Алерго-біол (90 шт)

430
114,00 грн.

Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви

Опис

90 таблеток по 0.4г

«Алерго-біол»

Форма випуску: таблетки

Дієтична добавка до раціону харчування


«Алерго-біол» - комплексний фітопрепарат, який має загальнозміцнювальну, протизапальну, імуномодулюючу, стимулюючу, сечогінну, жовчогінну, десенсибілізуючу, седативну дію; мобілізує нейроендокринні захисні механізми; позитивно впливає на функцію печінки; стимулює функцію кори надниркових залоз; послаблює алергічні прояви; покращує функцію шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози; сприяє регресу патологічних проявів шкірної та інших форм алергії.

Склад: трава фіалки триколірної, трава череди трироздільної, корінь лопуха, корінь солодки, плоди анісу, листя чорної смородини, кора дуба.

Алергія - стан підвищеної чутливості живого організму, по відношенню до певної речовини або речовин (алергенів), що розвивається при повторному впливі цих речовин. В даний час постійно зростає кількість і тяжкість перебігу алергічних захворювань. Вчені вважають, що до 2030 року алергічними реакціями страждатиме, мало не кожен житель земної кулі. Це пов'язано з забрудненням навколишнього середовища вихлопними газами, відходами промислових підприємств, появою в побуті безлічі синтетичних матеріалів, барвників та інших речовин, які є алергенами, а, отже, і сприяють поширенню алергічних захворювань. Широке і безконтрольне використання лікарських препаратів теж призводить до зростання числа алергічних реакцій. У виникненні алергічних захворювань грають роль вплив кліматичних факторів, спадковості, общесоматической патології, характеру харчування та ін. Від цього в першу чергу страждають печінка і нирки, а після в процес очищення і позбавлення від «чужого» втягується імунна система. Саме відповідь імунітету на «чуже» (алерген) і є алергічною реакцією.

Корінь солодки містить сапонін глициризин (до 23%), 27 флавоноїдів, стерини, аспарагін, вільну гліціретіновую кислоту, кумарини, аскорбінову кислоту (10-30 мг%) та інші сполуки. Гліцірізін являє собою суміш калієвої і кальцієвої солей Гліциризинова кислоти і зумовлює відхаркувальні, протизапальні, спазмолітичні, сечогінний і проносний властивості солодки. Флавоноїди обумовлюють сечогінні, спазмолітіескіе, антигістамінні і холинолитические властивості солодки, а також противиразковий активність. Гліциризинова і гліцірітіновая кислоти виявляють протизапальну, протіаллергіческое, антибіотичні та протипухлинну дію, регулюють водно-сольовий обмін в організмі (затримують іони натрію і підвищують виділення через нирки іонів калію).

Аніс звичайний містить жирну олію, білкові речовини, фурокумаріни і близько 6%ефірного масла, до складу якого входить анетол (80-90%), метілхавікол (10%), анісовий альдегід, анісовий кетон і анісова кислота. Надає відхаркувальні, протизапальну, спазмалітіческое, сечогінний і бактерицидну дію. Аніс проявляє терапевтичний ефект при запальних захворюваннях органів дихання (ларингіти, трахеїти, бронхіти, бронхопневмонії), при бронхіальній астмі, бронхоектатічной хвороби, кашлюку у дітей, гангрени легень, хворобах шлунково-кишкового тракту (ентерит, ентероколіт, метеоризм).

Кора дуба звичайного містить катехиновим таніни (0,4%), вільну галів і елагову кислоти, галотаніни (10-20%), кверцетин, флобафен, смоли, пектинові речовини, цукру (левулін та інші), білки, слиз, крохмаль і мінеральні речовини, танін. Кору Д. о. використовують як протизапальний, в'яжучий і протівогнілостное засіб при запаленнях слизової оболонки ротової порожнини, глотки і гортані, при гінгівіті, стоматиті, пародонтозі, флюсі, гастриті, при шлункових кровотечах, проносі, ентериті і хворобах печінки і селезінки, при рахіті, випаданні прямої кишки і туберкульозі, при захворюваннях лімфатичних вузлів, захворюваннях шкіри (екзема, тріщини, відмороження, опіки і т.п.), а також при отруєнні грибами, алкалоїдами і солями міді, свинцю і олова.

Коріння лопуха містять дубильні і гіркі речовини, слиз, флавоноїди ситостерин і стигмастерин, ефірну (до 0,17%) і жирне масла, інулін (до 45%), органічні кислоти ( кавова, лимонна, яблучна), глікозид арктіін, який при гідролізі розщеплюється на лактон арктігенін і глюкозу. Коріння лопуха мають діуретичні, жовчогінні, дезинфікуючі та потогінні властивості, стимулюють утворення протеолітичних ферментів і покращують инсулино-творчу функцію підшлункової залози, збільшують кількість глікогену в печінці, активно впливають на обмін речовин.

Листя смородини чорної містять дубильні речовини, до 0,75%ефірного масла (містить цімол, Сабіна), флавоноїди (кверцетин, ізокверцетін, кемпферол, рутин), фітастерол, пентозани, органічні кислоти, мінеральні солі, вітамін С і фермент емульсин. Мають сечогінні, потогінні, в'яжучі та тонізуючу властивості. Використовуються як допоміжний засіб при ревматизмі, подагрі, артритах, гастриті, склерозі судин, при атеросклерозі, уролитиазе, діареях, мігрені, застуді, кашлюку ангіні і при тонзиліті.

Череда трироздільна містить флавоноїди (бутеін, сульфуретін, D-глюкопіранозид бутеіна), конденсовані дубильні речовини, червоний флобафен, каротин, кумарини (умбеліферон і скополетин), аскорбінову кислоту, ефірну олію (сліди), слиз, аміни , гіркоти, мікроелементи (зокрема, марганець). Череда має сечогінну, потогінну, жовчогінну та бактерицидну дію, покращує травлення, нормалізує порушений обмін речовин. Покращує обмін речовин при різних діатезах, які супроводжуються кропив'янкою, при скрофулезе, нейродермитах, себорейний ураженнях шкіри голови, артритах, подагрі, як потогінний засіб - при простудних захворюваннях, як сечогінний засіб - при захворюваннях сечостатевих органів як вітамінний засіб - при хворобах легенів, виразкових процесах на шкірі і виразкових колітах.

Фіалка триколірна містить флавоноїди (2,1%) рутин, віолантін, вітексин, ізоветексін, оріентін , ізооріентін, віценін, ізокверцітріі, лейкоантоціанідіни, віоланін, сапонаретін і ін., антоціанові глікозиди (в квітках) віоланін, глікозид дельфінідіна, 3-глікозид пеонідін, каротиноїди, -каротин, віолоксантін, зеаксантин, ауроксантін, флавоксантин, сапоніни (14, 8%), урсоловую кислоту (до 6,2%), слизової і дубильні речовини, вітамін С, ефірна олія (0,01%), та інші сполуки. У ній поєднуються антисептичні, протизапальні, бронхолитические, відхаркувальні, діуретичні, слабкі жовчогінні і спазмолітичні властивості. Дермотоніческіе, гіпосенсибілізуючі, протизапальні, антимікробні, антисклеротические, болезаспокійливі і протівозудниє властивості виправдовують терапевтичне застосування фіалки триколірної в дерматологічній практиці.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• атопічний дерматит;

• екземі;

• алергічних дерматитах, кропивниці, нейродерміті;

• алергічних ринітах;

• бронхіальній астмі;

• поліноз (сінна лихоманка);

• алергічних кон'юктивіту;

• геморагічному васкуліті.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 5,0 г, вуглеводи - 14,89 г, жири - 0,94 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 72.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05..2011г. №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: