Фіто-карамель лакричного (Іммунвіт)

670-1
66,00 грн.

Фіто-карамель лакричного (20 лід.)

Опис

Код 670-1

Фіто-карамель лакричного (20 лід.)

Солодка - лакричник, лакрица, жовтий корінь (Glycyrrhiza). Солодковий корінь (кореневища і коріння) містить флавоноїди, сахарозу, глюкозу, ефірну олію, вітамін С, Гліциризинова кислоту, її калієві і кальцієві солі, ціррізі-нову гіркоту, лінверітіевую кислоту, аспарагін, гліциризин і вітаміни.

Солодка відома своїм обволакивающим, відхаркувальну і легким проносну дію. Відхаркувальні властивості пов'язують з вмістом в її коренях гліциризину, який підсилює секреторну функцію верхніх дихальних шляхів і підвищує активність миготливого епітелію в трахеї і бронхах.

Карамель фітовітамінізірованная на основі квіткового пилку та екстракту кореня солодки має сильну заспокійливу і пом'якшувальну кашель ефектом. Збагачений вітамінами-антиоксидантами Е, С, В2 склад, поряд з усіма перерахованими вище властивостями робить їх унікальним препаратом, що допомагає підвищити імунітет, впоратися з хворобою і прискорити одужання.

Дія:

  • Підвищує імунітет
  • Дезінфікує носоглотку
  • Пом'якшує кашель
  • Зменшує закладеність носа і першіння в горлі
  • Захищає від бактерій

Спосіб застосування: приймати по 1 льодянику кожні 3-4 години повільно розсмоктуючи. Дітям до 5 льодяників в день, дорослим до 10 льодяників у день.

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: