Екстракт живокосту (30 мл)

343-13
118,00 грн.

Опис

ЖИВОКІСТ

Sýmphytum

Форма випуску: екстракт рідкий .

Продукт харчової функціональний

Екстракт живокосту має протизапальну, протимікробну, антимікотичну, що обволікає, ранозагоювальну, в'яжучу дію.

Склад: екстракт рослинний рідкий коренів живокосту на водно пропіленгліколевої основі.

екстракт живокосту містить активні речовини: алантоїн, дубильні речовини, флавоноїди, вітамін В12, слиз, крохмаль, рослинні кислоти, трітерпени, алкалоїди пірролізідіновой групи, циноглосин і консолідин. За своїм протиревматичні дією живокосту немає рівних. Завдяки вмісту аллантоина, живокіст стимулює регенерацію клітин гіалінового хряща, що вистилає внутрішню поверхню суглобів, прискорює утворення кісткового каллюса, сприяючи швидкій регенерації пошкоджень і відновлення тканин. Алкалоїд алантоїн має ранозагоювальну, протизапальну і протипухлинну дію. Особливо багато в коренях живокосту вітаміну В12 - необхідного елемента системи кровотворення, що відповідає також за правильний обмін речовин. Також живокіст є чемпіоном за вмістом калію, в ньому є полісахариди, таніни, інулін і білкові сполуки. Розмаринова кислота сприяє пригніченню запальних процесів, бореться з вільними радикалами і надає знеболюючий ефект.

Живокост отримав свою назву за здатність до життєдайного дії на кісткову тканину. Екстракт живокосту знімає набряки, стимулює зростання нової кісткової тканини і клітин суглобового хряща. Завдяки дії біологічно активних компонентів рослини, зменшується припухлість суглоба, збільшується його рухливість, знімаються суглобові болі. Головною особливістю живокосту є його здатність прискорювати відновлення пошкоджених тканин, особливо кісткової. Використання препаратів живокосту при переломах кісток сприяє формуванню кісткової мозолі і швидшому зрощенню.

Біологічно активні речовини живокосту сприяють зниженню артеріального тиску, підвищення тонусу і посилення скорочення мускулатури кишечника і матки. Позитивна дія жівлоклста проявляється зниженням болю в шлунку і кишечнику поліпшення травлення, посилення епітелізації, ураженої запальним процесом слизовій оболонці. Подібний процес відбувається при захворюванні верхніх дихальних шляхів: поліпшується відхаркування мокротиння. Відновлюється функція епітелію.

Екстракт живокосту широко застосовується зовнішньо як ранозагоювальний засіб, у вигляді полоскань при ангінах, стоматитах, фарингітах. Живокост прискорює відновлення тканин, тому його використовують при пораненнях, переломах, ударах, травмах суглобів. При лікуванні остеоартриту, подагри, поліартриту, остеохондрозу хребта, ревматоїдного артриту доцільно розтирання і компреси, приготовані на основі екстракту живокосту.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

- ревматоїдному артриті;

- остеохондрозі хребта і міжхребцевих грижах;

- деформації суглобів і травмах опорно-рухового апарату:

- переломах, вивихах, розривах зв'язок;

- поліартриті, остеоартрозі;

- бурсите, остеомієліті, подагрі;

- ішіасі, люмбаго, невралгії, радикуліті;

- кістковому туберкульозі;

- туберкульозі легенів;

- хронічному бронхіті і бронхоектатичної хвороби;

- всіх видах кровотеч (внутрішнє і зовнішнє);

- виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки;

- астродуоденіте, ентероколіті, дизентерії;

- тромбофлебіті.

Зовнішньо:

- при длитель але не гояться ранах, ударах, травмах, опіках, порізах;

- у вигляді полоскань при ангінах, стоматитах, фарингітах;

- розтирання і компреси при травмах і запальних процесах опорно-рухового апарату.

Дозування і спосіб застосування:

Внутрішнє застосування :

дорослим по 5 крапель, розведені в 50-200 мл води, 3 рази на день за 30 хв до прийому їжі. Курс прийому 8-10 тижнів, при необхідності курс повторити через 2- 3 тижні. Для досягнення швидкого ефекту - 5 крапель екстракту під язик.

Зовнішнє застосування:

для полоскань, зрошень і компресів при лікуванні ушкоджень шкіри, слизових оболонок, додаючи в охолоджену (нижче 600С) кип'ячену воду з розрахунку 20-30 крапель на склянку води.

Перед вживанням збовтати.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентов.Не містить консервантів, барвників, цукру і спирту.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: екстракт 30 мл.

Термін придатності продукту: 18 місяці від дати виготовлення.

затверджено МОЗ України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 01.04.2014 р № 05.03.02-04//21945.ТУ У 10.8-32133306-003 діє до: 2013

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: