Віта-біол (90 шт)

453
126,00 грн.

«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції, зменшує прояви цитостатичної терапії.
Склад: чага, червона конюшина, елеутерокок, чистотіл, насіння амаранту і розторопші ...

Опис

«Віта-біол»

Inono tus obliquus, Trifolium praténse , Eleutherococcus, Chelidonium , Amaranthus caudatus , Sílybum mariánum

Форма випуску: 90 таблеток по 0,4 гр. < br/> Дієтична добавка до раціону харчування

«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції, зменшує прояви цитостатичної терапії.

Склад: чага, червона конюшина, елеутерокок, чистотіл, насіння амаранту і розторопші ..

«Віта-біол» розроблений для профілактики захворювань печінки, жовчного міхура, цукрового діабету, гастритів, порушеннях менструального циклу; як допоміжний засіб при проведенні терапії онкозахворювань.

Чага містить водорозчинні пігменти, які утворюють хромогенний поліфенолкарбоновий комплекс, що виявляє протипухлинну активність; птеріни - цитостатичнудію губки; полісахариди; агаріціновая і гуміноподобние Чагів кислоти; органічні кислоти, сумарний вміст яких становить 0,5-1,3%(щавлева, оцтова, мурашина, ванілінова, бузкова, п-оксибензойних, а також 2 тритерпенові кислоти з групи тетрациклічними трітерпенов - інонотовая і обліквіновая); ліпіди (ді-і тригліцериди); стероїдні речовини; лігнін; клітковина; вільні феноли; флавоноїди; кумарин пеуцеданін; целюлоза; смоли .. Чага підвищує захисні сили організму, стимулює центральну нервову і нейрогуморальну (підвищує активність естрогенів) системи організму, покращує обмін речовин, в тому числі активізує обмін речовин в мозковій тканині, регулює діяльність серцево-судинної і дихальної систем, стимулюють кровотворення (підвищують рівень лейкоцитів), діють як загальнозміцнюючі засоби, підвищує опірність організму до інфекційних захворювань, посилює цитостатическую активність протипухлинних препаратів. Чага має спазмолітичні, сечогінні, антимікробні, репаративні властивості, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту (ШКТ) і кишкову мікрофлору, сприяє рубцюванню виразок шлунка і дванадцятипалої кишки, проявляє виражені гастропротектівной властивості.

Червона конюшина - імуностимулятор, має противірусну, антимікробну активність, пригнічує ріст пухлинних клітин, очищає кров і лімфу. Містить: ефірне масло, флавоноїдний глікозид трифолин, изотрифолин, аспарагін, тирозин, тріфозід, кумариновую і саліцилову кислоти, жирне масло, сліди алкалоїдів. Використовується при недокрів'ї, легеневих захворюваннях, схудненні, бронхіальній астмі, прискореному диханні, злоякісних пухлинах. Відхаркувальний, антисептичний, сечогінний засіб.

Елеутерокок - рекомендується до використання в комплексному лікуванні онкологічних захворювань, при реабілітації видужуючих після важких хвороб, при перевтомі і неврастенії, неврозах, атеросклерозі . Надає загальну тонізуючу і адаптогенну дію, підвищує неспецифічну резистентність організму, стимулюючу дію на центральну нервову систему. Елеутерокок містить: 7 глікозидів (добре вивчені елеутерозіди Д і Е) різного складу. Супутні речовини - ефірне масло, смоли, камеді, крохмаль, ліпіди. У стеблах виявлені похідні кумаринів. У листах знайдені каротиноїди, тритерпенові сполуки, олеїнова кислота, алкалоїди та флавоноїди.

Чистотіл - містить алкалоїди (хелидонин, гомохелидонин, сангвінарін, хелеритрин, протопин, спартеїн і ін .), флавоноїди, сапоніни, органічні кислоти (хелідоновую, яблучна, лимонна, бурштинова), ефірну олію, вітамін А, аскорбінову кіслотау завдяки чому він має багатосторонній фармакологічну активність. Основними властивостями чистотілу вважаються: спазмолітичну, жовчогінну, протизапальну, бактерицидну, Онкостатіческое. Зазначені дії визначаються значним вмістом алкалоїдів в рослині. Хелідонін дає виражений болезаспокійливий, спазмолітичний і заспокійливий ефект, схожий по дії з головними алкалоїдами маку - папаверином і морфіном; алкалоїд розслабляє гладку мускулатуру, має гіпотензивну і брадікардіческіе властивістю. Хелідонін притаманні антімітотіческой властивості, які попереджають розвиток ракових клітин. Хелідонін є також антиалергічну з'єднанням, так як гальмує анафілактичні та гистаминние прояви. Інший алкалоїд чистотілу - гомохелидонин, проявляє місцево-анестезуючу активність. Алкалоїд протопин, що міститься в рослині в досить великій кількості, зменшує реактивність вегетативної нервової системи і на відміну від хелідонін підсилює тонус гладкої мускулатури. Алкалоїд сангвінарін активізує дихальний і судинний центр, діє (подібно хелідонін) антигістамінну і цитотоксичності, однак найбільш виражено його антимікробну дію на грампозитивні і грамнегативні бактерії, включаючи паличку Коха (збудника туберкульозу), дріжджоподібні гриби і трихомонади. Препарати чистотілу виробляють виражений жовчогінний ефект і показані при гепатитах, холангітах, холециститах, жовчнокам'яній хворобі. Спазмолітичну дію спостерігається при лікуванні гастритів і коліків.

Насіння амаранту містять сквален, що володіє сильним антиоксидантною дією, рекомендується при атеросклерозі та ішемічної хвороби серця, знижує рівень холестерину, покращує состяние коронарних артерій, сприяє зменшенню ризику серцево-судинних і онкологічних захворювань, зміцнює імунну систему, сприяє виведенню шлаків, радіонуклідів, солей важких металів з організму.

У насінні розторопші міститься більше двохсот різних компонентів, що надають потужний оздоровчий ефект на організм людини, це: макро- і мікроелементи, унікальне за своїми цілющим властивостям речовина силімарин, вітаміни D, A, E, F, K, вітаміни групи B, особливо корисні для нервової системи. Силімарин є ефективним лікувальним і профілактичним засобом при захворюваннях печінки і жовчного міхура. Силімарин нейтралізує дію отруйних речовин, що надають згубний вплив на печінку.

Рекомендується застосовувати як лікувально-профілактичний засіб при:

злоякісних новоутвореннях різної локалізації в іноперабельних випадках і неможливості проведення променевої терапії: рак шлунка, кишечника, підшлункової залози, печінки, стравоходу, легенів та інших добре васкулярізованних органів;
захворюваннях шлунково-кишкового тракту: дискінезії шлунково-кишкового тракту з переважанням атонії, хронічні гастрити зі зниженою секреторною функцією і анацидні гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, поліпоз шлунка і кишечника;
інтоксикації, пов'язаної з наявністю ракової пухлини, променевої і хіміотерапії;
захворювань печінки і жовчного міхура;
порушеннях менструального циклу;
цукровому діабеті.

Для підвищення адаптаційних і детоксикаційних можливостей організму.

Дозування і спосіб застосування

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Не рекомендується застосовувати при хронічному коліті, хронічній дизентерії, в гострому періоді інфекційних і соматичних захворювань. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 2,8 г, вуглеводи - 17,3 г, жири - 0,53 м
Інформація про калорійність: ккал/100 г: 76.
Інформація про калорійність: ккал/100 г: 76.
Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Термін придатності продукту: 24 місяці

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05.2011 р, №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г. ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону 067 572 6922

наш сайт: https://biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: