Надлишкова вага

Available
Рідна природа

Цукронорм-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 449-1
114,00 грн.
Гипогликемическое, протизапальну, ііуномодулірующее, гепатопротекторну дію
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.
Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Що таке надмірна вага?

Надмірна вага - це збільшення маси тіла, при якому індекс маси тіла (індекс Кетле) більше 25, але менше 27, (при нормі -19-25), при розрахунку індексу маси тіла за формулою: індекс маси тіла = Вага/рост2 (кг/м2).

Надмірна вага людини не безпечний для здоров'я і подальше перевищення норми називають ожирінням. Збільшення маси тіла супроводжується відкладенням жиру під шкірою (на грудях, животі, сідницях і стегнах). Однак це тільки видимі зміни. Надлишковий жир відкладається і всередині тіла, навколо серця, кишечника, печінки і інших важливих органів. Відкладення жиру на стінках кровоносних судин є дебютом атеросклерозу.

Надмірна вага у дітей в наш комп'ютерне століття зустрічається часто. Батькам слід знати, що ожиріння в дитячому віці може мати важкі наслідки. Воно значно підвищує ризик розвитку цукрового діабету, захворювань печінки і жовчного міхура, гіпертонії, безпліддя та інших хронічних захворювань. При надмірній вазі дитина часто страждає хропінням та іншими порушеннями сну. Ожиріння негативно впливає і на психологічний стан дитини: зайва вага породжує у дітей і підлітків невпевненість в собі, істотно знижує самооцінку.

Надмірна вага у жінок нерідко є наслідком гормонального дисбалансу. Поряд з психологічними причинами, вони виходять на перший план. Заїдання стресів і проблем найчастіше і призводить до набору зайвих кілограмів у жіночої статі. Надмірна вага у чоловіків став частим явищем в сучасному житті. Накопичення жирових надлишок в організмі чоловіків відбувається повільно. Виникнення ожиріння у жінок частіше явище. Чоловічий організм вимагає великих енергетичних витрат. Калорійність столу жінок вдвічі менше чоловічого. Особливості будови м'язового каркаса тіла також є причиною швидкого спалювання зайвих жирів.

Причини зайвої ваги

Найпоширеніші причини надмірної ваги :

 • - генетична схильність,
 • - неправильні звички харчування (надлишок холодної, важкої і калорійної їжі, занадто частий прийом їжі, надмірне питво, переїдання, їжа на ніч ).
 • - хронічні захворювання,
 • - гіподинамія,

Зайва вага причини

 • - неправильний спосіб життя (численні стреси, перекушування «на ходу», недосипання та ін.),
 • - емоційні чинники (сентиментальність, занижена самооцінка).
 • - прийом лікарських препаратів (стероїдів, інсуліну, протизаплідних таблеток).

Причини зайвої ваги у дітей - найчастіше надмірна вага у дітей є результатом неправильного харчування і малопод Віжн способу життя, але він може бути викликаний також захворюваннями ендокринної системи, спадковим і психологічним фактором.

Причини зайвої ваги у жінок:

 • - Вагітність
 • - Гормональний дисбаланс в організмі
 • - Прийом контрацептивів, гормональних засобів та психотропних нейролептиків
 • - Ендокринні захворювання
 • - Зайва вага причини

Як визначити надлишкову вагу - діагностика причин надлишкової маси тіла передбачає: дослідження гормонального статусу (діагностика функції підшлункової , щитовидної залози, яєчників (у жінок), глюкозурії, кетонурии, мікроальбумінурії, визначення рівня глюкози в крові, Як дізнатися зайву вагу - здати аналізи на дисбіоз, біохімічний аналіз крові і багато інших лабораторні та апаратні обстеження, які призначаються індивідуально для кожного конкретного випадку. Дізнатися зайву вагу можна за індексом Кетле - Індекс маси тіла = Вага/рост2 (кг/м2). Якщо ІМТ 40 і більше - ожиріння 3-го ступеня, 35-40 - ожиріння 2-го ступеня, 30- 35 - ожиріння 1-го ступеня, 25-30 - зайва вага, 18,5-25 - оптимальний показник співвідношення, то є норма ваги 16-18,5 - невеликий дефіцит маси 16 і менше - великий дефіцит маси.

як визначити зайву вагу у дітей? Педіатри використовують спеціальну таблицю, завдяки якій ви дізнаєтеся, скільки повинен важити дитина певного віку і зростання.

Ці середні показники ваги і зростання хлопчиків, а вага дівчаток може відрізнятися в меншу сторону від нижньої межі на 0,5-1 кілограм, а зростання на 1,5-2 сантиметри в сторону зменшення. Вага вважається надмірною у дитини, якщо він вищий за норму на 5-10%, якщо більше ніж на 20%, то це вже вважається ожирінням.

Що треба робити для профілактики надмірної ваги

Профілактика надмірної ваги Необхідно переглянути свій спосіб життя, розумно розподіливши харчування і обов'язково додавши фізичне навантаження, ту, яка подобається і приносить задоволення. Адже найбільш частою причиною є невідповідність між надходженням калорій і їх витратою - переїданням і низькою фізичною активністю.

Надмірна вага профілактика - найефективнішим, доступним і простим видом фізичного навантаження можна назвати щоденну півгодинну ходьбу в швидкому темпі. Харчуватися потроху, п'ять разів на день. І не забувати, що п'ять кілограм легше скинути, ніж п'ятнадцять або двадцять. Ефективні препарати від надмірної ваги на натуральній основі. «Кукурудзяні рильця» -екстракт, який чудово знижує апетит, покращує жовчовиділення і травлення; рідкі екстракти «Ялівець», «Грація», «Часник» - ефективно спалюють жири і покращують ліпідний обмін, добре себе зарекомендували таблетовані «Грація» і фіточай «Граціозний». Ефективним засобом для спалювання калорій є поліненасичені кислоти «Омега-3» і екстракт «Грація». Дуже корисний прийом клетчаток, які розпушують шлаки, виводять з організму зайву рідину і холестерин, очищають кишечник, нормалізують біоценоз і моторику кишечника. Ідеально для цих цілей підходять клітковини Гарбузи, розторопші, Льону, «Овесан» в розведенні з кисломолочними продуктами або водою, і бажано їх застосовувати замість вечері. Клітковини стимулюють, очищають і оздоровлюють травну систему.

Надмірна вага препарати Фитокомплекс «Корекція ваги »сприяє підвищенню швидкості обміну речовин, знижує апетит, сприяє липолизу (розщепленню жирів), нормалізують жировий і вуглеводний обмін, має високу ефективність і безпекою. Його використання передбачає початкове очищення організму, подальшу нормалізацію обмінних процесів і спалювання жирів.

Чим небезпечний зайву вагу ? В результаті нього розвиваються:

 • - діабет типу 2 - умова, яке викликає дуже високий рівень цукру в крові.
 • - високий кров'яний тиск.
 • - високий рівень холестерину і атеросклероз (жирові відкладення, які звужують артерії), що можуть призвести до ішемічної хвороби серця та інсульту.
 • - астма.
 • - метаболічний синдром - поєднання цукрового діабету, високого кров'яного тиску і ожиріння.

Наслідки зайвої ваги

 • - кілька видів раку, в тому числі рак кишечника, рак молочної залози та рак матки.
 • - шлунково-стравохідний рефлюкс (ГЕРХ) - шлункова кислота (шлунковий сік) просочується з шлунку в стравохід.
 • - камені в жовчному міхурі - невеликі камені, як правило, з холестерину, які відкладаються в жовчному міхурі
 • - зниження фертильності
 • - остеоартрит - стан за участю болю і скутістю в суглобах
 • - апное сну - умова, яке викликає переривання дихання під чассну, що може привести до сонливості в денний час з підвищеним ризиком дорожньо-транспортних пригод, а також в більшому ризику діабету, високого кров'яного тиску і серцево-судинних захворювань.
 • - захворювання печінки і захворювання нирок.
 • - ускладнення вагітності, такі як гестаційний діабет або прееклампсія (коли жінка відчуває потенційно небезпечне підвищення кров'яного тиску під час вагітності.