Тонка кишка
Овесан
Клітковина з насіння кунжуту (190 гр)
Клітковина з насіння льону (190 гр)
Клітковина з насіння розторопші (190 гр)
Клітковина з насіння гарбуза (190 гр)
Фітовіт - протиглистний (90 шт)
Композиція протипаразитарна (Фітосвечі 10 шт)
Чистотіл (Фітосвечі 10 шт)
Ромашка лікарська (Фітосвечі 10 шт)
Фіточай Очищуючий (75 гр)
Монобіол "Розторопша" (90 шт)
Спориш (Фітосвечі 10 шт)
Гепато-біол (90 шт)
Віта-біол (90 шт)
Антигельмінт-біол (90 шт)
Антигельмінтnew - Біол (120 шт)
Екстракт Борова матка (30 мл)

Тонкий кишечник людини
Тонкий кишечник відіграє в травній системі дуже важливу роль. Адже саме в ньому відбуваються процеси перетравлення їжі та всмоктування речовин. Надалі з цих речовин будуються клітини і тканини людини. Кишечник складається з двох анатомічно і функціонально різних відділів: тонких і товстих кишок. Тонкий кишечник починається дванадцятипалої кишкою. Дванадцятипала кишка переходить в худу, а остання без різких кордонів - в клубову. Цим відділом закінчуються тонкі кишки, далі йдуть товсті кишки.
Виділяють наступні функції тонкого кишечника:
- - травну;
- - екскреторну;
- - всасивательную;
- - моторно-евакуаторну;
- - секреторну;
- - захисну
- - ендокринну
Тонкий кишечник захворювання можуть діагностуватися у людей в будь-якому віці. У маленьких дітей патології розвиваються, оскільки травна система ще не дозріла, а у дорослих основний фактор це неправильне харчування, недостатня фізична активність, стреси. Хвороби тонкого кишечника можна розділити на кілька видів:
- - вроджені,
- - функціональні,
- - запальні,
- - пухлинні.
Найпоширеніші захворювання:
- - Ентерити (гастроентерит, ентероколіти, гастроентероколіти).
- - Кишкові ензімопатії (целіакія, дисахаридазная недостатність),
- - Дивертикулез, хвороба Крона (ця поразка всього кишечника),
- - хвороба Уіпля.
Тонкий кишечник, хвороби виникають з різних причин:
Екзогенні причини:
- - інфекції (сальмонельоз, дизентерія, віруси, стафілококи, клостридії, helikobakter pilory.)
- - паразитарні забелеванія (лямблії, аскариди)
- - іонізуюча радіація;
- - вплив отрут (миш'як, фосфор, свинець );
- - медикаменти (тривала дія саліцилатів, цитостатиків, антибіотиків);
- - пострезекціонние ентерити.
Хвороби тонкої кишки виникають і по ендогенних причин.
- - захворювання сусідніх органів,
- - шкірні захворювання,
- - гастрити,
- - гастродуоденіти зі зниженою HCI,
- - хвороба Крона,
- - панкреатити,
- - гепатити хронічні, гепатити вірусні,
- - цирози
- - колагенози, злоякісні захворювання
Діагностика захворювань тонкого кишечника
- - точним показником ураження слизової тканини є вивчення її біоптатів з тонкої кишки і виявлення біоптатів, які свідчать про наявність ентеритів.
- - Рентгенологічно - в середніх випадках видно гіперемія, набряклість складок, в важких випадках - згладжування складок через атрофії .
- - Визначають зміст кишкового соку, визначається підвищення активної Ентерокиназа і лужної фосфотаза при легкої та середньої тяжкості, зниження ферментів при важких ентеритах. Вивчають пристінкових травлення за допомогою вуглеводних навантажень.
- - Бактеріологічне дослідження калу з метою виключення інфекції.
- - Копрологическое дослідження калу на гельмінти.
- - Аналіз крові. Збільшення ШОЕ, С-реактивного білка свідчать про запальний процес. Важливе значення має дослідження рівня альбумінів, імуноглобулінів при діареї.
- - Колоноскопія. Дослідження проводиться фіброколоноскопом (гнучкою трубкою з оптичним приладом). Призначається для оцінки стану слизової кишечника, забору матеріалу (біопсії), видалення поліпів невеликого розміру.
- - Рентгенографія. Лікар оцінює стан тонкої кишки по рентгенівським знімкам. Пацієнту перед дослідженням дають випити контрастну речовину (барієву суміш), щоб по її руху зробити висновок про функціональний стан кишечника (про його перистальтики), чи є звуження просвіту, дивертикули, поліпи.
Діагностика тонкого кишечника .
- - фіброскоп. Діагностика проводиться за допомогою фіброскопа. Під час дослідження можна взяти матеріал для проведення гістології або зупинити невелике кишкова кровотеча.
- - Ірригоскопія. Дослідження призначається, якщо є підозра на пухлину в шлунково-кишковому тракті. Також вона допомагає виявити місця кровотеч, свищі, дивертикули, тому вона показана при гнійних або слизових виділеннях з калом. Проводиться іригоскопія з використанням рентгена та контрастної речовини.
- - Ректороманоскопія. Дане дослідження проводиться за допомогою приладу, який вводиться через задній прохід. Лікар також має можливість взяти матеріал для проведення гістології.
- - Ультразвукове дослідження дозволяє отримати дані про цілісність стінок шлунково-кишкового тракту, запальних процесах, онкологічних захворювань.
Захворювання тонкого кишечника симптоми
хвороби тонкого кишечника і їх симптоми , що виникають при хворобі тонкого кишечника, досить одноманітні і охоплюються таким поняттям, як мальабсорбция, або синдром порушення нормального всмоктування.
Хвороби тонкої кишки симптоми
Клінічні ознаки включають 2 головних синдрому.
- - Місцевий ентеральний синдром.
- - ентеральний копрологический синдром.
Симптоми хвороби тонкого кишечника :
- - Рідкий стілець.
- - Больовий синдром (переважно біль локалізується в середині живота).
- - Блювота.
- - Нудота.
- - загальна слабкість і підвищення температури.
- - Відсутність апетиту.
Лікування тонкого кишечника
Тонкий кишечник, лікування хронічних ентеритів з вираженими патогістологічну змінами в фазу загострення має бути в стаціонарі. При лікуванні даних захворювань від хворого потрібно тільки дотримання приписів лікаря, трошки наполегливості і терпіння, а також дотримання певної дієти. Необхідна розвантаження ураженого органу, завдяки відповідному лікувальному харчуванню.
Лікування тонкої кишки залежить від режиму харчування призначається дробовий, до 6-7 разів на день, в менш важких випадках 4-5 разів. Регулювання моторної діяльності тонкої кишки-їжа повинна бути протерта, гаряча. Потрібно виключити грубу клітковину, чорний хліб, прісне молоко, сметану, газовані напої, максимально виключити фрукти, овочі, свіжі соки, свіжі овочі Введення продуктів, що вимагають мінімальної моторики. Призначають варене м'ясо, рибу, рис, кисіль, білі сухарі, можна печене яблуко, проварені овочі, картопля. При вираженому загостренні хронічного ентериту необхідно посадити на голод протягом 3-4 днів, але не більше. Якщо вас турбує тонка кишка, лікування , обстеження і рекомендації можна отримати у лікаря-гастроентеролога. Запорукою успішного лікування будь-якої хвороби є своєчасне звернення до лікаря і якісно проведена діагностика захворювань. Тонка кишка, навіть при найскладніших захворюваннях, піддається лікуванню.
Хвороба тонкого кишечника препарати
Пpепарати при хвороби тонкого кишечника важливим способом лікування є вплив на дисбактеріоз. Мета впливу - нормалізувати роботу кишечника. З цією метою вживаються такі препарати як екстракт «Часника», «Айра болотного», і «Флоро- біол» - вони пригнічують ріст патогенної флори кишечника. Після курсу даних препаратів пацієнтові призначають пробіотики - «ПроБіолікакт- біол», в ньому містяться хороші, корисні мікроби, які присутні в здоровому кишечнику кожної людини. Це наші помічники, вони охороняють і забезпечують нормальну роботу тонкої кишки. Під час хвороби кишечник зменшує вироблення ферментів, які гарантують нормальне всмоктування корисних речовин. Тому хворому призначають курс ферментів і вітамінів, щоб повернути організму життєві сили-таку дію має екстракт «лопуха» і чайний гриб «Комбуча».
Препарати для тонкого кишечника купити можна, зробивши замовлення на нашому сайті, попередньо отримавши лікарську консультацію, або в представництвах нашої компанії в різних містах України. Уточнити адреси та контактні телефони можна за номерами, вказаними на сайті.
Препарати для тонкого кишечника, ціна доступна кожному і демократична. Уточнюйте ціни на нашому сайті або в представництвах компанії. В інтересах покупця на основний асортимент продукції щомісяця проводяться знижки та акції.
Профілактика хвороби тонкого кишечника
Хвороба тонкого кишечника профілактика - якщо хворобу не пов'язані зі спадковістю і генетикою, тоді завжди можна запобігти їх появі. У цьому допоможе якісна профілактика. Її заходу не складуть труднощів у виконанні, але все-таки зажадають певної витримки. Виділимо найяскравіші приклади профілактичних дій, які допоможуть запобігти хворобам не тільки кишечника, але і інших органів.
- - Ні курінню. Цією слабкості підкоряються багато, але ціну в підсумку за неї доведеться заплатити чималеньку. Звертаючись до статистики, відзначимо - 30% всіх захворювань, причиною яких є куріння, припадають на систему травлення. З них 40% пов'язані з кишечником. Вибір робити кожному самостійно, але ризик захворювань можна зменшити значно.
- - Боротьба із зайвою вагою. Проблеми, пов'язані з ожирінням, безпосередньо призводять до захворювань травної системи. Розслаблятися не варто і тим, у кого вага в межах норми. Цю рису легко перейти, а повернутися до неї буде складно.
- - Активність. Одним з аспектів здорового способу життя є фізична активність. За словами фахівців, вона допомагає не тільки підтримувати тіло в формі, але і знижує ризик захворювання кишкового тракту.
- - Правильне харчування. Варто відмовитися від шкідливих продуктів, якими смачними вони б не були. Оскільки раціональне вживання їжі - запорука гарної роботи кишечника.