Детоксикація організму

Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Розторопша" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 423
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Моно-біол« Розторопша » - надає жовчогінну, гепатопротекторну, протизапальну, імуномодулюючу дію.
Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Детоксикація організму що це?

Детоксикація організму це комплекс заходів, який виконують , щоб позбутися від накопичених отрут. В першу чергу, потрібно усунути джерело забруднення, а потім стимулювати очищення від токсинів, які встигли потрапити всередину. Основну роль в детоксикації грає печінку, зокрема, її ферменти, які утворюють систему цитохром. Також отруйні речовини виводяться через нирки, кишечник і шкіру.

Детоксикація організму необхідна всім і кожному, тому що в наш час навантаження отруйними речовинами, які надходять в організм з повітрям, водою і їжею, безперервно підвищується. Стає очевидно, що ефективна система очищення від токсинів критично важлива для підтримки хорошого здоров'я.

Очищення організму може бути ефективно при всіх хронічних захворюваннях, особливо важкої гіпертонії, від якої не допомагають ліки; серцево-судинних захворювань; аутизму; синдрому дефіциту уваги і гіперактивності у дітей. Цукровий діабет, ожиріння, артрити, хондроз, хвороби органів травлення і серця, злоякісні новоутворення - всі ці патології частіше виникають при високому рівні зашлакованості.

Виведення шлаків - шлях до здоров'я .Терміном шлаки в медицині позначаються продукти метаболізму, що утворюють з ендогенних і екзогенних речовин. Швидка втомлюваність, часті головні болі, неодноразово повторювані простудні захворювання часто турбують, коли організм переповнений шлаками.

Препарати для детоксикації організму

ЕТАПИ ОЧИСТКИ ОРГАНИЗМА

Курс детоксикації організму перший етап повинен включати заходи щодо відновлення нормальної мікрофлори кишечника, усунення запальних явищ і функціональних розладів шлунково-кишкового тракту.

  1. Очищення кишечника:
   «ОВЕСАН», «ФІТОСОРБ», «ФІТОЧАЙ« ОЧИЩУЮЧИЙ »,« ЧАСНИК », клітковини В АСОРТИМЕНТІ Боротьба з паразитами проводитися одночасно з чищенням кишечника - Детоксикація організму комплекси КОМПЛЕКС «антигельмінтними»
  2. Для очищення печінки:
   «солянка Холмове», «розторопші», «гепатит»
  3. Очищення суглобів:
   «артрит», «вовчого тіла», «ЛОПУХ»
  4. Очищення бронхо-легеневої системи:
   «ДЕ ВЯСІЛ »,« БРОНХО »,« ЯЛІВЕЦЬ »," СОСНА-ЛИМОН "
  5. Детоксикація організму препарати для очищення нирок: ФІТОЧАЙ« кришталево »,« нефрит »,« ЖУРАВЛИНА »
  6. Очищення лімфи і крові:
   Яблопект,« ЛІМФА »,« БРУСНИЦЯ »,« СОЛОДКА »
  7. Очищення судин:
   «капіляри», «ЧАСНИК + СОЛОДКА», МАСЛО лЬОНУ, рижики, «ОМЕГА-3», «ЛЕЦИТИН».

Відчуття нестачі життєвих сил і проблеми зі здоров'ям часто служать сигналами, що свідчать про необхідність звільнення організму від токсинів і шлаків. З віком природне виведення шкідливих речовин стає скрутним, тому застосування спеціальних засобів і народних способів Детокс здатне значно поліпшити загальний стан. Із загальних заходів рекомендується щотижневе відвідування сауни або парної лазні. У дні проведення детоксикаційної програми слід збільшити рухову активність і перебування на свіжому повітрі.