Екстракт кардіо-біол суміш (30 мл)

343-24
135,00 грн.

Опис

«КАРДІО-БІОЛ»

Форма випуску: екстракт рідкий.

Продукт харчової функціональний.

Екстракт «Кардіо-біол» виявляє седативну, гіпотензивну, негативний хронотропний (зменшення частоти скорочень), кардіотонічну,, загальнозміцнюючий, протиатеросклерозну, спазмолітичну, судинорозширювальну, гіпотензивну, антігіпоксантним , седативну, дія; зменшує збудливість ЦНС; покращує коронарний і мозковий кровообіг; нормалізує ритм серця; знижує ризик судинних порушень.

Склад: суміш рослинних рідких екстрактів кореня валеріани лікарської, трави пустирника і плодів глоду на водно пропіленгліколевої основі.

екстракт валеріани містить ефірне валеріанове масло, дубильні речовини, смоли і алколоїди (валерин і хатенін), крохмаль, цукор, кислоти (яблучну, мурашину, оцтову і валеріанову), калій, магній, цинк, селен, залізо. Валеріана робить позитивний нейрорегуляторних вплив на діяльність серцевого м'яза і безпосередньо на основні механізми автоматизму серця і провідну систему. Борнеол і валеріанова кислота діє на організм заспокійливо, знижуючи збудливість центральної нервової системи, надає ефективну пролонговану заспокійливу і спазмолітичну дію при нервовому збудженні, мігрені, безсонні, клімактеричних неврозах. Валеріана підвищує тонус серцевого м'яза, покращує коронарне (в судинах серця) кровообіг, нормалізує серцевий ритм, гальмує психічне перезбудження, надає протисудомну дію. Підсилює секрецію залоз травного тракту, знімає спазм в стравоході і шлунку (усуває печію, нудоту, больовий синдром, «ефект тяжкості», «ефект переповнення»), в жовчовивідних шляхах, кишечнику.

Екстракт пустирника , містить ірідоіди і флавоноїди, сапоніни, дубильні речовини, алкалоїди. Ірідоіди, будучи антиоксидантними речовинами, руйнують дію вільних радикалів і знижують рівень холестерину в крові. Флавоноїди укріплюють капіляри і роблять їх більш еластичними, підвищують споживання кисню артеріальної стінкою, знижують артеріальний тиск, попереджаючи тим самим атеросклероз. Екстракт пустирника зменшує процеси збудження в центральній нервовій системі, сприяє нормалізації артеріального тиску. Унікальний тим, що снодійного ефекту не чинить, але полегшує настання фізіологічного сну на тлі м'якого кардиотонического (нормалізує роботу серця) дії. Дуже ефективний при вегетоневрозах в передклімактеричному періоді, що супроводжуються кардиалгиями, як біологічного коректора обмінних процесів під час клімактеричного періоду, при підвищеній збудливості і тахікардії при гіпертиреозі.

Екстракт глоду містить комплекс біологічно активних речовин - тритерпенових кислот (олеановая, урсоловой і кратеговую), холіну і ацетилхоліну, кверцетину, пектину, дубильних речовин, фитостеринов, винної та лимонної кислоти, вітамінів А, с, Р. Глід посилює скорочення серцевого м'яза і разом з тим зменшує її збудливість. Наявність в глід тритерпенових кислот і флавоноїдів підсилює кровообіг у вінцевих судинах серця і в судинах мозку, покращує постачання киснем серцевого м'яза і нейронів головного мозку. Екстракт застосовується при функціональних розладах серцевої діяльності, при ангионеврозах, миготливої ​​аритмії і пароксизмальної тахікардії, безсонні.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при :

- ішемічної хвороби серця, атеросклерозі судин серця і головного мозку, аритмії;

- гіпертонічної хвороби; вегето-судинної дистонії;

- порушення мозкового і периферичного кровообігу;

- неврозах, включаючи клімактеричні;

- гіпертиреозі з тахікардією;

- порушення сну.

Дозування і спосіб застосування:

Внутрішнє застосування: дорослим по 5 крапель, розведені в 50-200 мл води, 3 рази на день за 30 хв до прийому їжі. Курс прийому 8-10 тижнів, при необхідності курс повторити через 2- 3 тижні. Для досягнення швидкого ефекту - 5 крапель екстракту під язикПеред вживанням збовтати.

Попередження: дітям до 14 років , вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентов.Не містить консервантів, барвників, цукру і спирту.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: екстракт 30 мл.

Термін придатності продукту: 18 місяці від дати виготовлення.

затверджено МОЗ України. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 01.04.2014 р № 05.03.02-04//21945.ТУ У 10.8-32133306-003 діє до: 2013

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: