Імунітет

Available
Рідна природа

Антивір-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 431
114,00 грн.
Активізує захисну, детоксикаційну функції, імунітет, клітинні і гуморальні механізми ...
Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Імунітет

Ослаблення імунітету , безумовно, на сьогоднішній день є досить серйозною проблемою . З нею стикаються як діти, так і дорослі пацієнти. Імунітет - несприйнятливість, опірність організму до хвороботворних бактерій, вірусів і чужорідних речовин. Здатність організму протистояти впливу зовнішніх факторів.

Ослаблений імунітет у дитини Останнім часом у багатьох дітей спостерігається ослаблений імунітет, особливо це стосується жителів великих міст. Медична статистика свідчить про постійне збільшення дитячих хвороб, причиною яких є зниження імунітету.

Дуже слабкий імунітет Cімптоми, а також причини, за якими відбуваються ослаблення, безпосередньо залежать від багатьох чинників життєдіяльності організму. На це впливає місце проживання, довкілля, харчування, місце роботи і багато іншого.

Причини зниження імунітету

Причини ослаблення імунітету умовно поділяють на кілька груп: Спосіб життя людини. Ось основні чинники, через які імунна система може ослабнути:

 • - незбалансоване, мізерне харчування;
 • - дефіцит вітамінів (гіповітаміноз);
 • - анемія;
 • - надлишок або недолік фізичних навантажень;
 • - розлади сну;
 • - невротичний стан;
 • - алкогольна, нікотинова або наркотична залежність;
 • - несприятлива екологічна обстановка;
 • - підвищений рівень радіації;
 • - тривала інтоксикація організму шкідливими викидами.

причини зниження імунітету у дорослих через наявність первинних захворювань. На тлі деяких недуг імунітет падає Ось ці хвороби:

 • - важкі патології кровоносної системи, наприклад, лейкоз;
 • - ураження печінки;
 • - діарея в поєднанні з синдромом мальабсорбції та порушенням кишкового всмоктування;
 • - ниркова і печінково-ниркова недостатність;
 • - уремія;
 • - вірус імунодефіциту людини;
 • - імунодефіцити вродженого і набутого характеру;
 • - онкологія;
 • - довгострокова антибактеріальна терапія;
 • - післяопераційний і посттравматичний період;
 • - хіміотерапія з приводу туберкульозу або онкології;
 • - глисти і паразити.

Причини зниження імунітету у жінок схожі, провокують стан постійні дієти і недоеданіе.Также імунітет може знизитися і в випадках, коли людина:

хворіє тривалий час (будь-яка хвороба з мативает); схильний до постійних стресів; хронічно не висипається і втомлюється; страждає дисбактеріозом.

Слабкий імунітет симптоми

Знижений імунітет симптоми у дітей:

 • - Вірусні захворювання з'являються більше 4-5 разів протягом року, особливо навесні і восени.
 • - Після перенесених захворювань малюк дуже довго відновлюється.
 • - у малюка часто з'являються грибкові інфекції, лікувати які Вам доводиться досить довго і без видимого результату.

Симптоми ослабленого імунітету

 • - Алергічна реакція на різні продукти харчування або ліки, що свідчить про надто чутливої ​​реакції імунітету.
 • - Дитина швидко втомлюється, вередує, постійно хоче спати, але при цьому його сон досить неспокійно (з частими пробудженнями).
 • - У дитини часто виникають проблеми з кішечніком- нестійкі випорожнення.

Ознаки низького імунітету - погіршення загального самочу вствія Слабкість, нездужання, озноб, швидка стомлюваність, постійна втома, сонливість вдень і безсоння вночі, головні болі, ломота в м'язах, суглобах і поганий настрій.

Ознаки зниження імунітету - Загальний стан шкірних покривів погіршується. Поява різних висипань і запалень на шкірі, фурункулів, карбункулів, лущення, герпесу і т.д. - все це говорить про зниження імунітету, блідий колір шкірних покривів, Раптова поява набряків, мішків або синяви під очима - дуже серйозні ознаки зниження імунітету.

Ознаки ослабленого імунітету . Підвищене потовиділення (тотальне або локальне), зміна запаху поту також говорять про зниження захисних сил організма.Прі зниженому імунітеті волосся і нігті часто виглядають тьмяними, тонкими, можуть почати випадати, шаруються і ломаются.Бледность нігтьового ложа - ознака анемії. Людина з хорошим імунітетом рідко хворіє. При зниженому імунітеті починаються нескінченні болячки, загострюються хронічні захворювання, можуть початися і грибкові хвороби.

Препарати для зміцнення імунітету

Підвищення імунітету препарати : пропонуємо цілий арсенал засобів на натуральній основі для підвищення імунітету:

 • - Іммуномодулятори- таб. «Імуно», «сосна- Лимон», екстракт «Часника» фітокарамелі серії іммунвітов.
 • - Адаптогени (призначаються після 12 років по необхідності) - таблетки «Оксі», Софора Японська (свічки).

Зміцнення імунітету препарати

 • - Антиоксиданти - речовини, що захищають клітини організму, в тому числі і імунної системи від радіаціі- Яблопект «Антиоксидантний», Бальзам «Він- Віта» , «Люцерна», масло Рижика, Волоського горіха, Гарбузи, Льону.
 • - Ентеросорбенти- видаляють з організму радіонуклєїди і солі Важких металів і очищають організм від алергенів і аутоантитіл. До них відносяться - Серія Яблопект, ентеросорбент, «Фітосорбент», серія клетчаток.

підняти імунітет допоможуть препарати для нормалізації функції шлунково-кишкового тракту - Яблопект «Чистий», таб. «Флоро», екстракт «Часника», «Аїр болотний», »ПроБіолікакт». Для профілактики інфекцій ми можемо запропонувати-Екстракти «Часника», «Ялівцю», «Чабреца».

Хороші вітаміни для імунітету

вітаміни для імунітету дітям - серед вітамінів найбільше значення мають вітаміни А, С, Е, D- вони містяться в Яблопект «вітамін», екстракт «Клюкви», «Брусниці» , сиропі «полівітамінні», «Кальціо», «Омезі-3», таблетках «сосна- Лимон», «Люцерна».

Вітаміни, що підвищують імунітет в достатній кількості містяться в« Імуно »,« Омеге- 3 », фіточаї« Зимовому », клітковина Арахісу, Кунжуту. Оліях Волоського горіха, Гарбузи, Рижика і т.д.

Вітаміни для зміцнення імунітету необхідно застосовувати разом з мінералами. Для нормального імунітету необхідно вживати достатню кількість калію, міді, магнію, цинку, йоду, селену, кальцію, кремнію і германію, які необхідні для захисту нашого організму.

Вітамінний комплекс для імунітету з вмістом калію концентрується в «Суміші Кардіо», «часнику», клітковині Арахісу. Багато германію в часнику. Магній і йод таб. «Щітонорм», екстракті «Чорниця», «чаге», шоломниці байкальської, олії «Волоського горіха». Цинк міститься в Журавлині, Чорниці та часник, олія Гарбузи. Багато міді міститься в Яблопект. Селен міститься в маслі «Гарбуз», «Розторопша», таб. Солодки, екстракті «Оману» і маслах розторопші, Льону і Рижика. Кальцій і Кремній таб. «Кременя» і «Кальціо», клітковина і масло «Кунжуту».