Кремніо-біол (90 шт)

438
114,00 грн.

Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...

Опис

«Кремніо-біол»

Форма випуску: таблетки

Дієтична добавка до раціону харчування


«кремніо-біол» -.является комплексним засобом з високим вмістом органічних сполук кремнію; активізує обмінні процеси в кістковій і сполучній тканинах, детоксикаційну та метаболічну функцію печінки; нормалізує імунологічні реакції, білково-вуглеводний обмін; підвищує засвоєння мінеральних речовин, особливо кальцію; перешкоджає кристалізації мінеральних компонентів і утворення каменів і сольових відкладень.

Склад: каолін, трава хвоща, корінь цикорію, стулки квасолі, листя кропиви, трава споришу, трава пирію, кремнію оксид.

Переоцінити роль кремнію в життєдіяльності організму людини важко. В організмі людини він вісім разів бере участь в процесах життєзабезпечення. На 38%наше здоров'я залежить від кремнію. Велика частина присутнього в організмі кремнію міститься в сполучних тканинах. З'єднання кремнію потужні каталізатори окисно-відновних процесів, необхідні для побудови гемоглобіну.

Кремній необхідний для правильного формування скелета і швидкості росту. Шляхом впливу на обмін кремнію можна посилити фіксацію кальцію і фосфору в кістках скелета і цим попередити остеопороз. Кремній в організмі людини сприяє всмоктуванню кальцію і стимулює ріст кісток; стимулює роботу імунної системи; попереджає остеопороз; покращує стан волосся, нігтів і шкіри; зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань; зміцнює кровоносні судини, хрящі та сухожилля; сприяє зменшенню кров'яного тиску. З віком концентрація кремнію в сполучній тканині знижується, що, призводить до ураження судин, атеросклерозу, порушення міцності кісткової тканини.

Каолін (біла глина) насичує організм кремнієм, перешкоджає аутоинтоксикации; є активним сорбентом, зв'язує і виводить шкідливі токсичні речовини з організму; покращує стан при коліті, ентериті, синдромі хронічної втоми.

Хвощ має протизапальну, сечогінну і дезінтоксикаційну дію; сприяє нормалізації мінерального обміну. Рослина містить велику кількість крем'яних з'єднань, які відіграють важливу роль в процесі метаболізму і функціональної діяльності з'єднувальні тканини і особливо важливі для розвитку кісткових структур і зміцнення стінок кровоносних судин.

Спориш багатий водорозчинними сполуками кремнієвої кислоти, має сечогінну, протизапальну дію, зміцнює стінки капілярів, бере участь в імунологічних реакціях, білково-вуглеводному обміні, підвищує опірність організму, стимулює фагоцитоз, сприяє біосинтезу колагену, забезпечуючи міцність і еластичність з'єднувальні і епітеліальної ткані.Цікорій активно покращує загальний обмін речовин, включаючи мінеральний, вуглеводний і ліпідний. Гепатопротекторні властивості цикорію обумовлюють підвищення детоксикаційної та метаболічної функції печінки.

Цикорій сприяє нормалізації травлення і засвоєння поживних речовин; усуває метеоризм.

Стулки квасолі містять бетаїн, аргінін, лізин, триптофан, тирозин, лейцин, аспарагін, холін, геміцелюлоза і макро- і мікроелементи (кремній, мідь, кобальт, нікель). У стиглих насінні міститься білок вуглеводи, жири, клітковина, вітаміни групи В, аскорбінова кислота, калій, фосфор, мідь, цинк і т.п. Вони мають дермотоніческім, сечогінну, антибіотичним і гіпоглікемічних дією. Використовуються для лікування хронічних дерматозів, гіпертонії, ревматизму, запалення нирок, легких форм цукрового діабету і набряків, викликаних захворюваннями нирок.

Пирій має сечогінну, потогінну, тонізуючим, легким проносним, обволікаючим, протизапальну (за рахунок кремнієвої кислоти) властивостями. Крем'яні з'єднання, які є в рослині, благотворно впливають на всі зовнішні і внутрішні органи. Зміцнюються кровоносні судини, підвищується еластичність стінок капілярів.

До складу кропиви входять кремній і органічні кислоти, завдяки яким кропива має загальнозміцнюючі властивості: вона підвищує опірність організму багатьом бактеріям, токсинів, шкідливих впливів радіації, зміцнює імунітет, а також забезпечує високу ступінь захисту організму від кисневої недостатності.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• порушення обміну речовин;

• остеохондрозі, артрозах;

• сечокам'яної хвороби;

• атеросклерозі;

• інтоксикації організму;

Для оздоровлення шкіри, зубів, волосся, нігтів, кісток .

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 5,0 г, вуглеводи - 14,89 г, жири - 0,94 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 72.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05..2011г. №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: