Інтоксикація

Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Що таке інтоксикація?

Інтоксикація (лат. In в, всередину + грец. Toxikon отрута) порушення життєдіяльності, викликане токсичними речовинами, які проникли в організм ззовні ( екзогенна інтоксикація) або утвореними в ньому (ендогенна інтоксикація) .Екзогенную інтоксикацію часто ототожнюють з поняттям «отруєння», ендогенну інтоксикацію позначають термінами «аутоинтоксикация».

Що таке інтоксикація у дитини ? відбувається в результаті отруєння організму великою кількістю шкідливих токсинів, які вражають внутрішні органи. Головною причиною такого стану можуть стати ендотоксини, екзотоксини, які відповідно з'являються завдяки впливу внутрішніх або зовнішніх факторів.

інтоксикація у дітей маленького віку відрізняється проявом токсичного синдрому. Токсичний синдром - це такий стан, при якому малюк виглядає млявим, вередує, має поганий апетит, знижений тиск, прискорене серцебиття. Його легко сплутати зі звичайною застудою.

Інтоксикація у дитини вимагає невідкладних заходів. Не варто займатися самолікуванням, ризикуєте погіршити стан дитини. Токсичний синдром це чіткий сигнал для батьків про те, що необхідно терміново звернутися до лікаря. Малюк в такому стані потребує термінової госпіталізації та спостереженні лікарів. Лікування основного захворювання буде супроводжуватися призначенням додаткових препаратів, щоб усунути не тільки процес токсичного синдрому організму, але також симптоми.

Причини інтоксикації можуть бути ендогенними і екзогенними, в першому випадку токсини утворюються безпосередньо в самому організмі, а в другому-проникають в організм із зовнішнього середовища, найчастіші з них:

 • - побутові і виробничі отрути;
 • - фармакологічні препарати, що застосовуються в завищених дозах;
 • - несвіжі продукти харчування;
 • - бактеріальні колонії;
 • - отруйні рослини;
 • - комахи.

інтоксикація причини можуть бути найрізноманітніші. Часом шкідливим виявляється не стільки сама речовина, що потрапило в організм, скільки продукти його переробки. Саме вони в такому випадку надають небезпечне токсичну дію. Токсичні речовини потрапляють в організм через верхні дихальні шляхи, шкірний покрив, травний тракт, слизові оболонки або при парентеральному введенні.

Інтоксикація симптоми

Симптоми інтоксикації організму залежать від стадії і клінічної картини (гостра, підгостра, хронічна форма) інтоксикації. У кожної людини ознаки отруєння відрізняються, отруєння проявляється по-різному. Інтоксикація організму симптоми початковій стадії отруєння:

 • - озноб;
 • - слабкість в м'язах;
 • - відсутність сну;
 • - відсутність апетиту;
 • - аппатия;
 • - знижена (частіше підвищена) температура тіла;
 • - скачки тиску;
 • - нудота;
 • - блювота; рідкий стілець.

Симптоми загальної інтоксикації надзвичайно різноманітні Вони залежать від характеру токсичної речовини, її фізико-хімічних властивостей, спорідненості до певних органів фізіологічним системам, тканинам, рецепторам. Виділяють психотропні, гепатотропні кардіотропну, мутагенні, канцерогенні токсичні речовини. Велике значення при екзогенної інтоксикації мають доза токсичної речовини шляху його впровадження в організм і поширення в ньому, області накопичення, режим впливу (одноразове повторне, безперервне введення в організм) і ряд інших чинників.

Ознаки інтоксикації

Ознаки інтоксикації організму часом мають небезпечні прояви. Ознаки гострої інтоксикації проявляються:

 • - загальним нездужанням;
 • - сильними м'язовими, суглобовими і головними болями;
 • - характерне підвищення температури;
 • - поява нудоти, діареї, блювоти;
 • - у важких випадках може наступити токсичний шок і втрата свідомості.

Ознаки інтоксикації у дітей в залежності від симптомів, відрізняють гостру і хронічну форму інтоксикації, дивлячись скільки часу малюк знаходиться в стані отруєння токсинами. Також особливу увагу варто звернути на туберкульозну інтоксикацію організму.

Ознаки інтоксикації у дитини - гостра форма найнебезпечніша. Найчастіше вона виникає через вплив великої кількості медичних препаратів. Можуть проявлятися такі симптоми токсичного синдрому організму дитини:

 • - відсутність апетиту;
 • - слабкість;
 • - нудота;
 • - головні болі.

Токсини дуже швидко всмоктуються в кров, міняють її склад, переносяться по всьому тілу до інших життєво важливих органів, порушуючи їх роботу.

Профілактика інтоксикації

Інтоксикація профілактика :

 • - Основним засобом профілактичних заходів є санітарно-просвітня діяльність в навчальних закладах, виробничих відділах та інших установах.
 • - Щоб уникнути дії отруйних речовин в побуті і на виробництві повинні створюватися групи, які проводять контроль умов зберігання і використання хімікатів.
 • - Стаціонарним хворим з метою запобігання передозування лікарських речовин медичний персонал повинен видавати разові дози з подальшим контролем їх прийому.
 • - В умовах побуту батьки повинні б локірован дітям доступ до аптечка і отруйних речовин.
 • - У виробничих відділах слід дотримуватися безпечних технологічних умов з використанням закритих систем і замкнутих циклів. По максимуму вдаватися до безвідходного виробництва із застосуванням автоматизованих ліній на дистанційному управлінні.

Як позбутися від інтоксикації?

При інтоксикації самим значущим є надання першої допомоги людині. Вона повинна допомогти зупинити процес зневоднення організму і призупинити розвиток важких патологічних станів. При попаданні в організм шкідливої ​​речовини, в першу чергу треба спробувати вивести отруту. При попаданні отрути через шлунок обов'язково відразу ж викличте блювоту. Необхідною також є процедура промивання шлунка чистою, трохи підсоленою водою. Повторювати процедуру потрібно до тих пір, поки з шлунка не почне виходити вода без сторонніх домішок.

Інтоксикація препарати

Після промивання шлунка прийміть ентерсорбенти - «Фітосорб» або «Яблопект». Такі препарати здатні поглинати отруйні речовини, зв'язувати і допомагають виводити їх з організму. Ці препарати при інтоксикації вкрай ефективні, важливо тільки вчасно почати їх прийом. Активною речовиною «Фітосорба» є діоксид кремнію, завдяки якому з шлунково-кишкового тракту абсорбується білірубін і жовчні кислоти, холестерин, білкові комплекси, екзогенні та ендогенні токсини різного генезу: ендотоксини мікроорганізмів, бактеріальні та харчові алергени, інші токсичні речовини, що утворюються при гнитті у кишечнику білків і НЕ перероблених продуктів харчування. «Фітосорб» - відмінне засіб від інтоксикації , воно пов'язує шляхом адсорбції та виводить з організму: алкалоїди, глікозиди, солі важких металів, фосфорорганічні і хлорорганічні сполуки, барбітурати, етіловоий спирт і продукти його обміну. «Фітосорб» не всмоктується в кровотік, виводиться через кишечник в незміненому вигляді разом з адсорбованими токсичними речовинами.

Інтоксикація що робити?

При перших симптомах інтоксикації організму краще відразу ж звернутися до лікаря. Якщо ви почекали з викликом лікаря, а симптоми за цей час не зникли і тільки посилилися, необхідно викликати спеціаліста. Щоб позбавиться від інтоксикації в легких випадках використовується відвідування лазні або сауни. Грамотно підібраний температурний режим (не дуже високий, щоб не перевантажити серце) допоможе максимально прогріти організм і досягти антитоксичність ефекту.