Релаксо-біол (90 шт)

445
114,00 грн.

Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...

Опис

«Релаксо-біол»

Форма випуску: таблетки

Дієтична добавка до раціону харчування


«релаксо-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає нейротропної, седативну, общеукреплющее, протисудомну, спазмолітичну , жовчогінну, гіпотензивну, антігіпосантное, гипосенсибилизирующее, болетутоляющее, тонізуючу дію; сприяє нормалізації нервових процесів; нормалізує артеріальний тиск; уповільнює ритм і збільшує силу серцевих скорочень; попереджає фізичне і розумова перевтома.

Склад: трава пустирника, квіти ромашки, насіння кропу, плоди глоду, продукти бджільництва, корінь валеріани.

«релаксо-біол» розроблений до застосування в як загальнозміцнюючий засіб, який надає позитивний вплив на нервову, серцево-судинну системи при підвищених психоемоційних станах. Має м'яку заспокійливу властивість.

Стрес (від англ. Stress) - неспецифічна (загальна) реакція організму на вплив (фізичний або психологічний) , що порушує його гомеостаз, а також відповідний стан нервової системи організму (або організму в цілому). Щоб повернути нервову систему в стан рівноваги, необхідно з одного боку підвищити стійкість психіки до перевантажень, а з іншого - нормалізувати процеси її гальмування. При даних порушеннях ефективними є лікарські рослини.

Трава пустирника містить алкалоїди, органічні кислоти (яблучну, винну, лимонну, урсоловую, ванільну і інші), флавоноїди, сапоніни, дубильні речовини, глікозиди, цукристі речовини, вітаміни А, Е, С. Багато рослина мікро- і макроелементами. Препарати пустирника подібні за дією з препаратами конвалії і валеріани лікарської, проте за своєю дією значно перевершують їх, особливо при лікуванні серцево-судинних неврозів і інших серцевих захворювань. Трава пустирника нормалізують серцевий ритм, збільшує силу серцевих скорочень, має седативну, гіпотензивну (знижує артеріальний тиск), спазмолітичну і легку сечогінну дію. Незамінні препарати пустирника при кардіосклерозі, підвищеній нервовій збудливості, клімактеричних неврозах у жінок, неврастенії, безсонні, почутті напруженості і вегетосудинної дистонії.

Ромашка аптечна або ромашка лікарська використовується і офіційною і народною медициною. У квітках ромашки лікарської міститься ефірна олія (0,1-0,8%), до складу якого входять хамазулен, кадинен; флавоноїди, нікотинова і аскорбінова, каприлова, антимисову, ізовалеріанової, саліцилова кислоти, кумарини, холін, фітостерини, каротин, гіркоти, слизу, камедь, цукру, білкові речовини, а також глікозид спазмолітичної дії, розслабляючий гладку мускулатуру і знеболюючий при кишкових спазмах, глікозид потогінний дії, апігенін, апіін, герніарін, матріцін. Ромашка застосовується при лікуванні бронхіальної астми, ревматизму, гастриту, екзем, опіків, виразки шлунка, коліту, а також при підвищеній збудливості, невралгічних болях, болісних менструаціях, маткових кровотечах, перевтомі, застуді, при захворюваннях нервової системи, безсонні і інших захворюваннях.

Плоди кропу містять фуранохромони - віснагін і келлин; ефірні і жирні олії, основними компонентами ефірної олії є карвон (40-60%) і анетол (до 50%); терпеноїди діллапіол (19-40%), дігідрокарвон, карвеол, дігідрокарвеол, ізоевгенол, кумарини, фенолкарбонові кислоти (хлорогенова, кавова), флавоноїди, віск, смоли, білок (14-15%), азотисті речовини, клітковина. Вживання кропу сприяє поліпшенню травлення, заспокоює нервову систему, покращує діяльність легенів і серця. З насіння кропу отримували спазмолітичний анетін для лікування хронічної коронарної недостатності, профілактики нападів стенокардії та хронічних спастичних колітів. Також кріп рекомендується застосовувати при ожирінні, діабеті, відкладенні солей.

Плоди глоду багаті цукром у вигляді сахарози і фруктози, містять крохмаль, органічні кислоти - лимонну, виннокаменную, пальмітинову, кратегусовую і інші, флобафен, фітостерини, вітамін С, пектинові речовини. З давніх-давен використовувалися в багатьох країнах як випробуваний народний засіб при серцевих захворюваннях, безсонні, запамороченні і задишки. Глід знижує кров'яний тиск, покращує сон у серцевих хворих, знижує збудливість центральної нервової системи, підсилює кровообіг в коронарних судинах серця і судинах мозку. У науковій медицині препарати глоду застосовують при неврозах серця, порушення ритму серцевої діяльності (тахікардії), безсонні у серцевих хворих, задишки і початкових формах гіпертонії.

Мед має складний хімічний склад. У ньому міститься близько 20%води і 80%сухої речовини, з якого виноградний цукор становить 35%і плодовий - 40%. Крім того, мед містить сахарозу (1,3-5%), мальтозу (5-10%), декстрини (3-4%), білкові речовини (0,04-0,29%), до 20 амінокислот, вітаміни С і групи В, яблучна, молочна, винна, щавлева, лимонна, бурштинова та інші кислоти. У меді містяться такі ферменти як інвертаза, діастаза, каталаза, ліпаза та ін. Багатий хімічний склад меду обумовлює його ефективність при багатьох патологічних станах. Мед має бактерицидну дію, підсилює обмін речовин, прискорює регенерацію тканин, має протизапальну, розсмоктуючу і тонізуючу дію. Мед нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, стимулює функцію внутрішніх органів, попереджає склероз, нормалізує сон, стимулює захисні сили організму і т.д.

Корінь валеріани виявляє седативну, транквилизирующее дію на центральну нервову систему, регулює серцеву діяльність, має спазмолітичні і жовчогінні властивості, посилює секрецію залозистого апарату шлунково-кишкового тракту. Препарати валеріани справляють позитивне нейрорегуляторних вплив на діяльність серцевого м'яза і безпосередньо на основні механізми автоматизму серця і провідну систему, зменшують збудливість ЦНС, причому заспокійливу дію проявляється повільно, але досить стабільно. Препарати валеріани призначають при захворюваннях, що супроводжуються нервовим збудженням, безсонням, мігренеподобнимі головними болями, істерією.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• неврозах і депресії;

• порушення сну;

• зниження інтеллектуральной і фізичної працездатності (психічному і фізичному перевтомі);

• ІХС, гіпертонічної хвороби, вегетативних порушеннях;

• епілепсії і епісіндрома;

• клімактеричному синдромі;

• сапзмах гладкої мускулатури;

• дискінезії жовчовивідних шляхів за гіпертонічним типом;

• синдромі хронічної усталос ти.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини.

Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 5,0 г, вуглеводи - 14,89 г, жири - 0,94 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 72.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51 945 від 20.05..2011г., №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: