Капіляр-біол (90 шт)

456
126,00 грн.

Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.

Опис

«Капіляр-біол»

Форма випуску: таблетки.

Дієтична добавка до раціону харчування.


«Капіляр-біол» - комплексний фітопрепарат, який захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів, відновлює мікроциркуляцію крові в усьому організмі, нормалізує обмін речовин на клітинному рівні. Має виражену антиоксидантну дію. Сприятливо впливає на перебіг гіпертензії і аритмії серця. Крім того, препарат має протизапальну, протинабрякову, антигістамінну дію, знижує рівень холестерину і ризик тромбоутворення, зменшує в'язкість крові.

Склад: гінкго-білоба, часник, софора, топінамбур.

« Капіляр-біол » розроблений для профілактики тромбозів. Трави, що входять до складу фитосбора, збільшують еластичність стінок судин і капілярів, покращують мікроциркуляцію, знижують рівень холестерину, нормалізують обмін вуглеводів. Завдяки цьому, поліпшується кровотік, полегшується доставка живильних речовин і кисню до тканин організму. Клітини звільняються від продуктів їх життєдіяльності, що заважають нормальному функціонуванню всіх органів. Зазначені судинні ефекти помітно стимулюють процеси регенерації (відновлення) уражених тканин. Одночасно, вони запобігають утворенню вільних радикалів - небезпечних частинок, що провокують порушення природних біологічних процесів.

Активними компонентами Гінкго-білоба , що надають виражений ефект при порушеннях мозкового кровообігу, вважаються кверцетин, ізорамнетін і лютеонін, а також унікальні, які не зустрічаються більше в живій природі, гінкголіди (здатні підвищувати еластичність стінок кровоносних судин), біофлавоноідів і проантоціанідіни, які надають комплексну дію на кровоносну систему, серце, мозок, печінка , очі і на всі інші органи.Чеснок має виражену фитонцидной активністю, знижує рівень холестерину, покращує роботу серця, стимулює травлення.

Часник помірно знижує вміст цукру в крові, має сечогінну, потогінну, антисептичну (фітонцидним) і болезаспокійливу дію. Препарати часнику призначають для профілактики і лікування атеросклерозу, гіпертонічної хвороби. Фітотерапевти застосовують часник при мігрені, безсонні, для підвищення опірності організму до несприятливого впливу навколишнього середовища і інфекційних захворювань. Знижуючи рівень холестерину, попереджає його відкладення на стінках судин, і, отже, розвиток атеросклерозу і гіпертонії.

Софора містить рутин, який надає капіляропротекторні дію, знижує проникність судин, сприяє засвоєнню аскорбінової кислоти (вітаміну С). Дослідженнями встановлено, що софора знижує артеріальний тиск, покращує діяльність серця, розширює судини, зменшує збудливість центральної нервової системи.

Топінамбур має антисклеротичну та антиоксидантні властивості, покращує властивості судинної стінки і реологічні показники крові, посилює кровопостачання тканин. Виконує функцію активного сорбенту, здатного зв'язати і вивести з організму велику кількість токсичних і баластних речовин, що потрапляють всередину з їжею або утворюються в кишечнику в процесі травлення. Поліпшується плинність крові і еластичність судинної стінки, пластичні властивості клітин крові. Науково доведено, що систематичне вживання топінамбура знижує рівень цукру в крові.

Рекомендовано застосування в лікувально профілактичних цілях при:

• захворюваннях і станах, що супроводжуються підвищеною проникністю і ламкістю капілярів;

• головних болях, пов'язаних зі спазмом судин і порушенням трофіки мозкової тканини;

• віковому погіршенні пам'яті, слуху, зору; дзвін у вухах, запамороченні;

• комплексному лікуванні і для профілактики гіпертонії, порушеннях мозкового кровообігу, атеросклерозі, аритміях.

• захворюваннях, що супроводжуються порушенням мікроциркуляції та периферичного кровотоку, в тому числі діабетична ангіопатія; варикозне розширення вен, тромбофлебіт, геморой;

• знижений імунітет для відновлення фізіологічних функцій судинної системи і клітин організму.

Для уповільнення старіння організму, при втомі і зниженні працездатності.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 неделі.Предупрежденіе: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 1,1 г, вуглеводи - 8,6 г, жири - 0 г.

Інформація про калорійність : ккал/100 г: 40.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05..2011г. №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: