Гіпернорм-біол (120 шт)

442-2
182,00 грн.

Рейтинг:
(відгуків: 2)

Опис

«Гіпернорм-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє гіпотензивними, судинорозширювальними, гіпохолестеринемічними і седативними властивостями. Складові формули покращують коронарний і мозковий кровообіг, регулюють гемодинаміку, збільшують нирковий кровообіг, зміцнюють судинну стінку, помірно розширюють судини, нормалізують функцію нервової системи, відновлюють сон і працездатність. Широкий спектр фармакологічних ефектів формули дозволяє використовувати фітопрепарат на всіх стадіях гіпертонічної хвороби, особливо він ефективний при початкових проявах клінічних симптомів, в тому числі при вегето-судинної дистонії за гіпертонічним типом.

Склад: плоди глоду, трава пустирника, трава хвоща, листя омели білої, квіти календули, трава багна, трава буркуну лікарського.

Препарат розроблений для нормалізації тиску. Рослинна формула комплексної підтримки серцево-судинної і нервової систем призначена для нормалізації функціонування всіх ланок, що відповідають за регуляцію артеріального тиску в організмі. М'який механізм зниження тиску сприяє поліпшенню кровопостачання органів і м'язової тканини, забезпечує їх киснем, послаблює головний біль.

Гіпертонія або підвищений артеріальний тиск є одним з найпоширеніших серцево-судинних захворювань, за статистикою на нього страждає кожен п'ятий житель нашої планети. Артеріальна гіпертензія (артеріальна гіпертонія) - це тривале підвищення артеріального тиску більше 140/90 мм рт.ст. Вона може призводити до розвитку інфарктів і інсультів. Однак при зміні способу життя, відмову від шкідливих звичок і прийомі ліків, призначених лікарем можна нормалізувати тиск і знизити ризик ускладнень.

Ускладнення артеріальної гіпертензії: інсульт, інфаркт міокарда, стенокардія, серцева недостатність, ниркова недостатність, ураження периферичних артерій, порушення зору.

У більшості промислових країн світу гіпертонією страждають від 10 до 20%населення; менша або більша поширеність гіпертонії в окремих регіонах може бути пов'язана з особливостями харчування або генетичними факторами.

Близько 85%осіб з підвищеним тиском страждають так званої гіпертонічну хворобу. Розвиток гіпертонічної хвороби обумовлено в більшості випадків нервовим перенапруженням - хронічним емоційним стресом. В одних випадках вона пов'язана переважно зі збільшенням об'єму рідини, в інших - з надмірним звуженням судин, а іноді - і з тим і з іншим. Гіпертонія може виникнути непомітно і перші дзвіночки - симптоми можна пропустити, адже артеріальний тиск дуже мінливий.

ОСНОВНІ СИМПТОМИ ГІПЕРТОНІЇ:

головний біль; біль в області серця, порушення зору; носові кровотечі; задишка; набряклість ніг, рук (частіше зустрічається у жінок); підвищена дратівливість.

Тиск може підвищуватися днем ​​і знижуватися вночі, підлаштовуватися під зміни атмосферного тиску, різко підвищуватися в хвилини хвилювання або при фізичному навантаженні. Тому людям, особливо після 40 років краще придбати тонометр, це прилад, що продається в аптеках, за допомогою якого ви зможете встановити чи є у вас тенденція до гіпертонії. Для точної діагностики гіпертонії необхідно вимірювати артеріальний тиск протягом 2-3 тижнів в стані спокою. Перед вимірюванням не можна пити каву і палити, необхідно виключити фізичні навантаження.

ПРИЧИНИ ПІДВИЩЕНОГО ТИСКУ:

спадкова схильність; часті стреси; несподіваний переляк; постійна втома; підвищена концентрація холестерину в крові; зловживання спиртними напоями; куріння; зайва вага; нераціональне харчування; надмірне збільшення солоними продуктами; прийом деяких ліків; малорухливий спосіб життя; збої в роботі нервової і ендокринної систем; цукровий діабет; хвороби гіпоталамуса; захворювання нирок; похилий вік; клімакс; токсикоз при вагітності.

При гіпертонії фітотерапія застосовується в якості доповнення до основного лікування.

Для лікування гіпертонічної хвороби застосовуються трави із заспокійливою, регуляторним, судинорозширювальну і сечогінну дію. Рослини, що входять до складу фітокомплексу «Гіперном - біол» доповнюють і підсилюють дію один одного, виявляють виражені фармакотерапевтичні властивості: гіпотензивні, седативні, судинорозширювальні, збільшують печінковий кровотік, регулюють гемодинаміку, надають гіпохолестеринемічну дію.

Глід застосовують для профілактики і лікування цілого ряду кардіологічних захворювань. Глід своїм впливом здатний відновлювати роботу серцево-судинної системи, збільшувати силу скорочень міокарда, допомагає розслабити судини і стабілізувати тиск крові, нормалізувати серцевий ритм при тахікардії, покращувати потік крові; обумовлювати спокійний, глибокий тривалий сон, після якого при пробудженні не настає стан пригніченості; здатний зменшувати збудливість центральної нервової системи.

Собача при гіпертонії сприяє зменшенню загального збудження, стабілізації скорочення серцевого м'яза, зниження артеріального тиску, нормалізації еластичності стінок судин, тим самим нормалізує кровообіг, ослаблення спазму гладкої мускулатури. Також він знижує рівень холестерину, загальних ліпідів в крові, збільшує силу серцевих скорочень.

Омела біла має судинорозширювальну, заспокійливу, загальнозміцнюючу, протизапальну і болезаспокійливу, сечогінну, протисудомну дію; уповільнює ритм серцевих скорочень; зменшує збудливість ЦНС, пригнічує судиноруховий центр довгастого мозку, має гіпотензивну, седативну та кардіотонічну дію, сприяє зниженню систолічного тиску. Застосування омели білої при гіпертонії сприяє також розширенню судин і поліпшенню еластичності їх стінок. Саме такий вплив сприяє зняттю периферичного опору, що тягне за собою зниження артеріального тиску.

Хвощ польовий надає на організм загальнозміцнюючу дію, протизапальну, сечогінну дію, має гіпотензивну дію, тобто знижує артеріальний тиск, в зв'язку з чим, його застосовують при гіпертонії, ефективний він при серцево-судинної недостатності, набряках (хвощ в цих випадках застосовується як сечогінний) Рослина здатна підсилювати імунні властивості організму, зміцнювати стінки кровоносних судин (завдяки чому траву хвоща рекомендують при атеросклерозі судин мозку і серця).

Календула - cписок корисних властивостей рослини вражає, воно надає: загальнозміцнюючу, протизапальну, протиатеросклерозну, гепатопротектор ве, седативну, сечогінну, жовчогінну, гіпотензивну, репаративний, спазмолітичну, аНТИКОАГУЛЯНТНА е дію; покращує периферичний кровообраще ня; регулює вуглеводний, ліпідний і сольовий обмін; підвищує секреторну і видільну функцію печінки, покращує склад жовчі, знижуючи вміст в ній білірубіну і холестерину; володіє виразним кардіотонічну дію, нормалізує ритм серцевих скорочень. Препарати на основі цієї рослини дуже ефективні навіть при гіпертонічній хворобі. Зниження артеріального тиску відбувається за рахунок зменшення рівня загального периферичного опору судин і артериолярного тонусу.

Багно у формулі для зниження тиску використовується як антиадренергічних засіб, як природного бета-адреноблокатора, при гіпертонічній хворобі активізує бета-адренергічну іннервацію; показаний при підвищеному внутрішньочерепному тиску, гіпертонії, має судинорозширювальну дію, що дозволяє поліпшити процеси кровообігу і знижує ризик розвитку атеросклерозу. Діуретичний ефект цієї рослини дозволяє вивести зайву рідину з організму, що позитивно позначається на водно-сольовий баланс. Це властивість багна зменшує об'єм циркулюючої крові в організмі, в результаті чого тиск знижується.

Буркун лікарський має болезаспокійливу, заспокійливим і cпазмолітіческі- ми властивостями, значно покращує кровопостачання як міокарда, так і органів черевної порожнини, а також мозковий і периферичний кровопостачання, усуває судоми, сприяє регенерації клітин печінки, зменшує в'язкість крові і ризик тромбоутворення, зменшує проникність судинної стінки, ламкість капілярів, їх набряклість, підвищує тонус венозних судин, активізує лімфодренаж.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• гіпертонічна хвороба 1-2 ст .; аритмія (тахікардія);
• вегето-судинна дистонія за гіпертонічним типом;
• порушення мозкового кровообігу;
• для поліпшення периферичного кровообігу;
• клімактеричний синдром з явищами артеріальної гіпертензії; < br/> • для підвищення загального тонусу і поліпшення пам'яті у літніх людей
• атеросклероз, головні болі;
• неврози, безсоння;
• епілепсія.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини. Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Для профілактики гіпертонії необхідно 2 рази на рік проводити очищення судин за допомогою екстракту «Часника», таб. «Солодка» і «Капіляр-біол», «Омега-3», «Лецитин-біол», масел «Рижик», «Льон», «Чорний кмин».

Попередження: гіпотонікам, дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів. Без ГМО.

Перед прийомом продукту проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами. < br/>
Побічні дії: не виявлені.

Форма випуску: 120 або 60 таблеток по 0.5 м

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 2,8г; вуглеводи - 17,3 г; жири-0,53г.

Інформація про калорійність: ккал/100г: 76.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Деталі товару

Відгуків: 2

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Гипернорм биол

Прекрасное средство. Давление нормализовалось. Улучшился сон. Стала спокойнее.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Приятно удивлена результатом

На фоне приема препарата ( принимаю второй месяц) стабилизировалось давление и исчезли перебои в работе сердца, головокружения и головные боли ,которые длительно мучали меня в результате атеросклероза сосудов и повышенного уровня холестерина .

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: