Екстракт СОСНА-ЛИМОН (30 мл)

343-34
135,00 грн.

Екстракт СОСНА-ЛИМОН (30 мл)

Рейтинг:
(відгуків: 1)

Опис

Екстракт Сосна-Лимон (30 мл)

Екстракт "Сосна-лимон" - має протизапальну, імуномодулюючу, бактерицидну дію. Зменшує в'язкість мокротиння і покращує її виділення; рекомендований для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхолегеневої системи (бронхіти, пневмонії, туберкульоз, бронхоектатична хвороба, бронхіальна астма).

Склад: суміш рідких рослинних екстрактів хвої сосни , лимон.

Запальні захворювання бронхолегеневої системи - одна з актуальних проблем сучасної медицини. Це пов'язано зі зростаючим забрудненням навколишнього середовища, широким нераціональним використанням антибіотиків, побутової алергією, курінням, несприятливими соціальними факторами, зростанням числа осіб з вторинними імунодефіцитами різного походження.

Екстракт " сосна-лимон "розроблений для підвищення опірності організму при сезонних простудних захворюваннях; в якості додаткового джерела природних вітамінів, антиоксидантів, дубильних речовин, ефірних масел рослинного походження.

Екстракт Сосна-лимон - природне джерело пікногенола, потужного антиоксиданту. За рахунок чого екстракт підвищує антиоксидантний захист, імунітет. Присутність в хвої сосни шікімовой кислоти, яка використовується в лікарському препараті "Таміфлю", розробленому для боротьби з різними штамами грипу, ставить хвою в список ефективних засобів для профілактики і лікування на ранніх стадіях грипу (в тому числі пташиного і свинячого).

Соснові фітонциди - біологічно активні речовини, які вбивають і пригнічують ріст і розвиток бактерій, особливо згубні для палички Коха (збудника туберкульозу) і для кишкової палички.

Екстракт хвої сосни містить аскорбінову кислоту, дубильні речовини, незначна кількість алкалоїдів, а також ефірне масло, що складається з α-пинена, лимонна, борнеолу, борної-цетата, кадінену і ін. Вітаміну С в хвої сосни в 6 разів більше, ніж в лимонах і апельсинах. Завдяки своїм лікувальним властивостям, хвоя сосни отримала широке застосування в медицині. Ефірні масла, що містяться в ній, мають потужну бактерицидну дію на патогенну мікрофлору не тільки бронхолегеневої системи, а й порожнини рота і носоглотки. Покращує дренажну функцію легенів у курців.

Відзначено здатність хвої сосни розріджувати мокроту і покращувати її відділення. Високий вміст в хвої сосни вітамінів і мікроелементів, сприяє вітамінізації організму, насичення його відсутніми мінералами.

Екстракт лимона має протизапальну дію, тонізує нервову систему, зміцнює стінки судин, підсилює клітинний імунітет, стимулює обмінні процеси (особливо мінеральний і ліпідний).

Екстракт лимона використовують для профілактики атеросклерозу, ожиріння і передчасного старіння, при будь-яких інтоксикаціях для знешкодження і виведення токсинів (харчових, алкогольних, лікарських, хімічних). На основі останніх досліджень було виявлено протирадіаційним дією препаратів з лимона.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

- інфекційних, простудних, вірусних захворюваннях (ГРЗ, ГРВІ, грип);

- запальних захворюваннях органів дихання (бронхіти, туберкульоз, бронхіальна астма) ;

- ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби;

- капіляротоксикозах;

- набряках будь-якого походження;

- фізичному і психічному виснаженні;

- гіпо - і авітамінозах С;

- імунодефіцитних станах;

- шкірних захворюваннях: піодермії, екземі, псоріазі;

- кровоточивості ясен, стоматитах, г інгівітах, тонзиліті.

Для пружності шкіри.

Курцям - в якості підтримуючої терапії.

Дозування і спосіб застосування

Внутрішнє застосування: дорослим по 5 крапель, розчинених в 50-200 мл води, 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі. Курс прийому 8-10 тижнів, при необхідності курс повторити через 2 - 3 тижні. Для досягнення швидкого ефекту 5 крапель екстракту під язик

Перед вживанням збовтати.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Не містить консервантів, барвників, цукру і спирту.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами .

Побічні дії: не виявлені.

Форма випуску: екстракт 30 мл

Термін придатності продукту: 18 місяців від дати виготовлення.

Деталі товару

Відгуків: 1

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Як тепер жити без бронхо-біол

Добрий день, звертаюсь до Вас з такою проблемою. Мій чоловік має обструктивний бронхіт і пьє бронхо-біол по 8 упаковок за рік. Мені сказали що його вже не виготовлюють зняли з виробництва! Скажіть як це так сталося і що тепер робити людям яким він реально необхідний? Більш того ми його рекомендували всім своїм знайомим які хворіли і вони купували і були задоволені. Що треба зробити щоб повернули виробництво, скільки листів написати? У всьому світі корона вірус а ви лишили нас підтримки легень. <br /> Чекаю на відповідь,<br /> Дякую<br /> З повагою, <br /> Марія

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: