Вегето-судинна дистонія

Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Тоно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 446
114,00 грн.
При гіпертонічних станах ...
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Вегетосудинна дистонія (ВСД) що це?

Вегетосудинна дистонія це & lt; .strong & gt; порушення нервової системи, для якого характерно загальне порушення самопочуття і стану хворого. Виявляється дистонія порушеннями в роботі багатьох органів і систем організму.

Види ВСД:

 • - за гіпертонічним типом;
 • - за гіпотонічним типом; по кардіологічному типу;
 • - за змішаним типом.

Кожен тип має свої особливості лікування, тому вкрай важливо правильно діагностувати ВСД.

ВСД у дорослих має три ступеня тяжкості: легку, середню і важку. І якщо люди з легкою формою захворювання практично не відчувають впливу ВСД на своє життя, то ті, у кого середня або важка ступеня, відчувають частий дискомфорт і проблеми з працездатністю

Вегетосудинна дистонія причини - робота периферичної нервової системи характеризується автономністю і залежить від роботи симпатичного і парасимпатичного відділу ПНС. Ці відділи знаходяться в постійній взаємодії, забезпечуючи безперебійну роботу організму, проте коли відбувається розбалансування в їх комунікації, виникає низка збоїв, виражених спектром симптомів.

Причини ВСД:

 • - Спадковість
 • - Гормональні збої
 • - Індивідуальні особливості
 • - Малорухливий спосіб життя

Причини ВСД у дорослих

 • - Інфекційні захворювання
 • - Остеохондроз
 • - Механічні травми
 • - Стрес

Крім цього, на розвиток захворювання можуть вплинути ускладнення вагітності та пологів

від чого з'являється ВСД істинні причини появи ВСД досконально науці досі не відомі. Однією з поширених причин вегето-судинної дистонії є вроджена схильність до захворювання. Частіше за інших спостерігається передача дефектних генів по жіночій лінії.

Вегетосудинна дистонія (ВСД) симптоми

Як проявляється ВСД у дорослих ? Симптоми ВСД у дорослих людей можуть бути різними. Але найчастіше при появі вегетосудинної дистонії спостерігається присутність таких симптомів:

Симптоми ВСД у жінок і чоловіків схожі:

 • - Головні болі
 • - Запаморочення
 • - Слабкість, пітливість
 • - Непритомні стану або непритомність

Симптоми вегетосудинної дистонії

 • - Шум у вухах, сонливість
 • - Різкі емоційні перепади
 • - Панічні атаки, нав'язливі синдроми
 • - Тривожність, недовірливість
 • - Підвищена частота серцевого ритму
 • - Перепади температури тіла

Симптоми вегетосудинної дистонії . Виникаючі симптоми залежать від типу вегетативних порушень: симпатикотония або ваготония. Для хворого характерні підвищена стомлюваність, слабкість, млявість, порушення сну за типом безсоння або сонливості, пригнічений настрій. Також у хворого спостерігаються ознаки порушень роботи різних органів і систем.

Ознаки (ВСД) вегетосудинної дистонії. Найчастіше ознаки ВСД у дорослих проявляються періодичними нападами. Приступу часто передують стресові ситуації, сильне емоційне перенапруження, висока фізична активність.

Діагностика ВСД . Діагностика цього типу ВСД досить проблематична, але можлива. Зазвичай для цього використовують аналіз крові, МРТ, рентгеноскопію і інші методи.

Вегетосудинна дистонія препарати

Препарати при ВСД - при медикаментозному лікуванні вегето-судинної дистонії основна увага зосереджується на усунення супутніх захворювань, зокрема, ендокринної системи організму. При необхідності проводиться комплексне лікування з залученням гормональних препаратів. При кризову формі прояви дистонії призначаються препарати, що регулюють діяльність серця, заспокійливі, седативні засоби і вітаміни (особливо вітаміни групи B).

Препарати від ВСД:

При гіпертонічній формі-таб. Шоломниця байкальська, «Тоно», «Антіспазм», «Кардіо», «Релакс», екстракт «Антистрес», фітозбір «Рівновага».

При гіпотонічній формі- таб. «Оксі», «Аїр», екстракт жідій «Кропива», при ендокринних расстройствах- «Щітонорм», «Солодка», екстракт «Ламінарії», «Фукусіми». При всіх видах ВСД потрібно підвищувати стійкість до емоційного стресу - це кращий засіб від ВСД. При змішаній формі показані седативні засоби, адаптогени і антидепресанти.

Вегетосудинна дистонія профілактика

Профілактика ВСД Профілактика при вегето-судинної дистонії повинна включати вміння розслаблятися (психологічно і тілесно), фізичні навантаження в розумних межах, правильне харчування і дієта, методи водолікування (наприклад, дуже популярно приймати баню і контрастний душ). ВСД профілактика - потрібно вміти раціонально організовувати свою роботу і відпочинок, приділяти достатню кількість часу сну і дотримуватися здорового способу життя.