ГРЗ

Available
Рідна природа

Алерго-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 430
114,00 грн.
Підвищує опірність організму, стимулює кору надниркових залоз, послаблює алергічні прояви
Available
Рідна природа

Антивір-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 431
114,00 грн.
Активізує захисну, детоксикаційну функції, імунітет, клітинні і гуморальні механізми ...
Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
Available
Свічки з травами

Горіх (Фітосвечі 10 шт)

ТМ "Эконика"
Код: 751-14
86,00 грн.
Гінекологія, проктологія, урологія ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Що таке ОРЗ?

Гостре респіраторне Захворювання - група захворювань інфекційного характеру, характерною особливістю яких є зараження людини повітряно-крапельним шляхом. До групи ризику входять діти, люди похилого віку, а також люди, які працюють у великих колективах - офісні співробітники, вихователі, учітеля.ОРЗ мають сезонність - осінь-зима-весна. Це пов'язано з недостатньою кількістю надходження в організм вітамінів з мікроелементами і його піддає переохолодження. Мокрі ноги в холодну погоду, а також прогулянки на холоді в легкому одязі в багатьох випадках закінчуються саме респіраторними захворюваннями. Слід розрізняти принципове значення діагноз «ГРЗ» і «ГРВІ», засноване на відмінності в етіопатогенезі. Наприклад, під «ГРВІ» мається на увазі виключно вірусна інфекційна патологія, в той час як «ГРЗ» об'єднує захворювання як вірусної, так і бактеріальної патології.

Види ГРЗ в залежності від ураження органів підрозділяються на:

 • - Риніт, тобто ураження слизової носа
 • - Фарингіт - ураження слизової глотки
 • - Ларингіт - ураження гортані
 • - Тонзиліт - поразка мигдалин
 • - Бронхіт - ураження бронхів
 • - Бронхиолит - поразка бронхіол
 • - Назофарингіт - поразка всієї носоглотки

ГРЗ у дитини звичайне явище, найчастіше інфікування схильні малюки в великих містах, ніж у сільській місцевості. Додатковим фактором ризику є відвідування дитячого садка, де, як показує практика, один інфікована дитина може за кілька годин заразити всю групу.

ГРЗ у дітей носить сезонний характер. Згідно зі статистикою, перші спалахи хвороби фіксуються вже в вересні-жовтні після похолодання, проте пік поширення інфекції припадає приблизно на січень-лютий - саме тоді в багатьох дошкільних установах через повального інфікування дітей вводять карантин. Шансів захворіти набагато більше у дітей у віці від півроку до 3 років, так як в цей період їх імунітет ще недостатньо зміцнів, щоб протистояти вірусу. При цьому після ГРЗ у дітей виробляється довічний імунітет на той чи інший вид мікроорганізмів. Однак це не гарантує захист дитини від повторного інфікування, так як віруси схильні до мутації.

Причини ГРЗ - початок захворювання провокується попаданням в організм різних вірусів, бактерій, мікоплазми та інших видів інфекції, під приціл яких потрапляють всі органи дихання - від носоглотки до легень.

ГРЗ причини:

 • - переохолодження організму;
 • - нестача в організмі необхідного для його нормального функціонування вітамінів і мікроелементів, особливо вітаміну С (аскорбінової кислоти);
 • - стреси, розумове перенапруження;
 • - несприятлива екологічна обстановка в місцях частого перебування людини - загазованість, запиленість, грибки на стінах і т.д.;
 • - наявність в організмі недоліковані хронічних хвороб.

Ознаки ГРЗ

Симптоми ГРЗ у дорослих по сле попадання інфекції в дихальні шляхи людини, а також відсутність адекватної відповіді на зараження організму імунної системи, у людини з'являються перші ознаки ГРЗ. Слід зазначити, що інкубаційний період (від моменту зараження до перших симптомів хвороби) становить 1-3 дні, хоча існують деякі штами грипу, при яких людина захворює буквально через кілька годин. В основному ж, початок ГРЗ супроводжується дискомфортом в носі (чхання, закладеність носа, прозорі слизові виділення з носової порожнини) і горлі (кашель, біль у горлі). Через деякий час виділення з носа стають більш в'язкими і набувають жовтувато-зеленуватий відтінок. При невеликому зараженні температура при ГРЗ може бути відсутнім, в інших випадках вона піднімається, аж до 39 ° С і вище, починається лихоманка, головний біль.

Перші ознаки ГРЗ у дітей можуть бути різними. У деяких дітей відзначається слабкість і запаморочення, які згодом доповнюються кашлем і нежитем. У інших, навпаки, захворювання проявляється у вигляді почервоніння горла, сильного кашлю, головного болю і ломоти в суглобах.

Симптоми ГРЗ у дітей залежать від збудника, що викликав захворювання. Температура у дитини при ГРЗ буває далеко не завжди - в цьому випадку все залежить від ступеня інфікування, типу вірусу і здатності організму боротися із застудою. Ознаки ГРЗ у дітей до року є приводом для консультації педіатра. Необхідно правильно поставити діагноз, так як від цього залежать методи боротьби з недугою. Тому використовувати медикаментозні препарати самостійно, до приходу лікаря, не рекомендується. А ось народні засоби можуть значно полегшити стан малюка.

Ознаки ГРЗ у дорослих:

 • - Загальне нездужання;
 • - Біль у м'язах і суглобах;
 • - Нежить (риніт);
 • - Біль в горлі, його почервоніння і першіння;
 • - Кашель;
 • - Осиплість і захриплість;

ГРЗ ознаки .

 • - Головний біль, лихоманка;
 • - Підвищена температура тіла, озноб;
 • - Почервоніння очей, симптоматика кон'юнктивіту;
 • - Висип на шкірі, блідість шкіри;
 • - Відсутність апетиту, нудота;
 • - Анемія (недокрів'я);
 • - Збільшення лімфовузлів, печінки, в рідкісних випадках селезінки.

Профілактика ГРЗ

Профілактика ГРЗ у дітей - щоб уникнути інфікування малюка, в період епідемії потрібно звести до мінімуму використання громадського транспорту, як можна рідше бувати з дитиною в людно х місцях. Повертаючись додому, для запобігання ГРЗ у дітей необхідно ретельно мити руки, полоскати слабким розчином соди горло і промивати ніс, адже саме слизова оболонка цих органів є прекрасним живильним середовищем для всіляких вірусів. Крім цього, під час епідемії слід якомога частіше робити вологе прибирання в будинку і не рідше, ніж 5-6 разів добу, провітрювати житлові приміщення.

ГРЗ профілактика - прекрасним засобом у дітей є їх загартовування, яке полягає в використанні контрастного душу. Заняття спортом також не зашкодять - відомі випадки, коли діти, захопившись плаванням або фігурним катанням, взагалі забували про те, що таке простуда. Препарати при ГРЗ - в період сплеску захворювань треба менше перебувати в місцях масового скупчення людей. А якщо і довелося туди прийти, то особа треба прикривати маскою.

Для утеплення слизової треба змащувати її спеціальними кремами, які перешкоджають проникненню і розмноженню бактерій і вірусів. До таких засобів відносять оксолінову мазь, «протизастудний бальзам». ГРЗ препарати - при перших ознаках нездужання треба залишитися вдома і просто відлежатися. Якщо залишитися вдома не виходить, треба зміцнювати імунітет. Для цього слід приймати препарати, які сприяють зміцненню організму: «Яблопект Вітамінний», «Оксі-біол», «Люцерна», »Імуно-біол», »Сосна-лимон», «Катран», бальзам «Вин Віта», фіточай « зимовий »,« Іван чай », Урбеч ит.д.