Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

451-2
182,00 грн.

«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує функціональний стан кишечника і його мікрофлори; знижує ризик розвитку пухлинних захворювань; інактивує стафілококову і стрептококову інфекцію.

Рейтинг:
(відгуків: 1)

Опис

«Еліт формула»

АНТІГЕЛЬМІНТnew-біол »

Форма випуску: таблетки

Дієтична добавка до раціону харчування

«Антігельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує функціональний стан кишечника і його мікрофлори; знижує ризик розвитку пухлинних захворювань; інактивує стафілококову і стрептококову інфекцію.

СКЛАД: трава пижма, трава полину гіркого, гвоздика, трава золототисячника, лист сени, корінь аїру, кора осики, насіння розторопші.

Гельмінтози: в чому небезпека? Глистяні інвазії, звичайно ж, не призводить до миттєвої смерті. Але, харчуючись їжею, що знаходиться в кишечнику людини, паразити викликають дефіцит багатьох корисних речовин в організмі. Як результат - розвивається авітаміноз і залізодефіцитна анемія. Як і всім живим організмам, гельмінтів властиво виділення продуктів життєдіяльності. Саме вони стають причиною повільного отруєння організму носія. У людини знижується працездатність, спостерігається загальна слабкість, дратівливість, головні і суглобові болі, нездатність довго концентрувати увагу, висока лабільність психоемоційного фону. Блідість, відставання в рості, відсутність або збоченість апетиту, стомлюваність - характерні ознаки захворювання гельмінтозами у дітей. Дуже часто у малюків на тлі гельминтоза спостерігається підвищена тяга до солодкої їжі. А її вживання ще більше знижує апетит. Токсини, впливаючи на травний тракт людини, сприяють зниженню загальної секреції і кислотності шлункового соку. Процес перетравлення вмісту шлунка і кишечника погіршується, а патогенна мікрофлора активно розмножується. У таких хворих часто спостерігаються запори, здуття живота, кольки. Особливу небезпеку становлять гельмінтози для вагітних жінок. Так як прийом багатьох медикаментозних засобів в цей період протипоказаний, лікування утруднене.

антипаразитарного і протиглисний очищення необхідно всім, хто страждає хронічними захворюваннями внутрішніх органів і шкіри, які мають надлишкову або недостатню масу тіла, що пред'являє скарги на швидку стомлюваність , головні болі, падіння рівня гемоглобіну, порушення сну, розлади стільця, випадання волосся.

«Антігельмінтnew-біол» є надійним, безпечним для організму засобом профілактики і антипаразитарной захисту від глистів, містить найефективніші трави, антигельминтное дія яких підтверджено науковими даними і практикою багаторічного, успішного використання в цій галузі. Фитокомплекс необхідний для осіб різних вікових груп, починаючи від дитячого віку, до глибокої старості. Протипаразитарна активність інгредієнтів, що входять до складу, достовірно працює по відношенню до всіх форм і стадій розвитку паразитів і глистів (яєць, личинок, дорослих особин і цист), а також благотворно впливає на імунологічні показники і біоценоз кишечника.

паразитів існують тисячі видів, але не існує універсального методу виявлення кожного з них. Згідно з даними ВООЗ кожен другий житель планети страждає від паразитарної інфекції, пов'язаної з негативним впливом гельмінтів. Якщо розглядати всі випадки людського гельмінтозу, близько 90-95%людей навіть не підозрюють про «сусідстві» з паразитами в силу необізнаності і незнання про таку хворобу.

Перші симптоми, за якими можна сказати, що у вас в організмі живуть паразити, це:

• Неприємний запах з рота;
• Алергія (висипання, сльозяться очі, нежить);
• Висипання і почервоніння на шкірі;
• Часті застуди, ангіна, закладеність носа;
• Хронічна втома (Ви швидко втомлюєтеся, чим би не займалися);
• Часті головні болі;
• Запор або пронос;
• болі в суглобах і м'язах;
• Нервозність, порушення сну і апетиту;
• Темні кола, мішки під очима.

КОМПОНЕНТИ, що входять до складу «Антігельмінта»:

• Мають широкий спектр антигельминтного дії: антіцестодная, антінематодная і трематодная активність.
• Сприяють знищення і виведенню паразитів на всіх стадіях розвитку і не дають їм можливості далі розмножуватися.
• Мають спазмолітичну і жовчогінну дію.
• Сприяють зменшенню запальних явищ, підтримують процеси регенерації слизової шлунково кишкового тракту.
• Покращують моторику шлунково-кишкового тракту.
• Підвищують стійкість і опірність організму при повторній інвазії.
• Сприяють зміцненню імунної системи
• Чи не мають токсичного дії. < br/>
Полин - гіркоти полину протистоять гельмінтів і паразитам, хламідій, трихомонад, токсоплазми, грибам; проявляючи антибактеріальні, фунгіцидні властивості, вона ефективна при захворюваннях, що викликаються патогенними мікроорганізмами; бактерицидну дію полину поширюється на Staphylococcus aureus, Shigella sonnei, Bacillus subtilis; містяться в рослині терпеноідние з'єднання надають виражений протизапальний ефект, стимулюють функції ретикулоендотеліальної системи і фагоцитарну активність, рефлекторно активують секреторні функції шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози, посилюють жовчовиділення і значно покращують травлення (зменшують спастичні болі, явища метеоризму, нормалізують стілець); абсинтин і лактони полину позитивно впливають на фази проліферації при виразкових дефектах і ерозивних пошкодженнях, викликаних глистами.

Пижмо - ефективне глистогінний засіб з підтвердженою репутацією, яка датується 1830 роком; по глистогінний ефект пижма немає рівних, тому вона широко застосовується, як протиглисний і протилямбліозної засіб при аскаридозі, ентеробіозі, лямбліозі кишечника і жовчовивідних шляхів, а також при трихомоноз, описторхозе; дію біологічно активних речовин пижма поширюється на зрілі, проміжні стадії паразитів, вона паралізує мускулатуру круглих черв'яків, сприяє виведенню з організму, очищаючи від продуктів їх життєдіяльності.

гвоздика - цілюща пряність з вираженими протимікробними, антигельмінтними, протигрибкові властивості; пригнічує личиночную стадію життєвого циклу паразитів, руйнує оболонку яєць гельмінтів, активізує перистальтику кишечника і виведення калових мас з гельмінтами і продуктами їх життєдіяльності; усуває інтоксикацію, сприяє ослабленню процесів гниття і бродіння в кишечнику.

Золототисячник - містить алкалоїд генцианин, який, як встановлено дослідженнями, має виражену протиглистову дію, з флавоноїдами цієї трави пов'язано спазмолітичну дію. До складу, також входять гіркі глікозиди, ефірна олія, які визначають протизапальну, антисептичну, знеболюючу, кровоспинну, ранозагоювальну дію. Золототисячник надає потужний стимулюючий вплив на травну систем і перистальтику кишечника.

Сенна має помірну послаблюючу дію. Наявність антрагликозидов, надають подразнюючу дію на слизову кишечника, підвищує його тонус і перистальтику і сприяє активному спорожнення кишечника. Рекомендується для надійного очищення кишечника від гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності.

Аїр болотний -у кореневищ сильно виражений антибактеріальний ефект. Він має бактеріостатичну дію на штами шигел, протея, синьогнійної палички. За рахунок вмісту в кореневищах рослини терпеноидов (проазулен, азарона) препаратів з аїру властива протимікробна активність відносно золотистого стафілокока і кишкової палички E.Coli. Обидва ізомери азарона проявляють антипаразитарні властивості і пригнічують життєдіяльність круглих гельмінтів, паралізують їх рухливість, надають ларвіцідное дію, тобто знищують личинки на другій стадії розвитку Toxocara canis.

Кора осики - стимулює імунітет, сприяє відтоку жовчі, підвищує апетит, покращує травлення, знімає болю в суглобах, має протизапальні і протипухлинні властивості. Лікувальна дія в корі осики надають дубильні речовини, що володіють в'язким, бактерицидну, протизапальну дію. Кора осики, в поєднанні з ефективними протипаразитарними травами - пижмом, полином, золототисячника, сприяють виведенню опісторхів на ранніх стадіях зараження, а також служать профілактикою описторхоза.

Розторопша має гепатозащітним дією, сприяє поліпшенню функцій печінки, нормалізує травлення. Дія обумовлена ​​флавонолігнанов. Застосовується при гострих і хронічних гепатитах, цирозі і токсикометаболических ураженнях печінки, захворюваннях жовчних проток, колітах, викликаних жовчними каменями і піском, жовтяниці, геморої і запорах. Фармакологічні і клінічні дослідження достовірно підтверджують лікувальний вплив силімарину при токсичне ураження печінки.

Рекомендується застосовувати в лікувально - профілактичних цілях при:

• глистових інвазій:

Цестодози (дифиллоботриоз, цистицеркоз, теніоз, ехінококоз, альвеококкоз, гименолепидоз і ін.);

Нематодози (ентеробіоз, аскаридоз, трихоцефальоз, анкілостомідоз, трихінели та ін.); трематодози (опісторхоз та ін.);

Змішані гельмінтози (аскаридоз, ентеробіоз, опісторхоз та ін.).

протозойне інфекції (лямбліоз, токсоплазмоз, трихомоноз та ін.).

• Прихованих, невстановлених паразитарних захворюваннях і високий ризик їх виникнення (проживання в небезпечному вогнищі, поїздка в тропічну країну , використання необроблених овочів і фруктів, води сумнівної ступеня очищення, контакт з тваринами, вживання їжі з недостатньою кулінарною обробкою, а також японської кухні (суші, роли тощо.)
• мікози (кандидоз та ін.). < br/> • бактеріоз (стафілокок, стрептокок і ін.).
• Комплексних програмах очищення організму.
• Комплексної терапії дисбактеріозів, на тлі глистової інвазії;
• Імунних дисфункциях, в тому числі синдром хронічної втоми;
• Комплексної терапії алергодерматозів, нейродерміту, екземи, на тлі глистових інвазій;
• Комплексної терапія порушень евакуаторної функції шлунково-кишкового тракту, з симптомами метеоризму, кишкових коліків;
• Комплексної терапії респіраторних алл ергозов (кон'юктевітов, ринітів, бронхітів, бронхіальної астми)
• Комплексної терапії енурезу;
• Комплексної терапії онкопатологій.

Дозування і спосіб застосування: Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 30 днів. Повторні курси - раз в 3 місяці.

Бажана лабораторна діагностика і профілактична терапія всіх членів сім'ї. Під час прийому препарату необхідно дотримуватися дієти - переважно рослинною. Каші (природні сорбенти), овочі, фрукти, нежирні супи, відварна риба. Виключити копченості, рафіновану їжу, молочне, солодке (цукор, цукерки). Збільшити обсяг споживаної чистої води не менше 1-1,5 літра на добу.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не виявлені.

Форма випуску: 120 таблеток по 0.5 м

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 5,0г; вуглеводи - 13,3 г; жири - 0,2 г;

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 72.

Термін придатності продукту: 24 місяці

Розроблено спільно з національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/п'ятьдесят один тисяча дев'ятсот сорок п'ять від 20.05.2011г., №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.
ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Деталі товару

Відгуків: 1

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Очень хороший препарат

Порекомендовала подруга. Очень понравился препарат. Без побочных эффектов. Хорошо почистилась. Улучилось самочувствие, перестало подташнивать по утрам и после приёма пищи. Брала параллельно ещё и ОВЕСАН клетчатку, врач посоветовала пить одновременно. Спасибо за рекомендации, буду употреблять эту продукцию два раза в год, как врач посоветовала.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: