Підшлункова залоза

Available
Рідна природа

Цукронорм-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 449-1
114,00 грн.
Гипогликемическое, протизапальну, ііуномодулірующее, гепатопротекторну дію
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.

Підшлункова залоза хвороби

Підшлункова залоза - ключ життя, вважають фахівці. Тому що тривалість нашого життя залежить від збереження цієї залози. Чим швидше ми зношуємо цю залозу, тим швидше ми вмираємо. Губимо ми її надлишковим за кількістю і неадекватним за якістю харчуванням. Панкреатическая заліза є такою частиною травної системи, яка несе подвійне навантаження. З одного боку, виробляючи ферменти, що розщеплюють вуглеводи, білки і жири (трипсин, хімотрипсин, амілазу, ліпазу, лактазу, мальтазу, еластазу, діастазу), заліза регулює процеси перетравлення. З іншого, синтезуючи бета- клітинами острівців Лангерганса інсулін і глюкагон, цей орган забезпечує сталість внутрішнього середовища організму, регулюючи вуглеводний, білковий і жировий обміни.

Хвороби підшлункової залози позначаються на багатьох функціях організму. Причини, що викликають гостре і хронічне запалення підшлункової залози:

  • - Хронічні запальні процеси в сусідніх органах (шлунку, дванадцятипалої кишці, жовчних протоках і жовчному міхурі);
  • - застій жовчі (перегини, перетяжки в результаті хронічного запалення в жовчному міхурі в тому числі і у дітей) з подальшим занедбаністю жовчі в підшлункову за загальними протоках (реактивний панкреатит);
  • - спадковий фактор (розвивається з раннього дитинства);
  • - інфекційний чинник, активізація і розвиток інфекції в самій підшлунковій залозі (найпростіші, бактерії, віруси, грибки);
  • - екологічний фактор, неправильне харчування, шкідливі звички.

Хвороби підшлункової залози у дорослих

Основними захворюваннями цієї залози є:

  • - Панкреатит (гострий і хронічний).
  • - цукровий діабет першого типу.
  • - пухлини підшлункової залози (рак і гормонально-активні пухлини).
  • - Кісти і псевдокісти залози.
  • - Камені в вивідних протоках.

Як визначити хворобу підшлункової залози Болі при захворюваннях підшлункової залоз зазвичай виникають в лівому підребер'ї, а до числа основних диспепсичних ознак відносяться пронос, блювота і нудота.

Як проявляється хвороба підшлункової залози

Визначити , що болить саме підшлункова залоза можна досить швидко. Вона не може хворіти «трошки». Розвиток гострого панкреатиту завжди швидке і стрімке. Біль настільки сильна, що хворому неможливо лежати. Йому доводиться перебувати в сидячому положенні, трохи нахилившись вперед. Якщо цьому сприяє нудота і блювота, то це означає, що ураження підшлункової залози досить сильне. Якщо при цьому починає підвищуватися температура тіла, то це вказує на те, що починається некротичний процес.

Хвороби підшлункової залози у дітей

симптоми захворювання підшлункової

Підшлункова залоза симптоми хвороби

найяскравіший симптом цього захворювання-це больовий синдром .Звичайно описується хворим як інтенсивна і постійна. Локалізація залежить від місця ураження: праве або ліве підребер'я, подложечной область, так само оперізують при тотальному ураженні. Хворобливі відчуття можуть віддавати в спину, руку, за грудину. Посилюються при русі і після їжі. З болем пов'язано поведінку хворого: неспокійні, вимагають знеболюючих.

Симптоми хвороби підшлункової залози у дорослих різні:

  • - Багаторазова блювота, що не приносить полегшення, можливо з домішкою жовчі або неперетравленої їжею.
  • - У зв'язку з парезом тонкого кишечника і динамічної паралітичної непрохідності виникає метеоризм.

Підшлункова залоза, хвороби, симптоми

  • - Ціаноз. Синюшні плями можуть виникати в області обличчя (симптом Мондора), на боках (симптом Грея-Тернера), області близько пупка (симптом Грюнвальда).
  • - Субфебрильна температура характерна зазвичай для початку захворювання.

Захворювання підшлункової симптоми

  • - Падіння артеріального тиску і тахікардія.
  • - Хворобливість при пальпації. Часто можна спостерігати поперечну хворобливу резистентність передньої черевної стінки в проекції підшлункової залози (Симптом Керте). Можлива хворобливість при пальпації області попереку. Може спостерігатися Спазмування м'язів живота.

Підшлункова симптоми захворювання

Желтушность шкіри і слизових пов'язана з можливої ​​механічну жовтяницю, що виникає при перетискання загальної жовчної протоки.

Зверніть увагу на пересісленние симптоми, це можуть бути перші ознаки хвороби підшлункової залози . До кожного з можливих захворювань підшлункової залози має бути саме серйозне ставлення з обов'язковим обстеженням і грамотним лікуванням Ознаки захворювання підшлункової залози є приводом для невідкладної допомоги або термінової консультації гастроентеролога. Принципову важливість має поєднання різних лабораторних та інструментальних методів діагностики захворювання, що дозволяє встановити точний діагноз і підібрати лікування.

Профілактика захворювань підшлункової залози

Підшлункова залоза, профілактика та лікування її захворювань - два поняття, тісно пов'язаних один з одним. Профілактика допомагає значно підвищити ефект від медикаментозного лікування, гарантує серйозне поліпшення стану хворого, допомагає звести до мінімуму запалення органу, знижує ризики ускладнень. Особливо важлива профілактика для хворих панкреатитом (в хронічній стадії). Профілактика хвороб підшлункової залози - існує ряд простих і поширених правил, які допоможуть оздоровити весь організм і позитивно вплинуть на підшлункову. Їх основою можна вважати дві речі: збалансоване харчування і відмова від шкідливих звичок. Для профілактики панкреатиту слід:

  • - повністю відмовитися від куріння,
  • - виключити прийом будь-якого алкоголю,
  • - дотримувати призначеної дієти.

Профілактика підшлункової залози в домашніх умовах

Сигарети і алкоголь надзвичайно шкідливі для людей з діагнозом «панкреатит», особливо сильно вони впливають на підшлункову. При курінні в організм потрапляють шкідливі смоли і продукти горіння, що ведуть до кисневого голодування і запальним процесам в органі. Непомірне споживання алкоголю призводить до закупорки судин і порушення процесів обміну. Відмова від сигарет і спиртного не тільки призведе до стійкої ремісії, але і в рази зменшить навантаження на підшлункову, що дуже важливо для хворих з хронічним запаленням. Головна функція органу - участь в перетравленні їжі, при порушеннях в його роботі виникають проблеми з травленням. Правильний прийом їжі і дотримання призначеної дієти - запорука швидкого одужання: Дробове харчування зовсім нескладно організувати в домашніх умовах: добову порцію їжі необхідно розділити приблизно на 8 рівних частин і є її з рівними інтервалами часу. З меню слід повністю виключити всі продукти, що володіють гострим, гірким, кислим або солоним смаком. Жирна їжа - табу для хворих з таким діагнозом, готувати можна тільки без масла і рослинних жирів, рекомендовано вибирати нежирне м'ясо, рибу і молочні продукти. Всю їжу необхідно обробляти термічним шляхом. Хворим рекомендовані страви, приготовані на пару, відварені або тушковані продукти. Всю їжу слід подрібнювати в блендері або нарізати невеликими шматочками.

Не слід забувати і про рясному питво, хворий повинен вживати в добу не менше двох літрів рідини, сюди входять: мінеральна вода без газу, цілющі відвари з трав, компоти зі свіжих фруктів.

Профілактика підшлункової залози таблетки - препарати, які приймаються з цією метою, умовно можна поділити на кілька категорій:

  • - таблетки, що знімають больовий синдром (Антіспазм, Аїр болотний, Дивосил)
  • - ліки, що нейтралізують вироблення соляної кислоти (Солодка)
  • - препарати, що нормалізують процеси травлення (екстракт лопуха, Гепато- біол)

препарати для підшлункової

Якщо ви визначили, що у вас все симптоми захворювання підшлункової залози, то лікування слід починати негайно. Для цього необхідно:

  • - як мінімум на 24 години встановити хворому повне голодування;
  • - забезпечити хворого достатньою режимом споживання лужною мінеральною водою;
  • - докласти на область проекції підшлункової залози (трохи вище і трохи правіше пупка) холод або лід;
  • - для зняття спазмів випити 1 таблетку но-шпи (або папаверину);
  • - викликати на будинок лікаря, а при сильних гострих болях швидку допомогу.

Фітопрепарати використовуються для профілактики і як допоміжна терапія. Лікування травами при гострому панкреатиті можна застосовувати тільки після стихання запалення з метою профілактики загострень і переходу гострого панкреатиту в хронічний. Зате фітотерапія може і повинна широко використовуватися при хронічному панкреатиті, як в стадії загострення, так і профілактичними курсами 2 рази на рік. Лікування травами і зборами лікарських рослин загострень хронічного панкреатиту дозволяє мінімізувати прийом хімічних лікарських засобів або зовсім уникнути їх прийому. Це дозволяє знизити лікарську навантаження на організм і допомогти йому найбільш м'яко і комплексно відновитися. Фітопрепарати при захворюванні підшлункової залози можна поєднувати з прийомом фармакологічних препаратів. Під час прийому трав'яних відварів і настоїв слід звернути увагу на інші порушення травлення. Якщо виникають будь-які симптоми, потрібно з'ясувати їх причину і пролікувати захворювання. До таких розладів відносяться печія, хвороби жовчного міхура і печінки, гастрити і виразки шлунково-кишкового тракту. Якщо панкреатит поєднується з діабетом, використовують трави, що сприяють нормалізації рівня глюкози.

Препарати для лікування підшлункової залози

При панкреатиті допоможуть засоби, що містять речовини протизапальної, спазмолітичний, болезаспокійливого дії для нормалізації секреторної і мониторной функції холедохо- панкреатичної системи:

  • - Яблопект «Чистий»
  • - «Гепато» (таблетки)
  • - «Гастро» (таблетки)
  • - «Солянка холмовая» (таблетки)
  • - «Антіспазм» (таблетки)
  • - «Аїр болотний» (таблетки, рідкий)
  • - Цукронорм- (таблетки)
  • - «Лопух» (рідкий)
  • - «Дивосил» (рідкий)
  • - «Полин» (рідкий )
  • - Фіточай «Сонячний»
  • - Ромашка, Софора японська (свічки «Еконіка»)
  • - Клітковина «Льону».