Клімакс патологічний

Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Тоно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 446
114,00 грн.
При гіпертонічних станах ...
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...
Available
Еліт формула

Хондроітин-біол (60шт)

ТМ "Биолика"
Код: 101
434,00 грн.
Хондроітин - хондроитинсульфат, що містить низькомолекулярні фракції, одержувані з хряща лососевих риб.

Що таке клімактеричний синдром?

Клімактеричний синдром - це симптомокомплекс, який розвивається в період вікового згасання функції репродуктивної системи жінки і характеризується нейровегетативними, обмінно-ендокринними і психо -Емоційна розладами різного ступеня інтенсивності і тривалості. Клімактерій є перехідну фазу між згасанням здатності до дітородіння і початком старості.

Чоловік клімактеричний синдром - закономірність в житті кожного чоловіка. Настає зазвичай в 45 - 55 років, триває два і більше року. У цей період порушуються механізми системи, які відповідають за статеві функції. Вироблення гормонів зменшується, що призводить до порушення балансу гормонів, перебудові систем, органів.

Ранній клімактеричний синдром діагностують у жінок до 40 років, що є відхиленням і не природним процесом. Клімактеричний синдром може виникати лише в клімактеричний період. Прояви, подібні клімактеричний синдром можуть спостерігатися і в інші періоди життя жінки, але вони не повинні трактуватися як клімактеричний синдром. Клімактеричний синдром розвивається в результаті поступової інволюції паренхіми яєчників, що призводить до зниження вироблення ними статевих гормонів.

Причини клімаксу

Ознаки чоловічого клімаксу, швидше за все, є результатом негормональних причин, таких як:

 • - спосіб життя;
 • - вживання спиртного і наркотиків;
 • - сімейні та фінансові проблеми;
 • - стрес на роботі;
 • - професійне вигорання;
 • - апное сну.

Ранній клімактеричний синдром причини:

До групи ризику відносяться: жінки, які палять, які перенесли велику кількість медичних абортів (наслідки), ведучі не регулярне статеве життя, які страждають алкоголізмом, ожирінням, які не дотримуються режиму праці та відпочинку, часто піддаються стресам і захоплюються дієтами, голодуванням , що мають аутоімунні захворювання, ендокринні порушення (захворювання щитовидної залози, цукровий діабет), гінекологічні захворювання, в тому числі онкологічні.

Прояви клімаксу

Перші прояви клімаксу - на ранніх етапах з'являються симптоми розладів, пов'язаних з порушенням нервової регуляції тонусу судин - так звані припливи і пітливість. За даними досліджень, вони турбують до 85% жінок в клімактеричному періоді. Зазначені симптоми супроводжуються значними порушеннями з боку вищих нервових функцій: розладами сну, підвищеною дратівливістю і збудливістю, депресією.

Клімакс прояви - в подальшому виникають симптоми, пов'язані зі зниженням рівня жіночих статевих гормонів. Наступає атрофія шкіри (уповільнене відновлення клітин шкіри, її в'янення), а також слизової оболонки піхви, що проявляється не тільки неприємними суб'єктивними відчуттями (в першу чергу сухістю і свербінням), але і загрожує приєднанням інфекцій сечостатевих органів. Спостерігається недостатність сфінктерів сечового міхура, що проявляється мимовільним сечовипусканням (нетриманням сечі).

Клімакс у чоловіків, прояви починаються з підвищеної дратівливості, посиленого пітливості, безсоння, зниження статевих функцій. Незабаром може виникати оніміння ніг, рук, поколювання шкіри, «мушки» перед очима. Періодично виникає головний біль, в області потилиці, шиї, яка може тривати кілька днів. Крім того, порушується сечовипускання, тобто це може бути часте сечовипускання, слабкий струмінь, нетримання сечі.

Симптоми клімаксу

Перші симптоми клімаксу різні і пов'язані з природним зниженням гормонального фону. У цей момент життя у чоловіків починаються приливи жару, вони сильно пітніють, обличчя червоніє, рідина в організмі затримується і швидко набирається вага. Майже у всіх чоловіків симптоми раннього клімаксу проявляються зниженням статевого потягу і слабкою нетривалої ерекцією. У деяких чоловіків спостерігається прискорена еякуляція і з'являються емоційні переживання з цього приводу.

Симптоми початку клімаксу провокують ризик виникнення інсультів та інфарктів. Ці захворювання починають загрожувати через надлишок холестерину, який в молоді активні роки йшов на вироблення тестостерону, а з його зменшенням залишився незатребуваним. Зайвий холестерин починає заповнювати судини, створювати холестеринові пробки і може закупорювати судини. Атеросклероз, гіпертонія і цукровий діабет розвиваються при зниженні роботи ендокринних залоз.

Чоловічий клімакс симптоми - чоловік у цей період стає запальним. Спалахи гніву змінюють напади апатії. Якщо почати в цей непростий час зосереджувати свою увагу на що відбувається гормональної перебудови і відчуттях, які вона приносить, можуть розвинутися психічні захворювання. Клімакс діє на розвиток порушень в діяльності передміхурової залози. Простата в клімактеричний період у чоловіків починає збільшуватися.

Клімакс ознаки

Ознаки раннього клімаксу у жінок:

 • - Дисфункції менструального циклу.
 • - Припливи спека і ознобу, що змінюють один одного, частіше такі відчуття спостерігаються в області обличчя і шиї.

Ознаки початку клімаксу супроводжуються

 • - Надмірною пітливістю.
 • - Порушенням сну, дратівливість, плаксивість або, навпаки, агресією, нервозністю.
 • - Мігренню і сильними головними болями.

Ознаки клімаксу у чоловіків - відзначаються зміни з боку шкіри та кістково-м'язової системи у вигляді зморшок, випадання волосся, сухості і в'ялості шкіри, зниження м'язової маси і появи жирових відкладень, гінекомастії (збільшенні грудних залоз ), розвитку остеопорозу.

Які ознаки клімаксу проявляються раніше? Тяжкість різних ознак чоловічого клімаксу не обов'язково співпадає один з одним. Їх поява нерівномірно, вони можуть проявлятися і в 45-47 і в 50 і більше років. Іноді чоловічий клімакс може протікати безсимптомно. Від його початку до кінця, в середньому, проходить від 2 до 5 років.

Ознаки чоловічого клімаксу є приводом для того, щоб звернутися за консультацією до уролога. Після 40 років необхідне щорічне обстеження. Тому що клімакс провокує як природний процес старіння організму, так і пухлина яєчка, проблеми з «доступом» крові в статеві органи, запальні захворювання статевих органів, радіаційне опромінення, хірургічна кастрація.

Профілактика клімаксу

Щоб не страждати від сильних проявів менопаузи, можна використовувати такі заходи профілактики:

 • - Вживати здорову їжу і підтримувати фізичну активність у повсякденному житті. Це допоможе зберегти силу, енергію і м'язову масу, поліпшити настрій і нормалізувати сон.
 • - Використовувати систему тренувань йоги для управління стресом.

Препарати від клімактеричного синдрому - в курсі фітотерапії приймають відвари і настої з ведучому симптому:

Заспокійливим ефектом володіють: комплекс« Антистрес », Фіточай« Рівновага », таблетки« релакс »,« Лецитин », екстракт« Антистрес »,« Кардіо ».

Препарати при клімактеричному синдромі в якості замісної терапії можна іспользовать- Яблопект для жінок, таб. «7 трав», Фітовіт «Антиклімакс», «Люцерна», «Солодка», екстракт «Полину».

Климактерические препарати з кровоспинну ефектом при незначних дисгормональних кровотечах і рясних менструаціях можна застосовувати: екстракти« Кропиви »,« вовчого тіла »,« Кукурудзяні рильця », свічки« Софора японська »і« Спориш ».