Алергія

Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.
Available
Рідна природа

Кальціо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 436
114,00 грн.
біодоступність форма кальцію, для усунення кальцієвої недостатності, при алергічних проявах і судомах ...
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

АЛЛЕРГИЯ що це?

Алергія - це особливий відповідь імунної системи людини на різні дратівливі речовини (алергени). Симптоми, які викликає вплив алергену, виражаються у вигляді набряків, свербіння, нежиті, шкірних висипань, бронхоспазмов і інших неприємних явищах. Фахівці виділяють такі види алергічних недуг: алергія дихальних шляхів або респіраторна, дерматози або захворювання шкірних покривів, ентеропатія або несприйнятливість окремих продуктів харчування, анафілактичний шок.

Причини алергії

Причини виникнення алергії бувають двох видів - внутрішні і зовнішні. До внутрішніх факторів ризику алергічних проявів відносяться: спадковість, етнічне походження, статева приналежність і вік. Серед зовнішніх причин можна назвати інфекційні захворювання в дитячому віці; неналежний стан навколишнього середовища; зміни раціону. Найбільш частими алергенами виступають пилок рослин і різні продукти харчування. В останні роки продукція сучасної хімічної промисловості також нерідко викликає подібні нездужання.

Алергія причини її різноманітні. Залежно від природи алергенів, вчені виділяють вісім основних груп:

  1. Пилові або побутові: все, що нас оточує в побуті.
  2. Пилкові: пилок вітрозапилюваних рослин.
  3. Грибкові: поза домашні і всередині домашні грибки.
  4. Епідермальні: різні продукти життєдіяльності тварин - лусочки епідермісу, шерсть, пір'я, екскременти і слина. До цієї ж групи належать і мікро кліщі, що живуть на пусі.
  5. Харчові: багато продуктів харчування.
  6. Фармацевтичні: всі лікарські препарати, включаючи антигістамінні.
  7. Паразитарні : гельмінти і ряд інших паразитів.
  8. Інсектні: різні комахи і їх укуси і укусу.

Симптоми алергії

Перші симптоми алергії з'являються у відповідь на пряме вплив алергену на організм. При алергії можна спостерігати загальні і місцеві реакції.

До місцевих симптомів алергії у дорослих відносяться:

   • - закладеність, набряк слизової носа (риніт);
   • - почервоніння і дискомфорт в очах (кон'юнктивіт алергічного типу);
   • - кашель, бронхоспазм, задишка, напади задухи, набряк гортані;
   • - біль у вухах , порушення слуху;
   • - почервоніння і висипання на шкірі, свербіж;
   • - біль, здуття живота, нудота, блювота, розлад шлунку;
   • - іноді - головний біль.

Які симптоми алергії свідчать про ступінь тяжкості захворювання ?

   • - запаморочення, задишка і проблеми з диханням;
   • - спазми в горлі, відчуття нестачі повітря;
   • - неможливість чітко розмовляти (наприклад, через захриплості);
   • - нудота і блювота;
   • - часті пульс і серцебиття;
   • - набряклість, свербіж, відчуття поколювання в тілі;
   • - загальна слабкість і з остояніе тривожності;
   • - втрата свідомості на тлі перерахованих нездужань.

При виявленні вказаних симптомів алергії у дорослих слід негайно звертатися за медичною допомогою.

весняна алергія симптоми

Сезонна, або весняна алергія (поліноз) найчастіше виникає як реакція на пилок квітучих рослин. Її не слід плутати зі звичайним нежитем, хоча такий симптом даної патології теж часто притаманний. Кашель і сльозоточивість очей на тлі утрудненого дихання однозначно говорять про прояв алергії. Якщо на пилок реагують дихальні шляхи, і до перерахованих симптомів приєднується утруднюється дихання і кашель, то можна з упевненістю говорити про розвиток такого грізного захворювання, як бронхіальної астми.

Ознаки алергії у дитини

Перші ознаки алергії можуть проявлятися вже в період новонародженості, особливо якщо мама відразу відмовляється від грудного вигодовування. Якщо дитина не отримує потрібних антитіл з молоком, алергія часто може виявлятися в таких формах: висипання на тілі і щічках, себорейниє скоринки на голові. Найчастіше при огляді у лікаря можна почути діагноз «атопічний дерматит».

Які ознаки алергії виражені при атопічний дерматит?

Атопічний дерматит - це незаразні поразки шкірних покривів, основними ознаками якого є сильне свербіння, почервоніння в складках шкіри і нерідко висип і гнійники. Такі симптоми доставляють чимало незручностей і занепокоєння самому малюкові і його батькам.

Якщо не виключити дію алергенів, можна спровокувати у дитини алергічну реакцію - підвищену чутливість. І тоді ймовірно згодом будуть проявлятися алергічні реакції і з боку дихальної системи.

Препарати при алергії

Для усунення симптомів алергії і подальшого лікування в першу чергу слід виявити алергени і перервати контакт з ними. Інколи це вкрай складне завдання, але від неї залежать подальші дії. Якщо ж момент був упущений, то тоді неминуче застосування медикаментозних препаратів проти алергії . Антигістамінні засоби довели свою найбільшу ефективність в гострий період захворювання. Але при тривалому прийомі алергія препарати можуть надавати токсичний вплив на організм, аж до виникнення алергії на саме лікарський засіб. Уже після усунення основних симптомів можна перейти на природні - екстракт «лопуха», «Моно-біол Солодка» і «Алерго-біол».

Як би інтенсивно не розвивалася хвороба і якою б не були її причини, обов'язково потрібно до прийому препаратів від алергії приєднати очищення організму за допомогою сорбентів, наприклад, «Фітосорба» або «Яблопект» . Ці сучасні лікарські препарати позитивно себе зарекомендували. Вони поступово вбирають в себе подразнюючі речовини і токсичні елементи з подальшим їх виведенням з організму.

Для лікування весняної алергії препарат «Яблопект» досить ефективний. Пектин - основна речовина в складі, має здатність поглинати, міцно утримувати і виводити через органи видільної системи різного роду алергени. Розчиняючись у воді, він набуває консистенції гелю. Його перевага перед іншими сорбентами незаперечно. Він захищає від травм слизову шлунково-кишкового тракту. Крім того, молекули пектину на своєму шляху вишукують іони важких металів і радіонуклідів, і також видаляють їх з організму.