Голова

Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Тоно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 446
114,00 грн.
При гіпертонічних станах ...
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...
Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Головні болі причини

Головний біль причини це одна з найбільш поширених скарг. Хоча найчастіше головний біль не є ознакою серйозних захворювань, все ж бувають випадки, коли вона вимагає медичної допомоги. Якщо голова болить сильніше, ніж будь-коли раніше, вам терміново необхідна допомога лікаря. Причини частого головного болю відносяться до однієї з трьох категорій: головні болі напруги, головні болі, пов'язані з підвищенням артеріального тиску, кластерні головні болі і мігрень. Головні болі напруги часто супроводжуються напругою м'язів спини і плечей. Причини частих головних болів - проблеми з тиском, емоційний і психологічний стрес, депресія і тривога. Якщо у вас хронічний головний біль (3 і більше разів на тиждень протягом декількох місяців), зверніться до лікаря. Причини головних болів пов'язані з відхиленнями в кровоносних судинах і нервовій системі. Кластерні (ще говорять гістамін- залежні) головні болі зазвичай дуже сильні. Найчастіше вони бувають у чоловіків середнього віку. Кластерний головний біль швидко посилюється і триває від 30 хвилин до 2 годин. Ніяких ознак, що передвіщають наступ або закінчення нападу кластерного головного болю, не існує.

Часті головні болі причини свідоцтво серйозних патологій, іноді ознака втоми.

 • - численні і різноманітні інфекції;
 • - черепно-мозкові та легкі травми;
 • - запальні захворювання головного-мозку (менінгіт і ін.);
 • - судинні захворювання і гіпертонічна хвороба;

Причини головного болю у жінок

 • - цукровий діабет;
 • - остеохондроз шийного відділу хребта;
 • - пухлини;
 • - вплив на жіночий організм вагітності і клімакс.

Симптоми головного болю

головний біль симптоми - до симптомів головного болю напруги відносяться:

 • - постійна, що не пульсуючий головний біль;
 • - почуття напруги, тиску в області голови та шиї;
 • - відчуття дискомфорту, яке посилюється або тільки злегка збільшується у вр емя виконання щоденних справ.

Симптоми головний біль кластерної етіології проявляється: - постійної гострим болем в області очі, часто повторювана в один і той же час доби; - почервоніння очей, сльозотечі і закладеності ніздрі (на одній стороні особи); - набряку століття очей. Якщо у вас кластерна головний біль, не рекомендується приймати лежаче положення, це може тільки погіршити стан. Звичайні безрецептурні знеболювальні препарати можуть не допомагати проти кластерного головного болю. Зверніться до лікаря, він може виписати спеціальні препарати або запропонувати інші методи терапії.

 • - головні болі, симптоми мігрені очевидні:
 • - пульсуюча з наростаючою ступенем інтенсивності біль;
 • - біль частіше зосереджена в одній половині голови;
 • - біль, який посилюється від ходьби і будь-якої діяльності;
 • - хвороблива чутливість до світла;
 • - нудота.

профілактика головного болю

головний біль профілактика . Уміння розслабитися за допомогою медитації, гіпнозу, музичного та відео супроводу, а також техніки управління стресом може допомогти запобігти виникненню головного болю напруги. При головних болях будь-якого типу рекомендується вести спеціальний щоденник. Це дозволить визначити найбільш часті причини виникнення головного болю. У щоденник потрібно заносити інформацію про прийоми їжі, режимі сну, фізичних навантаженнях, роботі і домашніх справах. Жінкам необхідно також записувати дані про менструації, тому що зміни гормонального фону також можуть впливати на головний біль. Щоб запобігти головному болю, уникайте будь-яких пускових механізмів, які вам вдалося визначити за допомогою щоденника. Намагайтеся дотримуватися режиму. Їжте приблизно в один і той же час, 3-6 разів на день, невеликими порціями. Висипайтеся, лягайте спати і вставайте в один і той же час, регулярно займайтеся гімнастикою або спортом. По можливості уникайте стресів. Головні болі часто є результатом втоми, напруги, емоційних розладів. Якщо ви курите, рекомендується якомога швидше кинути цю звичку. Куріння може провокувати або посилювати їх.

Препарати при головному болю - часті або дуже інтенсивні головні болі вимагають звернення до лікаря. Лікар призначить і відповідне лікування, а в деяких випадках запропонує госпіталізацію для докладного обстеження та підбору терапії.

Головний біль препарати для лікування мігрені має на увазі 2 основних напрямки - купірування вже розвиненого нападу, і профілактика появи нападів в подальшому. Купірування нападу. Мігрень лікарські препарати для знеболювання при нападі мігрені може призначити тільки невролог, це залежить від інтенсивності головного болю і їх тривалості. Якщо напад середньої або слабкої тяжкості і тривати не більше 2 днів, то лікар призначає прості анальгетики, можливо комбіновані. В якості екстреної допомоги можна використовувати препарати від головного болю -таб. «Антіспазм- біол» - це комплексний фітопрепарат (в складі -квіти ромашки, трава м'яти, корінь валеріани, корінь лепехи), який має загальнозміцнювальну, спазмолітичну, знеболювальну, протисудомну, седативну; регулює функцію нервової системи; підвищує жовчовиділення; знижує тонус гладкої мускулатури кишечника, жовчо і сечовивідних шляхів, матки і покращує коронарний кровообіг. Препарати для поліпшення мозкового кровообігу можна використовувати «Омега- 3», «Катран», «Капілляр- біол», Клітковину льону, арахісу, Екстракти «Гінкго білоба», «Часник», «Каштан». Свічки «Розмарин», Масла Рижика і Льону.

На нашому сайті ви можете підібрати для себе кращі препарати від головного болю, ціна доступна для всіх! При необхідності лікарська консультація можлива по тел.0675726922 Препарати від головного болю купити можна в нашому інтернет магазині, або у філіях нашої компанії.