Імунна система

Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Рідна природа

Антивір-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 431
114,00 грн.
Активізує захисну, детоксикаційну функції, імунітет, клітинні і гуморальні механізми ...
Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...

Імунна система людини

Імунна система - це сукупність органів, тканин і клітин, робота яких спрямована безпосередньо на захист організму від різних хвороб, щоб викоренити вже потрапили в організм чужорідних речовин.

Саме ця система є перешкодою на шляху інфекційних агентів (бактеріальних, вірусних, грибкових). Коли ж в роботі імунітету відбувається збій, то ймовірність розвитку інфекцій зростає, це також призводить до виникнення аутоімунних захворювань, в тому числі розсіяного склерозу. Основними органами імунної системи є кістковий мозок, тимус, селезінка, мигдалики, лімфатичні вузли, а також лімфоїдна тканина слизових оболонок. Система імунітету людини залежить наполовину від спадковості, так як починає формуватися ще в утробі матері, і на 50% - від способу життя. Що знижує наш імунітет? Існує безліч причин виникнення імунодефіциту: хвора печінка і нирки, авітаміноз, неправильне харчування, постійні стреси, забруднення навколишнього середовища.

Хвороби імунної системи включають в себе патологічні стани, що розвиваються на тлі зміни ефекторних механізмів імунітету. Хвороби імунної системи класифікуються з урахуванням активності імунних реакцій: у разі гіперреакції на зовнішні алергени розвиваються алергічні хвороби, при збоченій реакції на власні (ендогенні) тканинні антигени - аутоімунні захворювання. При гипореактивности імунної системи виникають імунодефіцитні стани, при яких організм стає вразливим до різного роду інфекцій. Захворювання імунної системи , при яких розвивається стан імунодефіциту, можуть бути первинними - вродженими або спадковими і вторинними - набутими. До першої групи належать агаммаглобулинемия, лимфоцитарная дисгенезия, синдром Луї-Бар, синдром Віскотта- Олдріча і ін. Вторинні імунодефіцити можуть розвиватися на тлі інфекційних, лімфопроліферативних, метаболічних захворювань, інтоксикації, опромінення, прийому лікарських препаратів (імунодепресантів, кортикостероїдів). При них може пошкоджуватися клітинне або/і гуморальну ланку імунітету, система фагоцитозу. Найвідомішою формою вторинного імунодефіциту є СНІД.

Препарати зміцнюють імунітет

Три кити, на яких тримається імунітет людини, це здоровий сон, фізичні навантаження і збалансоване харчування.

В асортименті нашої компанії є ефективні і недорогі препарати для підвищення імунітету : Яблопект «Вітамінний», таблетки «імуно-біол», «сосна- лимон», «Омега- 3», Екстракти «Часник», «Журавлина», «Брусниця», «Фукусіми», «Дивосил». Свічки «Сосна», «Спіруліна», сироп «Вітамінний», масло «Чорного кмину», бальзам «Вин Віта».

Препарати для підвищення імунітету дітям -« Імуно-біол »відноситься до класу природних фітопрепаратів, здатних впливати на функціонування, як всієї імунної системи, так і окремих її ланок і внаслідок цього змінювати силу, характер і спрямованість імунних реакцій організму.

Препарати для зміцнення імунітету - «імуно-біол» - комплексний фітопрепарат, який має загальнозміцнювальну, протимікробну, протизапальну, антиоксидантну дію; підвищує загальну опірність організму; активізує окислювально відновлювальні процеси; нейтралізує вплив на організм неблагопріятіних умов і радіації; тонізує діяльність ЦНС; активізує імунітет і захисні сили; знижує сенсибілізацію.

Препарати для підвищення імунітету дорослим «Сосна-лимон» і масло « чорного кмину »- мають протизапальну, імуномодулюючу, бактерицидну і загальнозміцнюючу дію. Зменшують в'язкість мокроти і поліпшують її виділення. Високий вміст в даних препаратах вітамінів і мікроелементів, сприяє вітамінізації організму, насичення його відсутніми мінералами.

Ці кошти для підняття імунітету розроблені з метою підвищення опірності організму при сезонних простудних захворюваннях; в якості додаткового джерела природних вітамінів, антиоксидантів, дубильних речовин, ефірних масел рослинного походження.

Вітаміни для імунітету дорослим необхідні для підвищення резистентності організму. Нестача вітамінів і мікроелементів можна заповнити за допомогою природних мультивітамінний комплексів, які прекрасно засвоюються організмом в повному обсязі.

вітаміни для підняття імунітету для дорослих - екстракти «Журавлина», «Фукусіми», «Ламінарія», «Брусниця», «Чорниця», «Часник», Яблопект «Вітамінний», «Фітовіт кровотворних», «Моно-біол Люцерна »,« Омега- 3 »,» Катран », сироп« Полівітамінний », все клітковини, наявні в асортименті.

Як зміцнити імунітет дорослому

Чим підняти імунітет дорослому ? Перші ознаки зниження імунної активності - швидка стомлюваність, хронічна втома, сонливість або, навпаки, безсоння, головний біль, безпричинна дратівливість або, навпаки, апатія, ломота в м'язах і суглобах, загальні відчуття дискомфорту.

Відновлення імунної системи

  • - Якщо ви помітили у себе, хоча б 2 з вищеназваних симптомів, починайте приймати природні імуномодулятори!
  • - Також допоможуть каротини, з яких синтезується вітамін А, і вітамін Е - кращий захист клітин тимуса (вилочкової залози). Чим вище їх концентрація, тим успішніше цей орган здатний боротися з мікроорганізмами. Селезінка теж виробляє захисні тіла і повинна бути захищена від шкідливих речовин такими антиокислювачами, як вітаміни А і Е. Провітамін А міститься в екстрактах Чорниця, Брусниця, Кравпіва, таб «Офта-біол», «Люцерна», моркви, шпинаті, ягодах шипшини, вітаміном Е багаті рослинні масла, Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує в день з'їдати дві столові ложки харчового масла.
  • - Їжте більше цитрусових і яблук (в них вітамін С і залізо). Утримуватися вони в Яблопект, Вин Віті, Кропива.
  • - Також підтримати імунітет допоможуть: ц інк (його багато в маслі і клітковині Гарбузи, в неочищеному зерні, пивних дріжджах) і селен (їм багаті зерновий хліб, яловичина , телятина, індичка, часник).
  • - Щодня ходите пішки не менше 30-40 хвилин, саме стільки часу потрібно організму, щоб активізувалася серцево-судинна і імунна система.