Шкіра

Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Рідна природа

Цукронорм-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 449-1
114,00 грн.
Гипогликемическое, протизапальну, ііуномодулірующее, гепатопротекторну дію
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.
Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...
Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Шкірні захворювання

Захворювання шкіри являють собою велику групу патологій, для яких характерне порушення цілісності, структури і функцій шкірного покриву або його придатків (волосся і нігтів). Тобто, під захворюваннями шкіри маються на увазі такі патології, які викликають будь-які порушення її структури і функцій. Розділ медицини, в якому розглядаються питання перебігу та лікування захворювань шкіри, називається дерматології.

Хвороби шкіри людини явище поширене. Шкіра виконує цілий ряд дуже важливих функцій, таких, як бар'єрна, захисна, видільна, дихальна і т.д. Виконання даних функцій забезпечується структурою шкіри, а також тими "командами", які надходять до її клітинам від нервової і ендокринної систем, а також від окремих органів. Оскільки шкіра тісно пов'язана з усіма внутрішніми органами, то будь-які патологічні процеси в них цілком можуть провокувати захворювання шкірного покриву. Наприклад, розлади травлення, хронічні інфекційні захворювання, порушення обміну речовин, дефіцит вітамінів і багато інших патологій внутрішніх органів викликають реакцію шкіри, яка виявляється в розвитку того чи іншого захворювання шкірного покриву.

Шкірні захворювання у людей в залежності від виду загальнопатологічних процесу або функціонального порушення, що протікає у внутрішніх органах, що розвиваються у відповідь на них захворювання шкіри можуть проявлятися по-різному, наприклад , запаленнями, синцями, порушенням пігментації і т.д. А оскільки шкіра ще й безпосередньо контактує з навколишнім середовищем, то вельми схильна до впливу всіх негативних факторів, наявних в ній. Дані фактори можуть також стати причиною розвитку шкірних захворювань, які проявляються різними патологічними процесами, наприклад, запаленням, утворенням крововиливів або висипань, лущенням, сверблячкою і т.д. Виявити шкірні захворювання у людини досить просто, оскільки вони завжди виявляються видимими для ока симптомами, такими, як висипу, зміна кольору або структури шкірного покриву, крововиливи тощо .

Шкірні захворювання у дорослих дуже різноманітні і розрізняються вони з причин виникнення, за особливостями течії, а також за типом патологічного процесу, що має переважаючий вплив в розвитку клінічних проявів, то їх ділять на кілька великих груп. Групи захворювань шкіри виділяються на підставі одночасно трьох дуже важливих ознак - характеру причинного фактора, типу патологічного процесу і провідного клінічного симптому.

Шкірні захворювання у дітей

Захворювання шкіри у дітей вельми різноманітні, проте багато з них мають схожі симптоми, і іноді постановка правильного діагнозу є складним завданням навіть для досвідчених фахівців.

Дитячі захворювання шкіри можуть не викликати сильного занепокоєння, але вони можуть сумно позначитися на загальному стані всього організму . Шкірні хвороби можуть бути першими симптомами в порушенні роботи внутрішніх органів: травлення, кровотворення, нервової та ендокринної систем.

Шкірні захворювання у дітей краще лікувати спільно і під наглядом фахівців. При самостійному лікуванні деяких шкірних захворювань вони можуть поширюватися по всій поверхні шкірного покриву, перейти в важке, затяжне, хронічне стан, бути заразними для оточуючих дітей.

Хвороби шкіри у дітей служать обов'язковим приводом для звернення до дерматологу.У дитини може відзначатися: Зміна кольору шкіри дитини. Поява ділянок посветления або потемніння може бути пов'язано зі спадковими або набутими захворюваннями, як загального, так і місцевого характеру, заразними і незаразними.

Висипки на шкірі дитини. Плями, пухирі, бульбашки і т. Д., Які можуть виявитися проявами різних захворювань шкіри: атонического дерматиту, гнійничкових захворювань, псоріазу або ін. Поява неприємних відчуттів у дитини. Дитячі шкірні захворювання супроводжує свербіж, печіння, біль і ін., Що турбують постійно або періодично. Найчастіше сверблячкою проявляються такі захворювання, як короста, атонічний дерматит, або «дифузний нейродерміт», і т. Д. Іноді свербіж, печіння, висипання бувають пов'язані з вживанням тих чи інших продуктів харчування або з прийомом ліків, з вдиханням деяких запахів тощо .

Всі перераховані вище зміни можуть бути як проявами захворювань самої шкіри, так і її реакціями на зовнішні або внутрішні, тобто що йдуть з організму, дратівливі дії.

Причини шкірних захворювань

Причини можуть бути як екзогенного, (зовнішнього) і ендогенного (внутрішнього) порядку

До екзогенних факторів належать ті, які діють на організм зовні, безпосередньо на шкіру. Розрізняють фактори механічні, термічні, хімічні, бактерії, паразити рослинні і тваринні, а також променеву енергію.

Механічні травми, викликані, наприклад, тертям шкіри, можуть дати привід до виникнення на шкірі явищ запалення - дерматитів, крововиливів - або ж сприяти появі омозолелости і т. п. Термічні травми обумовлюються дією на шкіру надмірно низьких або високих температурних впливів. Відповідно до того, яким температурного впливу піддавалася шкіра, на ній можуть розвиватися ознобления, обмороження, опіки і т. П.

Хімічні фактори, що викликають дерматози, надзвичайно різноманітні. Хімічні фактори нерідко можуть бути пов'язані з професійними особливостями роботи або із застосуванням різних лікарських речовин. Бактерії також грають важливу роль в появі ряду шкірних захворювань (піодермії, туберкульоз шкіри, проказа і т. П.).

Роль паразитів тваринного і рослинного походження (воші, кліщі, блохи і т. п., а також різного виду грибки) у виникненні різних дерматозів буде розібрана в відповідних розділах приватної дерматології. Промениста енергія являє собою етіологічний фактор виникнення ряду дерматозів. Сюди відносяться промені сонця, рентгенових промені, промені радію і ін. Країни, що розвиваються при цьому дерматити можуть носити легкий, тимчасовий характер, але можуть викликати і важкі ураження у вигляді погано гояться омертвінь шкіри.

Ендогенні причини шкірних захворювань

Ендогенні (внутрішні, пов'язані з порушенням функції внутрішніх органів) причини виникнення шкірних хвороб дуже різноманітні. Вони, без сумніву, багато різноманітніше, ніж ми можемо усвідомити це собі на сучасному рівні наших знань.

Порушення діяльності залоз внутрішньої секреції як етіологічний фактор у виникненні захворювань шкіри характеризується різноманітними клінічними проявами: порушенням анатомічних структур, зміною функції залоз шкіри, вегетативними і вазомоторними симптомами, неправильність пігментообразованія і т. д.

аутоінтоксикацією, обумовлена, наприклад, всмоктуванням патологічних продуктів з шлунково-кишкового апарату, порушенням видільної функції нирок і інших органів, також викликає ряд захворювань (кропив'янка, почесуха та ін.).

Багато хімічні та харчові речовини , що вводяться в організм, часто викликають ряд токсичних еритем або сверблячих дерматитів. Мікроби і грибки з первісної їх локалізацією у внутрішніх органах або в крові можуть призвести до шкірних захворювань: септичні еритеми, вторинний актиномікоз шкіри і т. Д. Захворювання центральної і периферичної нервової систем відображаються на стані шкіри і викликають різні шкірні захворювання. Так, наприклад, при спинний сухотке, сирингомиелии, невритах (алкогольних, лепрозних) і т.п. можуть виникати прободающие виразки. Нерідко висип займає область розгалуження певних нервових стовбурів, наприклад, оперізувальний лишай, червоний плоский лишай і т. П.

Шкірні захворювання симптоми

Основні симптоми шкірних захворювань :

 • - Сверблячка і набряк шкіри
 • - Почервоніння шкірних покривів
 • - Висип
 • - Лущення шкіри
 • - вугрової висип
 • - Бородавки
 • - Лупа

Профілактика шкірних захворювань

Профілактика хвороби шкіри , основні правила

 • - Регулярно мити руки після роботи, навчання, відвідування вулиці і місць скупчення людей.
 • - Бути охайним, стежити за станом і ступенем забрудненості свого одягу і постільної білизни.
 • - Робити вдома вологе прибирання і чистити предмети меблів.
 • - Стежити за своїми домашніми вихованцями і їх фізичним здоров'ям.
 • - Душ бажано приймати щодня, причому робити це потрібно зі спеціальними м оющімі засобами для людського тіла.

Препарати при хвороби шкіри

В комплексному лікуванні шкірних захворювань важлива роль відводиться нормалізації функції шлунково-кишкового тракту: при супутніх гастритах:

 • - Яблопект «Чистий»
 • - Флоро (таблетки)
 • - Гастро (таблетки)
 • - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
 • - «Солодка» (таблетки)
 • - «Дивосил» (рідкий)
 • - «Лопух» (рідкий)
 • - «Чага» (рідкий)
 • - «Чебрець» (рідкий)
 • - Льон, Гарбуз (масло, клітковина)

при дискінезіях жовчовивідних шляхів:

 • - Яблопект «Жовчогінний»
 • - Яблопект «Чистий»
 • - Гепато- (таблетки)
 • - чистотіл (таблетки, рідкий)
 • - Солянка холмовая (таблетки)
 • - Фіточай «Сонячний»
 • - «Кукурудзяні рильця» (рідкий)
 • - «Лопух» (рідкий)

при запорах:

 • - Яблопект «Чистий»
 • - Антігельмінт (таблетки )
 • - Флоро (таблетки)
 • - «Розторопша» (таблетки)
 • - фітовая т «противоглистную» (таблетки)
 • - Овесан (клітковина)
 • - Фіточай «Граціозний»
 • - Фіточай «Очищуючий»
 • - Льон, Розторопша, Гарбуз (клітковина, масло)

при гепатитах:

 • - Яблопект «Чистий»
 • - Солянка холмовая (таблетки)
 • - Гепато (таблетки)
 • - «Розторопша» (таблетки)
 • - Фіточай «Сонячний»
 • - « Дивосил »(рідкий)
 • -« Кукурудзяні рильця »(рідкий)
 • -« Лопух »(рідкий)
 • - Розторопша (клітковина, масло))

при дисбактеріозах

 • - Яблопект «Чистий»
 • - Гастро (таблетки)
 • - Флоро (таблетки )
 • - «ПроБіолікакт» (рідкий)
 • - «Часник» (рідкий)
 • - Чорний кмин (масло)
 • - кунжут, Льон, Розторопша, Гарбуз (клітковина)
 • - Фітосорб (порошок)

Препарати при захворюваннях шкіри - десенсибілізуючоїдією володіють:

 • - Яблопект «Чистий»
 • - Алерго (таблетки)
 • - Гепато (табл еткі)
 • - Кальціо (таблетки)
 • - Чистотіл (таблетки, рідкий)
 • - «Солодка» (таблетки)
 • - «Лопух» (рідкий)
 • - «Полин» (рідкий)
 • - «Чорниця» (рідкий)
 • - Фітосорб (порошок)
 • - «Овесан» (клітковина)

протисвербіжну ефект можна отримати при прийомі:

 • - Яблопект «Чистий»
 • - Гепато (таблетки)
 • - «Солодка» (таблетки)
 • - Чистотіл (таблетки)
 • - «Чебрець» (рідкий)

Для підвищення імунітету і загальних адаптаційних можливостей можна рекомендувати:

 • - Яблопект «Чистий»
 • - Яблопект «Вітамінний»
 • - Иммуно (таблетки)
 • - Омега- 3 (капсули)
 • - «Журавлина» (рідкий)