Ендокринна система
Горіх (Фітосвечі 10 шт)
Грація-біол (90 шт)
Цукронорм-біол (90 шт)
Яблопект № 16 Антиоксидантний (20 шт)
Фітовіт - Анти-клімакс (90 шт)
Монобіол "Солодка" (90 шт)
Лецитин-біол (90 шт)
Композиція активована (Фітосвечі 10 шт)
Клітковина з насіння кунжуту (190 гр)
Віта-біол (90 шт)
Екстракт Елеутерокок (30 мл)
Урбеч з ядер абрикосових кісточок (100 гр)
Екстракт Броколі (30 мл)
Екстракт Борова матка (30 мл)
Яблопект (20 шт)

Захворювання ендокринної системи
Ендокринна система - сукупність ендокринних залоз, різних органів і тканин, які в тісній взаємодії з нервовою і імунною системами здійснюють регулювання та координацію функцій організму за допомогою секреції фізіологічно активних речовин , які переносяться кров'ю.
Ендокринна система людини
Залози внутрішньої секреції не мають вивідних проток, обплетені численними нервовими волокнами і щедрою мережею кровоносних і лімфатичних капілярів, в які надходять гормони . Ця особливість принципово відрізняє їх від залоз зовнішньої секреції, які виділяють свої секрети через вивідні протоки на поверхню тіла або в порожнину органу. Є залози змішаної секреції, наприклад підшлункова залоза і статеві залози. Ендокринна система складається з гіпофіза, щитовидної залози, паращитовидних залоз, наднирників, підшлункової залози, яєчників (у жінок) і яєчок (у чоловіків).
Серед функцій системи залоз внутрішньої секреції виділяють наступні:
- - контроль адекватної роботи органів і систем, зростання і розвитку організму;
- - участь в хімічних реакціях організму;
- - стабілізація процесів життєдіяльності;
- - забезпечення нормальної роботи репродуктивної системи відповідно гендерної (статевою) ознакою;
- - відповідальність за емоції людини.
Порушення ендокринної системи є патологічним станом, наступаючим в результаті неправильної діяльності ендокринних залоз або залоз внутрішньої секреції, що виділяють вироблювані ними речовини (гормони) безпосередньо в кров або лімфу. Гіпофіз вважається центром регуляції діяльності ендокринної системи, оскільки він виробляє гормони, специфічно стимулюють ріст, диференціювання і функціональну активність деяких залоз внутрішньої секреції. Порушення складних функцій гіпофіза спричиняє розвиток ряду гіпофізарних порушень: надмірна функція передньої долі гіпофіза викликає акромегалію. Зниження функції передньої долі гіпофіза може викликати: Ожиріння; карликовий зростання; різке виснаження; атрофію статевих залоз; Зниження функції задньої долі гіпофіза провокує розвиток нецукрового діабету. У хворого спостерігається рясне виділення сечі і сильна спрага. Підвищення функції щитовидної залози проявляється в збільшенні її обсягу. Виникають такі порушення в ендокринній системі - Підвищений серцебиття; схуднення; діарея; пітливість; нервово-психічну збудливість. При різко вираженому підвищенні функції щитовидної залози спостерігається випинання очних яблук або витрішкуватість. Зниження функції щитовидної залози супроводжується зменшенням щитовидної залози, уповільненням серцевих скорочень і западанием очних яблук. З'являється схильність до ожиріння, запорів, сухість шкіри, зниження загальної збудливості, зміна шкіри і підшкірної клітковини, які стають набряклими. Цей стан носить назву мікседеми.
Порушення роботи ендокринної системи - підвищення функції надниркових залоз супроводжується передчасним статевим дозріванням (найчастіше в зв'язку з утворенням пухлин). Зниження функції кори надниркових залоз в виражених випадках дає картину хвороби Аддісона (бронзова хвороба), при якій з'являється характерна темна, бронзова пігментація шкіри, виснаження, знижується кров'яний тиск, знижується цукор в крові, знижується опірність організму. Підвищення функції мозкового шару надниркової залози викликає розвиток артеріальної гіпертонії у вигляді нападів. Ендокринна система захворювання , пов'язані з підвищенням функції статевих залоз спостерігається рідко (частіше в зв'язку з розвитком злоякісних пухлин цих залоз), здебільшого в дитячому віці. Статеві залози передчасно досягають свого повного розвитку. Зниження функції цих залоз веде до євнухоїдизму, посилення росту з непропорційним подовженням нижніх і верхніх кінцівок, нахили до ожиріння, з розподілом жиру у чоловіків за жіночим типом і недорозвинення статевих органів, відсутності вторинного волосяного покриву. Захворювання ендокринної системи , пов'язане з підвищенням функції підшлункової залози недостатньо вивчено. Окремі прояви - стійке зниження вмісту цукру в крові, схильність до ожиріння. Зниження функції цієї залози веде до збільшення вмісту цукру в крові і сечі, підвищення сечовиділення, занепаду харчування (цукровий діабет).
Захворювання ендокринної системи у дітей зустрічаються часто, спостерігає і лікує таких пацієнтів ендокринолог. Можна виділити два основних типи - цукровий діабет і захворювання щитовидної залози, які дають гормональний збій в організмі.
Порушення ендокринної системи у жінок - багатьох жінок турбує зайвий ріст волосся на тілі, особливо на обличчі -поява вусиків, окремих волосся на щоках і підборідді. Причина цього явища полягає в тому, що мало місце порушення гормонального балансу в надниркових залозах. В результаті - розлад ендокринної системи, що характеризується надлишком чоловічих гормонів, який і викликає оволосіння за чоловічим типом. Непродумане використання гормональних препаратів (протизаплідних пігулок) також може викликати зайвий ріст волосся. Іноді, як наслідок внутрішніх хвороб, волосся можуть несподівано з'явитися на тілі. Наприклад, при діабеті волосся виростають близько пупка і біля лопаток. Нарешті, у третини жінок в період клімаксу на тілі, особливо на грудях і особі, з'являються товсті, досить помітні волосся, що є наслідком зміни гормонального балансу. Як тільки надходження жіночого гормону естрогену зменшується, волосся пускаються в зростання за рахунок деякого наявності чоловічого гормону (чоловічі гормони сильніше жіночих в три рази).
Порушення ендокринної системи симптоми
Симптоми порушення ендокринної системи
- - різке зменшення або, навпаки, різке збільшення маси тіла;
- - різка зміна настрою ;
- - або збільшення, або зниження температури тіла і лихоманка;
- - Підвищена пітливість;
- - Порушення менструального циклу у жінок;
- - Зміна нормального серцевого ритму;
- - Порушення пам'яті та концентрації уваги;
- - Часті головні болі;
- - Швидка втомлюваність, слабкість і сонливість;
- - Постійне відчуття спраги, яке в основному спостерігається у хворих з цукровим діабетом;
- - Надмірна збудливість;
- - Зменшення сексуального потягу;
- - Часті позиви до акту сечовипускання.
- - Всі перераховані вище симптоми, часто зустрічаються у більшості пацієнтів з порушеннями, пов'язаними із захворюваннями ендокринної системи.
Захворювання ендокринної системи симптоми
Запідозрити патологію гіпофіза можна при виражених змінах зростання. При порушеннях синтезу соматотропного гормону зростання жінки не буде перевищувати 120см. Перші ознаки відзначаються приблизно у віці 3 років. Супутні ознаки: виступаючі кістки лицьового черепа (лоб) в поєднанні з маленьким обличчям, недорозвинення статевих органів, пізніше приєднуються порушення менструального циклу.
Симптоми захворювання ендокринної системи , які повинні насторожити - сухість у роті, постійна спрага, часте сечовипускання. Причиною таких симптомів найчастіше є діабет. Перебіг захворювання у жінок трохи відмінно від аналогічного у чоловіків. Відзначається збільшення або втрата ваги (в залежності від типу діабету) без видимих причин, наявність грибкової інфекції,
Ендокринні захворювання симптоми при акромегалії в першу чергу відзначається укрупнення виступаючих частин обличчя, в розмірах збільшуються ступні, кисті рук. При збої ендокринної системи у жінок часто зустрічається порушення менструального циклу, йому супроводжують підвищене потовиділення, ламкість волосся і нігтів, перепади емоційного стану. Симптоми ендокринних захворювань відзначаються при збільшенні синтезу тестостерону. У жіночому організмі за цей гормон відповідають яєчники. У разі підвищеного кількості «чоловічого гормону» у жінок відзначається підвищений ріст волосся по всьому тілу, волосся стають жорсткими, темніють. Також змінюється голос, стає трохи грубіше. Якщо не звернутися вчасно за медичною допомогою, то в подальшому настає збій менструального циклу або його припинення. В результаті можливий розвиток синдрому Кушинга або утворення пухлин яєчників.
Дуже часто характерні зовнішні ознаки порушення ендокринної системи можуть вказати на розвиток того чи іншого захворювання, наприклад, занадто збільшені губи або вуха можуть говорити про акромегалії, а помітна деформація шиї вказує на порушення працездатності щитовидки.
Ознаки захворювання ендокринної системи є приводом для термінової консультації ендокринолога. При підозрі на порушення функцій залоз внутрішньої секреції проводиться гормональне дослідження. Сюди входить:
- - визначення початкового рівня того чи іншого гормону;
- - зміна гормонального фону при функціональних пробах або в динаміці (з урахуванням біоритму людини);
- - магнітно-резонансна або комп'ютерна томографія;
- - УЗД (при захворюваннях гіпофіза, епіфіза, підшлункової залози);
- - біопсія (захворювання щитовидної залози).
і після верифікації діагнозу призначається лікування.
Профілактика захворювань ендокринної системи
Профілактика ендокринних захворювань включає в себе регулярний прийом біологічно активних і йодовмісних харчових добавок. Слід пам'ятати, що необхідно дотримуватися здоровий спосіб життя і дотримуватися необхідної профілактики, для того щоб максимально знизити і звести до мінімуму ризики, пов'язані з хворобами ендокринної системи.
Препарати для ендокринної системи
Лікування даних захворювань проходить виключно під контролем фахівця, який призначає схему прийому препаратів, грунтуючись на багатьох факторах - стать, вік, дані досліджень, ступінь вираженості порушення функцій, наявність супутніх захворювань.
Препарати при хворобі ендокринної системи
Фітопрепарати широко використовуються для лікування цукрового діабету. Вони здатні забезпечити помірне зниження цукру в крові, сприяти нормалізації обміну речовин, попереджати важкі ускладнення. За своїм цукрознижувальної дії фітопрепарати не можуть на рівних змагатися з синтетичними засобами, проте мають переваги перед ними при лікуванні хворих з латентним на цукровий діабет або легкої його форми. Найбільшою здатністю знижувати рівень цукру в крові мають:
- - Яблопект «Чистий»
- - «Капіляр» (таблетки)
- - «Віта» ( таблетки)
- - «Цукронорм» (таблетки)
- - «солянка Холмове» (таблетки)
- - «Люцерна» (таблетки)
- - «Дивосил» (рідкий)
- - «Лопух» (рідкий)
Для нормалізації вуглеводного обміну, можуть бути рекомендовані:
- - «Цукронорм» (таблетки)
- - «Гепато» (таблетки)
- - «солянка Холмове» (таблетки)
- - «Грація» (таблетки, екстракт)
- - «Розторопша» (таблетки)
- - Фіточай «Граціозний»
- - «Ялівець» (рідкий)
- - «Часник» (рідкий)
- - «Лопух» (рідкий)
- - Кунжут, Льон, Розторопша, Гарбуз (клітковина)
- - « Овесан »(клітковина)
З метою профілактики судинних порушень можна використовувати:
- - Яблопект« Антиоксидантний »
- -« Кардіо » (таблетки)
- - «Капіляр» (таблетки)
- - «Офта» (таблетки)
- - «Лецитин» ( таблетки)
- - «Омега- 3» (капсули)
- - Рижик, Льон (масло)
- - «Гінкго- білоба» (рідкий)
- - «Чорниця» (рідкий)
Для поліпшення опірності організму в цілому необхідні:
- - Яблопект «Чистий»
- - Яблопект «Вітамінний»
- - «Віта» (таблетки)
- - «Сосна-лимон» (таблетки)
- - «Імуно» ( таблетки)
- - «Люцерна» (таблетки)
- - «Часник» (рідкий)
- - «Чорний кмин» (масло)
- - «Іван Чай»,
Інтенсифікує обмін речовин і підсилює імунітет:
- - «Фітосорб»
- - Яблопект ( в асортименті)
- - «Грація» (таблетки, екстракт)
- - «Щітонорм» (таблетки)
- - Фіточай «Граціозний»
- - «Кукурудзяні рильця» (рідкий)
- - «Полин» (рідкий)
- - «Ялівець» (рідкий)
- - «Фукусіми» ( рідкий)
- - «Ламінарія» (рідкий)
- - Омега- 3 (капсули)
- - Все клітковини (в асортименті)
- - «Овесан» (клітковина)
- - Комплекс «Корекція ваги» .
Препарати для ендокринної системи купити можна, зробивши замовлення на нашому сайті або в представництвах нашої компанії. В будь-якій сім'ї препарати знайдуть своє застосування і показані як для дітей, так і для дорослих. Тому що вони виготовлені з рослинної сировини і не заподіють шкоди здоров'ю.
Препарати для ендокринної системи ціна доступна кожному і демократична.