Цілющі властивості рослин, що входять до складу продуктів здоров'я «Біоліка», перевірені і в наукових лабораторіях, і досвідом цілих поколінь наших предків. Ці унікальні в своєму роді продукти приходять на допомогу організму і діють в повній гармонії з його природними функціями. Вони зберігають здоров'я, покращують самопочуття, усувають виникають недуги і стимулюють імунну систему.

Продукти здоров'я «Біоліка» виготовлені тільки з натуральних природних компонентів і не мають штучних консервантів (серія продукції «Рідна природа» - з дикорослих рослин). Вони призначені для широкого кола користувачів: від немовляти, до наймудрішого довгожителя.

Сьогодні «Біоліка» має в своєму асортименті більше 150 найменувань системних фітопрепаратів для зміцнення здоров'я - це означає, що при будь-яких порушеннях і збоях в організмі ми можемо запропонувати природну функціональну фітоподдержку. Корисні властивості лікарських рослин вивчені поколіннями лікарів і в повну міру розкривають свій потенціал в нашій фітопродукції, особливі можливості для оздоровлення людини закладений природою і вченими в сучасний пектиновмісні (див. Перелік наукових робіт в розділі " Бібліотека " ) препарат "Яблопект" (див. " Результати клінічних досліджень "в розділі" Бібліотека ").

Таким чином, за допомогою фітопрепаратів «Біоліка» можна:
- попередити розвиток хвороби,
- знизити ризик загострення і подальшого розвитку наявних хронічних захворювань,
- підвищити ефективність фармакологічного лікування,
- поліпшити фізичну і розумову працездатність,
- мінімізувати можливі перешкоди на організм негативних чинників,
- попередити передчасне старіння ,
- збагатити організм вітамінами, мікроелементами, незамінними амінокислотами і поліненасиченими жирними кислотами;
- очистити організм від шлаків і токсинів;
- нормалізувати обмін речовин;
- гармонізувати роботу внутрішніх органів, зміцнити імунітет.

Асортимент продукції:
- Рідкі екстратом рослин;
- таблетовані моно- препарати і суміші;
- швидкорозчинні таблетки "Яблопект";
- масла і бальзами;
- порошки і клітковини;
- ароматичні чаї;
- масажні масла.

Ми сподіваємося, що за допомогою продукції« Біоліка »багато людей зміцнять і повернуть здоров'я, знайдуть інтерес до життя, піднімуть працездатність, що забезпечить подальший розвиток і процвітання нашої країни.