Екстракт Пробіолакт-біол (30 мл)

343-28
179,00 грн.

Опис

«Пробіолакт-біол»

Форма випуску: екстракт рідкий.

Продукт харчової функціональний.


«Пробіолакт - біол» містить високоефективну комбінацію живих бактерій: лактобацили Lactobacillus bulgaricus і молочнокислих коків Lactococcus lactis , які є нормальною складовою природної мікрофлори кишечника.

Склад: йогурт концентрат (гідролізат молочних протеїнів на водно-пропіленгліколевої основі).

Пробіотичні бактерії: стимулюють імунну систему, мають протипухлинну ефектом, особливо, що стосується товстої кишки ; зупиняють надмірний ріст чисельності шкідливих бактерій; знижують рівень холестерину, мають антиоксидантний ефект, при захворюваннях серця і мозку, мають антигіпертензивний ефект; запобігають урогенітальні інфекції; зупиняють розвиток хелікобактер пілорі при виразці і мікобактеріум паратурбеколозіс при колітах, сприяють розщепленню лактози.

Сучасне розуміння значення пробіотиків сформував на початку ХХ століття російський біолог лауреат Нобелівської премії проф. Ілля Мечников. У своїй теорії "Про довголіття і омолодження людини" він пише, що в товстій кишці людини розвиваються гнильні процеси, утворюються токсини, які засвоюються організмом, тим самим завдаючи шкоду всім внутрішнім органам. Його відкриття в тому, що це шкідливий вплив можна усунути постійним заселенням лактобаціламі.

Дослідження італійського вченого Bianchi S. показують, що в порівнянні з іншими пробиотическими бактеріями, Lactobacillus Bulgaricus краще адгезіруют (приклеюється) до слизової товстої кишки і швидко розмножується в організмі, що визначає її потужний оздоровчий, імуностимулюючий та детоксикаційної ефект в порівнянні з іншими пробиотическими бактеріями. Lactobacillus bulgaricus найбільша за розміром пробіотична бактерія, яка шляхом конкурентних взаємин з патогенними (хвороботворними) бактеріями, зупиняє їх розвиток. Вона разом з лактобаціламі Дедерлейна є частиною вагінальної флори жінок і визначає її здоров'я і здоров'я її дітей.

Потрапляючи в організм людини, Lactobacillus bulgaricus стимулює розвиток живуть в ньому інших пробіотичних бактерій, таких як Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus lactis, Bifidobacterium і інших. Без Lactobacillus bulgaricus розвиток інших пробіотичних мікроорганізмів утруднено і їх корисні ефекти мінімальні. Основне завдання - підвищення імунітету. Живуть лактобактерії всюди - і в кишечнику, в шлунку, і навіть в слині людини. Імунна система - основний захисний механізм кожного індивіда.

У кишкової лімфоїдної тканини розташовані більш ніж 80%клітин імунної системи. Імунна система виснажується внаслідок тривалого впливу на неї великої кількості патогенних мікроорганізмів (погана гігієна), при сильних фізичних або психічних навантаженнях, різких температурних коливаннях, неповноцінному харчуванні, тривалому вживанні токсичних або хімічних речовин - алкоголю, наркотиків, ліків, радіаційному випромінюванні і інших випадках.

«ПроБіолікакт-біол» не містить генномодифікованих мікроорганізмів, синтетичних хімічних і анаболічних речовин, консервантів. Може прийматися в поєднанні з основним медикаментозним лікуванням. Лакто, як і інші бактерії, чутливі до дії антибіотиків, тому екстракт рекомендується приймати через 3 години після прийому антибіотиків.

ПроБіолікакт з Lactobacillus bulgaricus може прийматися необмежену кількість часу і без перерв у прийомі.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

- розладах травлення, таких як метеоризм, діарея, запор;

- під час і після терапії із застосуванням антибіотиків і сульфаніламідних препаратів, а також радіотерапії;

- розладах метаболізму;

- гастроінтестинальних розладах, зумовлених зниженою кислотністю;

- хронічному атрофічному гастроентериті (« сенільний кишечник »);

- шлунково-кишкових розладах, пов'язаних зі зміною клімату (зокрема, поїздка в теплі країни);

- симптомах, пов'язаних з хронічною кишкової інтоксикацією.

Застосування цього препарату є підтримуючим лікуванням. Його застосовують в комплексі з іншими ефективними терапевтичними препаратами.

Дозування і спосіб застосування:

Внутрішнє застосування: дорослим по 5 крапель, розведені в 50-200 мл води, 3 рази на день за 30 хв до прийому їжі. Курс прийому 8-10 тижнів, при необхідності курс повторити через 2- 3 тижні. Перед вживанням збовтати.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентов.Не містить консервантів, барвників, цукру і спирту.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: екстракт 30 мл.

Термін придатності продукту: 18 місяці від дати виготовлення.

Затверджено МОЗ України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 01.04.2014 р № 05.03.02-04//21945.ТУ У 10.8-32133306-003 діє до: 2013

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: