3 рази на день за 30 хв до прийому їжі. Курс прийому 8-10 тижнів, при необхідності курс повторити через 2- 3 тижні. Для досягнення швидкого ефекту - 5 крапель екстракту під язик.

Зовнішнє застосування:

для полоскань, зрошень і компресів при лікуванні ушкоджень шкіри, слизових оболонок, додаючи в охолоджену нижче 600С кип'ячену воду з розрахунку 20-30 крапель на склянку води.

Перед вживанням збовтати.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Не рекомендується застосовувати людям з підвищеною чутливістю до йоду. Можлива індивідуальна непереносимість компонентов.Не містить консервантів, барвників, цукру і спирту.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: екстракт 30 мл.

Термін придатності продукту: 18 місяці від дати виготовлення.

затверджено МОЗ України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 01.04.2014 р № 05.03.02-04//21945.ТУ У 10.8-32133306-003 діє до: 2013

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: