Відновлення вуглеводного ліпідного балансу

Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Відновлення вуглеводного ліпідного обміну

Що таке вуглеводно-ліпідний обмін речовин ? Ліпідний і вуглеводний обміни є складовою частиною обміну речовин людини і включають в себе переробку організмом надходять жирів і вуглеводів. Вуглеводний і жировий обмін займають центральне місце в обмінних процесах, оскільки вони дають енергію для всіх процесів життєдіяльності. У нормі вони тісно пов'язані, збалансовані і здатні гнучко підлаштовуватися під рівень фізичної активності і характер харчування.

Що таке порушення вуглеводно-ліпідного обміну - з віком в системі вуглеводного і жирового обміну накопичуються порушення, викликані низьким рівнем фізичної активності, переїданням, захворюваннями печінки та інших органів шлунково-кишкового тракту. Порушення обміну речовин призводить до тяжких ускладнень, які представляють реальну загрозу для вашого здоров'я.

Причини порушення вуглеводно-ліпідного обміну різні - дисфункції різних органів (гіпофіза, статевих залоз, наднирників, щитовидної залози). Неправильний спосіб життя (малорухливість, вживання алкоголю, неправильний режим харчування. Порушення обміну вещест провокують стресові ситуації, гіподинамія, порушення сну, аборти і гінекологічні захворювання, клімакс.

Порушення углеводно ліпідного балансу симптоми . При надлишку виявляються такі симптоми: відхилення від норми вмісту холестерину в крові в бік збільшення, значна кількість в крові ЛПНЩ; симптоми атеросклерозу; високий артеріальний тиск ; ожиріння з ускладненнями. Найбільш надійним показником порушень вуглеводного обміну є підвищення рівня глюкози в крові. Створюються умови для виникнення таких захворювань як ожиріння, жировий гепатоз, метаболічний синдром, який є попередником цукрового діабету 2-го типу, ну і, нарешті, власне інсулінонезалежний цукровий діабет або цукровий діабет 2-го типу.

Порушення углеводно ліпідного балансу ознаки . Симптоми дефіциту виявляються при навмисному голодуванні і недотриманні культури харчування, при патологічних розладах травлення і ряді генетичних аномалій. Симптоми нестачі ліпідів: виснаження; дефіцит жиророзчинних вітамінів і незамінних ненасичених жирних кислот; порушення менструального циклу і репродуктивних функцій; випадання волосся; екзема та інші запалення шкірного покриву; нефроз.

Профілактика углеводно ліпідного балансу - найбільш дієвими засобами профілактики порушень вуглеводного і жирового обміну є високий рівень фізичної активності і помірність у харчуванні. Крім того, ці ж чинники є ключовими в продовженні життя.

Препарати нормалізують вуглеводно ліпідний обмін - в умовах життя сучасної людини важливу допоміжну роль в цьому також можуть грати препарати, що допомагають контролювати вуглеводний і жировий обмін і є джерелами природних антиоксидантів. Як нормалізувати углеводно ліпідний обмін - корекція надлишкової маси тіла (саме переїдання найчастіше призводить до зриву механізмів регуляції вуглеводного і жирового обміну) і нормалізація вуглеводно-жирового обміну призводять до повного зникнення метаболічного синдрому, а також до поліпшення функцій печінки, зникнення ознак жирового гепатозу, усунення підвищеної схильності до розвитку запальних захворювань.

Природна клітковина допомагає нормалізувати углеводно ліпідний обмін - зв'язує і виводить з організму зайві жири, токсини, знижує холестерин, розпушує шлаки, приводить в норму рівень цукру і роботу шлунково-кишкового тракту. Відновлення углеводно ліпідного балансу препарати - врегулювати обмін ліпідів і холестерину допомагає тривале використання препаратів:

 • - Яблопект
 • - Овесан (клітковина)
 • - Клітковини льону, розторопші, кунжуту, Гарбузи
 • - Лецитин (таблетки)
 • - Омега-3 (капсули)
 • - «Ялівець» (рідкий)
 • - «Лопух» (рідкий)
 • - «Часник» (рідкий)
 • - Льон , Гарбуз (масло)
 • - Комплекс «Корекція ваги»
 • - «Грація» (рідкий, таблетки)
 • - Збір «Граціозний»