Офта-біол (120 шт)

443-2
166,00 грн.

Рейтинг:
(відгуків: 3)

Опис

«Офта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає благотворний вплив на органи зору (противосклеротическое, антігіпоксантним, протизапальну, загальнозміцнюючу) захищає їх від негативних факторів і забезпечують поживними речовинами. Препарат допоможе вам поліпшити функціональний стан органів зору і усунути ознаки втоми очей.

Склад: екстракти чорниці і очанки, листя кропиви, листя розмарину, екстракт плодів чорниці, екстракт очанки, насіння соняшнику, корінь кульбаби, насіння моркви , плоди обліпихи, β-каротин.

«Офта-біол» підвищує гостроту зору, покращує кровообіг, харчування та обмінні процеси в сітківці ока; нормалізує стан аккомодационного апарату (здатність ока людини до хорошій якості зору); зменшує набряклість тканин і внутрішньоочний тиск, знижує ризик захворювань оптичної системи очі, захищає зоровий апарат від перевантажень і спазмів, запобігає вільно радикальне пошкодження очних структур, знижує ризик вікових порушень сітківки та розвитку катаракти, а також для профілактики стомлюваності очей при роботі за комп'ютером і підвищеної зоровому навантаженні.

До складу дієтичної добавки «Офта-біол» входять трави, які містять в своєму складі компоненти, які сприяють посиленню гостроти зору, розширення поля зору, зменшують втому очей від тривалої роботи, прискорюють оновлення сітківки ока, чутливої ​​до світла.

Чорниця - містить глікозид миртиллин, цукру, органічні кислоти, дубильні речовини, каротин, вітаміни С і В, залізо, мідь, марганець, цинк. Екстракт багатий антоціанозіди, які сприяють відновленню зорового пігменту і зміцнюють капіляри сітківки очей, за рахунок чого поліпшується гострота зору і здатність бачити в сутінках. Чорниця активує обмін речовин, зміцнює кровоносні капіляри, сприяючи збільшенню припливу крові до сітківки, підвищує гостроту зору, гнучкість клітинних мембран, покращує живлення і кіслородообеспеченіе тканин. Вона стимулює вироблення в сітківці особливих пігментів, які необхідні для прискорення адаптації очей до світла і темряви. Це особливо важливо з віком, коли знижуються адаптаційні можливості очей. Чорниця незамінна для тих, чия робота пов'язана з навантаженням на очі (учнів, студентів, людей, які працюють за комп'ютером, і т.п.). Клінічні випробування показали, що застосування екстракту чорниці зупиняє розвиток катаракти у 97%пацієнтів.

очанки в народі називають «очна трава» або «очниця» . У перекладі з англійської мови ця назва означає «ясні очі», з грецької - «радість зберіг зір». Українська назва, що походить від слова «очі», про дії цієї чудової трави говорить сама за себе. У тибетській медицині очанка давно вважається ефективним засобом проти кон'юктивіту, в Ісландії виділений з очанки сік застосовується як знеболюючий засіб при хворобах очей. До складу очанки входить комплекс активних речовин - флавоноїди, глікозиди, антоціани, кумарини, ірідоіди, вітамін С, каротин, сапоніни, гіркоти, ефірні і жирні олії, мікроелементи: мідь, цинк, бор, марганець, магній, срібло, молібден, залізо, хром, нікель. Широкий спектр мікроелементів на біохімічному рівні впливає на причину запальних і дегенеративних змін сітківки ока і склоподібного тіла. Очанка - найефективніший засіб при захворюваннях очей запального характеру; призначається при дегенеративно-дистрофічних порушеннях, в тому числі помутніння кришталика, вікової катаракті; сприяє підтримці функціонування зорового апарату, покращує відтік рідини, нормалізує внутрішньоочний тиск, попереджає дегенеративні зміни в сітківці і склоподібному тілі ока. Очанка має протизапальну, протиалергічну, в'язке (щодо слизової оболонки повік і кон'юнктиви) дію, а також знижує внутрішньоочний тиск, завдяки чому знижується ризик розвитку глаукоми.

Завдяки екстракції ягід чорниці та трави очанки лікарської , ефективність корисного впливу обох компонентів посилюється, підвищується швидкість дифузії в клітини, виникають унікальні оздоровчі властивості: антиоксидантні (поліпшує стан сітківки очей); протизапальні; сприяють поглибленню нічного відпочинку очей (розслабленню очних м'язів в період спокою), відновленню зорового пігменту - родопсину, поліпшенню кровообігу очного дна, зміцненню зовнішньої оболонки ока, зменшення проникності судин, попередження крововиливів; покращують обмін в тканинах ока і бере участь в синтезі колагену; підсилюють гемодинаміку (профілактика прогресування міопії (короткозорості) і внутрішньоочного тиску); прискорюють процеси регенерації тканин (профілактика катаракти і глаукоми).

Кропива багата вітамінами A, К, Е і В і мікроелементами: серед яких залізо, магній, мідь, кальцій. Кропива містить велику кількість бета-каротину, благотворно впливає на органи зору і захищає клітини організму в цілому від вільних радикалів, ефективна вона при стомлюваності очей і зниженому зорі (роботі за комп'ютером). Вона здатна поліпшити зір, знижує ризик прогресування короткозорості, а в поєднанні з чорницею, дає відмінні результати, покращуючи показники гостроти зору.

Листя розмарину містять в собі алкалоїди, дубильні речовини, гіркоти, смоли, ефірну олію. Розмарин покращує мозковий кровообіг, стимулює мікроциркуляцію, усуває перевтома очей, підвищує гостроту зору. Розмарин здатний стимулювати роботу зорового очного нерва і покращувати стан зовнішньої сітківки ока (за рахунок виділеної з трави карнозіновой кислоти), що дозволяє вважати рослина здатним лікувати макулярную дегенерацію, найбільш поширене захворювання очей.

у насінні соняшнику міститься вітамін Е. Він, в поєднанні з вітамінами А, D і в, здатний сповільнювати розвиток вікової макулодистрофії - захворювання, при якому вражається сітківка ока і порушується центральний зір. Крім того вітамін Е запобігає катаракту. Вітамін В2 (рибофлавін) оберігає колбочки сітківки ока від занадто яскравого світла, тим самим запобігає від пелагри (ураження колб сітківки ока).

Кульбаба лікарський (коріння) містить натрій, калій, марганець, вітаміни А, С, F і групи В. У квітках кульбаби міститься лютеїн, необхідний для нормального функціонування очного зіниці.

Насіння моркви містять жирне і ефірне масла, флавоноїди з'єднання, даукостерін, фітостерини, фінтоціди, вітаміни В1 і В2, пантотенову кислоту, близько 20 мікроелементів. Насіння моркви мають демінералізірующей, протизапальну, бактерицидну, судинорозширювальну, помірним спазмолітичну і заспокійливу дію. Призначаються особам з ослабленим зором, запобігають захворюванням очей, активують мікроциркуляцію, регулюють вуглеводний і сольовий обмін, знімають спазми, підтримують функціональну спроможність судин, надають антітромбіческій ефект.

Обліпиха одне з рідкісних рослин, що містить майже всі основні водо- і жиророзчинні вітаміни або їх попередники (провітаміни) і неоціненна при лікуванні очних хвороб: курячої сліпоти, кон'юнктивіту, запальних процесів очей, вік, судин. Наявність каротиноїдів в обліписі, забезпечує оптимальне функціонування зорової системи, прискорює процеси регенерації пошкоджених тканин; біофлавоноїди плодів активують мікроциркуляцію, підтримують гостроту зору, попереджають сухість слизової оболонки ока, знижують концентрацію холестерину низької щільності в крові, перешкоджають розвитку склеротичних процесів.

Бета каротин (провітамін А) важливий для збереження хорошого зору. З нього в організмі людини утворюється вітамін A - один з найважливіших вітамінів для підтримки функції органів зору. При дефіциті його в організмі може розвиватися порушення сутінкового зору, так звана «куряча сліпота». Нездатність бачити ясно при тьмяному освітленні - основний симптом нестачі вітаміну A, який в свою чергу підтримує нічний зір шляхом утворення пігменту, званого родопсин, здатного вловлювати мінімальний світло, що дуже важливо для нічного зору. Він також сприяє зволоженню очей, особливо куточків, оберігаючи їх від пересихання і подальшого травмування рогівки.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• дистрофії і дегенерації сітківки (може застосовуватися в поєднанні з іншими лікувальними препаратами і як самостійний засіб);
• діабетичної ангіопатії (для профілактики захворювань очей), діабетичної ретинопатії, ретинопатії різного походження;
• порушення сутінкового зору і механізмів адаптації зору в темряві; < br/> • підвищених, в тому числі світлових, навантаженнях на зоровий апарат (для захисту підвищених, в тому числі світлових, навантаженнях на зоровий апарат (для захисту сітківки від сонячного, комп'ютерного та інших видів випромінювання);
• зниженні гостроти зору, зорової втоми, перенапруження очей, астенії очних м'язів;
• короткозорості, далекозорості;
• стані після травм і запальних захворювань очей, для прискорення загоюючи ення після операцій на очах;
• вікові зміни в структурі очі, пов'язаних з процесами старіння (деструкції скловидного тіла, субатрофіі райдужки і ін.).

Фитокомплекс «Офта-біол» добре поєднується з харчовими маслами «Біоліка», які сприяють кращому засвоєнню каротинів (вітамін А жиророзчинний).

Дозування і спосіб застосування: Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2- 3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів. Без ГМО.

Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не виявлені.

Форма випуску: 120 або 60 таблеток по 0.5 м

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 5,0г; вуглеводи - 13,3 г; жири - 0,2 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 72

Термін придатності продукту: 24 місяці

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Деталі товару

Відгуків: 3

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Отличный препарат

Препарат подошел, пользуюсь уже не первый год. Результат проявляется уже после первой порции, устраняет тяжесть в глазах при работе за компьютером (в комплексе с глазными каплями), также дает возможность не носить очки в мои 58.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Хороший препарат.

О данном препарате очень много положительных отзывов, вот и сам буду пробовать. Результат напишу через месяц приема!

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Сняла очки

Мне 55. Зрение уже, сами понимаете, не то что раньше. Читала и в телефоне в интернете в очках. В Биолике врач прописала эти таблетки. Пропила 2 упаковки и сняла очки. Продолжаю пить дальше для профилактики. Мне состав там очень нравится: черника, очанка, подсолнух, одуванчик, морковь, облепиха, в-каротин.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: