Оксі-біол (90 шт)

459
126,00 грн.

Опис

«Оксі-біол»

Форма випуску: таблетки

Дієтична добавка до раціону харчування


«Оксі-біол» - комплексний фітопрепарат для людей, які страждають від порушень регуляції системи кровообігу і судинного тонусу , дія якої спрямована на поліпшення мікроциркуляції і згортання крові, на підтримку оптимального тонусу судин, реологічних властивостей крові, забезпечення розумової і фізичної працездатності на високому рівні.

Склад: насіння амаранту, суцвіття арніки, коріння родіоли рожевої (золотий корінь), кульбаби, бурштинова кислота, нікотинова кислота.

Науково обгрунтовані фітотерапевтичні властивості рослин, що входять до складу препарату. Вони здатні нормалізувати систему енергетичного обміну в організмі, підтримувати тонус і антиоксидантні системи, зменшити ризик розвитку атеросклерозу, гіпоксії головного мозку і серцевого м'яза, поліпшити обмінні процеси в міокарді, зменшити потребу міокарда в кисні, а також збільшити стійкість і переносимість гіпоксії.

Насіння амаранту є джерелом вітамінів F, Е, сквалена, фосфоліпідів і поліненасичених жирних кислот (омега-3 і омега-6). Сквалеон. здатний включатися в процеси накопичення і перенесення кисню визначають його значні антиоксидантні властивості. Також амарант виявляє стимулюючу, противірусну, протиатеросклерозну, десенсибілізуючу, гепатопротекторну, антикоагулянтну, протимікробну, фунгіцидну, жовчогінну, репаративну, мембранопротекторное, антігіпоксантним, гіпотензивну і протизапальну дію; регулює вуглеводний і ліпідний обмін, менструальний цикл; покращує периферичний кровообіг; стимулює функцію кори надниркових залоз і покращує властивості пам'яті; нормалізує клітинну проліферацію, підсилює гостроту зору.

Дія квіток арніки приписують гіркого речовини арніцин, що міститься в квітках в кількості до 4%. Крім того, в суцвіттях виявлено ефірну олію, дубильні речовини, фарбувальні речовини, аскорбінова кислота, каротиноїди, цинарин, бетаїн, холін, геленін, алкалоїди, фітостерини, жирне масло, цукру, органічні кислоти, камедь, полісахарид інулін, вітамін C. Арніка гірська регулює тонус центральної нервової системи, знижує рефлекторну збудливість довгастого мозку і кори головного мозку, має заспокійливу і протисудомну дію, має кровоспинну, протизапальну, знеболюючу, ранозагоювальну дію, надає збудливу дію на серцево-судинну систему, сприяє поліпшенню харчування м'язи серця, розширює коронарні судини, прискорює ритм серця і збільшує амплітуду серцевих скорочень, жовчогінну дію, знижує рівень холестерину в крові.

Коріння родіоли рожевої містять флавоноїди, фенольні глікозиди, салідрозід, антрагликозиди, дубильні ве¬щества, органічні ки слоти - галлову, щавлеву, бурштинову, лімон¬ную, яблучну і речовини лактонного ха¬рактера, ефірну олію і велика кількість марганцю. Родіола рожева - адаптоген, який покращує розумові здібності і зберігає енергетичний потенціал мозку, має виражену стимулюючу властивістю, істотно збільшує обсяг динамічної та статичної роботи, благотворно впливає на статеві залози, печінку, щитовидну залозу, наднирники, покращує роботу органів слуху, посилює опірність організму до несприятливих факторів, підвищує фізичні сили, знімає стрес.

Коріння кульбаби багаті полисахаридом інулін, в коренях міститься до 18%цукрів (фруктоза, трохи сахарози і глюкози), тритерпенові сполуки, стероли, жирне масло, до складу якого входять гліцериди пальмітинової, олеїнової, лінолевої, меліссовой і церотіновой кислот. Кульбаба - має загальнозміцнювальну дію; активізує обмінні процеси і покращує травлення; сприяє хорошому засвоєнню поживних речовин; стимулює вироблення інсуліну клітинами підшлункової залози; підвищує функцію ендокринних залоз; регулює жировий і вуглеводний обмін. Кульбаба, активно впливає на метаболізм, перешкоджає клітинної гіпоксії.

Янтарна кислота покращує діяльність печінки, стимулює кровотворну функцію кісткового мозку (еритропоез і лейкопоез ), має виражену антигіпоксичну, метаболічним і антиоксидантну дію. Сприятливо діє на роботу головного мозку, протидіє стресам і нормалізує роботу нервової системи, стимулює вироблення інсуліну, попереджає розвиток пухлин, надає стимулюючу і зміцнювальний вплив на імунну систему, пригнічує токсичний вплив на організм магнітних хвиль і радіації, покращує енергетичний обмін.

Нікотинова кислота має судинорозширювальну дію, знижує рівень ліпопротеїдів в крові, знижує вміст тригліцеридів і бета-ліпопротеїдів в крові. У хворих з гіперхолестеринемією (з підвищеним вмістом холестерину в крові) під її впливом зменшується співвідношення холестерин/фосфоліпіди в липопротеидах низької щільності. Необхідна для стимулювання розумових здібностей за рахунок поліпшення трофіки і кіслородообеспеченія мозку; поліпшення периферичного кровообігу, включаючи коронарне.

У сучасному житті «Оксі-біол» необхідний для підвищення резистентності організму до пошкоджень факторами, пов'язаних з нервовими навантаженнями і інтоксикацією.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• клітинної гіпоксії мозку, серцевого м'яза і інших органів;

• вегето-судинної дистонії, в тому числі метеочутливості;

• астенічному стані, анемії, занепаді сил;

• зниження статевої активності.

Для:

• профілактики розвитку стомлюваності (синдром хронічної втоми, «весняна» стомлюваність, психи чеський і фізична перевтома);

• відновлення життєвих сил після перенесених захворювань, інтоксикацій;

• підвищення результативності, при перевтомі і при підвищених фізичних навантаженнях в спорті;

• профілактики алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління;

• підвищення концентрації уваги (водіям, льотчикам, диспетчерам і ін. професіями);

• підтримки життєвого тонусу, розумових можливостей, активності процесів запам'ятовування і мислення (студенти, бізнесмени, вчителі, лікарі, працівники розумової праці);

• попередження передчасного старіння.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прие ма їжі, запити 100 мл рідини.

Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 м

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 48,0 г, вуглеводи - 12,8 г, жири - 5,9 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 133.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51 945 від 20.05..2011г., №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: