Тоно-біол (90 шт)

446
114,00 грн.

При гіпертонічних станах ...

Опис

«Тоно-біол»

Форма випуску: таблетки

Дієтична добавка до раціону харчування


«Тоно-біол» - комплексний фітопрепарат, який має загальнозміцнювальну, антисклеротичну, сечогінну, спазмолітичну, седативну дія; покращує коронарний і мозковий кровообіг; сприяє зниженню тиску і нормалізації функції нервової системи; зміцнює судинну стінку; помірно розширює судини; відновлює сон і працездатність.

Склад: трава пустирника , плоди фейхоа, насіння фенхелю, плоди горобини чорноплідної, корінь астрагала.

Розроблено для застосування як загальнозміцнюючий засіб з гіпотензивну дію і засоби для профілактики в комплексному застосуванні при лікуванні гіпертонічних станів.

У більшості промислових країн світу гіпертонією страждають від 10 до 20%населення; менша або більша поширеність гіпертонії в окремих регіонах може бути пов'язана з особливостями харчування або генетичними факторами. Близько 85%осіб з підвищеним тиском страждають так званої гіпертонічну хворобу. Розвиток гіпертонічної хвороби обумовлено в більшості випадків нервовим перенапруженням - хронічним емоційним стресом. В одних випадках вона пов'язана переважно зі збільшенням об'єму рідини, в інших - з надмірним звуженням судин, а іноді - і з тим і з іншим. При гіпертонії фітотерапія застосовується в якості доповнення до основного лікування. Для лікування гіпертонічної хвороби застосовуються трави із заспокійливою, регуляторним, судинорозширювальну і сечогінну дію.

Облистнені верхівки квітучого пустирника пятилопастного використовуються як гіпотензивну, седативну засіб при гіпертонічній хворобі, атеросклерозі і неврастенічному синдромі. Експериментально встановлено, що рослина не токсично і препарати його мають заспокійливу дію на центральну нервову систему, уповільнюють ритм серця, збільшують силу серцевих скорочень і знижують артеріальний тиск; мають гіпотензивну, седативну властивостями.

У траві астрагала шерстистоцветкового містяться тритерпенові глікозиди (дазіантозіди), флавоноїди (кемпферол, кверцетин, ізорамнетін і астрагалозід ), дубильні речовини, кумарини і оксикумарини, амінокислоти, вітаміни, токоферол (переважно a-токоферол, володіє Е-вітамінною активністю). макро- і мікроелементи (кальцій, кремній, алюміній, залізо, магній, кобальт, цинк, мідь, марганець, молібден, хром). Астрагал відноситься до рослин, що накопичує селен 1,5 мг%.. Під впливом лікування астрагалом поліпшується мікроциркуляція. Позитивний вплив астрагала на систему коагуляції крові знайшло відображення в збільшенні часу згортання крові, підвищенні толерантності плазми до гепарину, збільшенні вільного гепарину, нормалізації показників фібринолізу. Препарати астрагалу мають гіпотензивний, седативний і кардіотонічну дію.

Плоди фейхоа містять водорозчинні сполуки йоду, які добре засвоюються людським організмом, кількість йоду на рівні морепродуктів (в залежності від місця вирощування). Його плоди багаті вітаміном С, містять велику кількість сахарози, пектину, клітковини. Шкірка плодів містить такі фенольні сполуки катехіни і лейкоантоціани, біологічно активні речовини є сильними антиоксидантами, які допомагають при профілактиці онкологічних захворювань. Дані характеристики дозволяють рекомендувати фейхоа як антиоксидантний засіб, а також для профілактики при атеросклерозі, гіпертонії, хворобах шлунково-кишкового тракту, пієлонефриті, при застуді і для зміцнення імунітету.

насіння фенхелю містять ефірну олію, до складу якого входить до 60%анетола, 10-12%фенхона, пінен, камфен, анісовий альдегід та інші сполуки: білкові речовини, жирне масло, кумарин умбелліферон, прапорець-воноіди і інші речовини . Препарати фенхеля мають спазмолітичну і вітрогінну дію, підвищують секреторну активність травних залоз, сприяючи травленню; діють як слабкий сечогінний і відхаркувальний засіб.

Плоди аронії (горобини чорноплідної), містять цукор, яблучну кислоту, інші органічні кислоти, пектинові і дубильні речовини, каротин, вітаміни а, В1, В2, С, Е, солі бору, заліза, йоду, марганцю, міді, молібдену, а також речовини, що володіють Р-вітамінною активністю. За змістом органічних кислот плоди горобини значно перевершують мандарини, суницю, малину і червону смородину. Горобина чорноплідна покращує роботу дихальної та серцево-судинної системи, зміцнюючи стінки судин. Завдяки цілющим властивостям чорноплідної горобини, її використовують для профілактики і лікування гіпертонічної хвороби в початковій стадії і атеросклерозу. Чорноплідна горобина викликає зниження високого кров'яного тиску, в той час як нормальний тиск залишається на рівні.

Рекомендується застосовувати в лікувально-профілактичних цілях при:

• гіпертонічної хвороби;

• вегето-судинної Дісон за гіпертонічним типом;

• порушення мозкового кровообігу;

• клімактеричному синдромі з явищами артеріальної гіпертензії.

Для:

• поліпшення периферичного кровообігу.

Дозування і спосіб застосування:

Дорослим по 2 таблетки 3 рази на день з а 30 хвилин до прийому їжі, запити 100 мл рідини.

Курс застосування 8-12 тижнів. При необхідності - повторити курс через 2-3 тижні.

Попередження: дітям до 14 років, вагітним і годуючим груддю жінкам за рекомендацією лікаря. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Взаємодії з іншими ліками: сумісний з лікарськими засобами.

Побічні дії: не встановлені.

Форма випуску: 90 таблеток по 0.4 г.

Поживна цінність: г/100 г продукту: білки - 5,0 г, вуглеводи - 14,89 г, жири - 0,94 г.

Інформація про калорійність: ккал/100 г: 72.

Термін придатності продукту: 24 місяці.

Розроблено спільно з Національним фармацевтичним університетом (Україна, Харків).

Затверджено МОЗ України. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-06/51945 від 20.05..2011г., №05.03.02-06/3839 від 16.02.2016г.

ТУ У 15.8-32133306-002: 2011

Консультації лікаря по телефону 067 572 6922

www.biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: