Наркоманія

Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...

Що таке наркотична залежність?

Наркотична залежність це захворювання, яке супроводжується патологічним потягом до вживання наркотичних засобів. Хвороба, іменована наркотичною залежністю, насправді одне з найнебезпечніших захворювань сучасного людства. Таким хворим властива патологічна тяга до різних психоактивних препаратів. І саме це непереборне анормальне потяг до наркотиків з часом стає головною причиною серйозних проблем не тільки зі здоров'ям, але часто і законом. Наркоманія це психологічна залежність, яка характеризується болючим бажанням постійно або постійно відчувати приємні відчуття, які провокує наркотик. Що таке наркоманія багато хто знає не по -наслишке, деякі люди знімають почуття дискомфорту за допомогою наркотичних засобів. Цей вид залежності обов'язково виникне, якщо той чи інший наркотик вживався кілька разів. Деякі особистості схильні до на таку залежність відразу ж після першого вживання наркотичної речовини.

Причини наркоманії

Наркоманія причини : по-перше, найбільше схильні до розвитку хвороби люди з властивим відчуттям незадоволення своїм життям. Тоді вони починають шукати розраду за допомогою різних хімічних препаратів, які дозволяють хоч на час втекти в світ ілюзій, забути про неприємної реальності, отримати розслаблення. Підштовхнути до наркотиків може як давня душевна травма, отримана ще в дитячому віці, так і причиною може послужити стрес в більш зрілому віці. По-друге, важливу роль у розвитку наркотичної залежності грає сім'я, її традиції і виховання. Сім'я, де дитина не відчуває любові, розуміння, близькості, часто стає причиною того, що підліток починає шукати, так звані, замінники батьківської любові в психотропні речовини.

Ознаки наркоманії

Симптоми наркоманії - початківця наркомана дуже важко розпізнати. Деяким досвідченим лікарям це не завжди вдається. Природно, завзятого наркомана можна без зусиль виділити з великої кількості народу. Іноді людина виглядає дуже пристойно, і ні за що не подумаєш про його згубні пристрасті.

Характерні ознаки наркоманії , симптоми :

Байдужий погляд. Особливо розширені або звужені зіниці. При цьому від освітлення нічого не залежить. Така людина носить одяг з довгим рукавом в незалежності від сезону і погоди на вулиці. Зовнішній вигляд неохайний - сухе волосся, набряклі руки, чорні поламані зуби. Така людина буде сутулитися. Загальмована і не зовсім зрозуміла мова. Загальмовані і незграбні рухи, при цьому запаху спиртних напоїв з рота не відчувається. Коли ставлять запитання, людина відповідає роздратовано і на підвищених тонах. Можна виявити сліди уколів на тильній стороні кистей. Наркомани роблять собі уколи по всьому тілу. Навіть примудряються колоти шкідливі речовини в судини голови. Іноді сліди уколів зливаються в єдині багряно-сині крововиливи.

Перші ознаки наркоманії у підлітків . Як визначити наркотичну залежність у підлітків? Дуже часто наркозалежністю страждають підлітки. Варто дуже уважно спостерігати за своїми дітьми. Якщо батьки уважні до своєї дитини, то вони можуть вчасно помітити і запідозрити щось недобре. Основні ознаки наркоманії - дитина стає досить потайливі, при цьому відносини в родині залишаються колишні. Дитина може йти з дому в той час, коли раніше чим-небудь займався. Порушується режим сну. Втрачається інтерес до навчання, а також до занять і хобі, які дитина любив раніше. Дуже часто діти починають пропускати уроки без всяких пояснень. У школі діти починають погано вчитися, помітно знижується успішність. Помічається дивна поведінка. Воно нагадує алкогольне сп'яніння, але при цьому запаху спиртного не відчувається. У дітей підвищується потреба в грошах. Ознаки наркоманів стають очевідни- якщо раніше дитині вистачало грошей, які ви йому виділяли на кишенькові витрати, то тепер їм потрібно більше коштів. Нерідко спостерігається пропажа коштів з гаманця або цінних речей з дому. Серед друзів можуть з'являтися досить сумнівні особистості. Як правило, дитина тягнеться саме до такої людини. Може бути перепад настрою. Ну, і звичайно, можуть спостерігатися сліди від ін'єкцій на руках.

Діагностика наркоманії - діагноз виставляється на підставі бесіди з хворим і (якщо можливо) його родичами, даних зовнішнього огляду і результатів тестів на наявність наркотичних речовин. Визначення наркоманії - при опійної наркоманії використовують пробу з налтрексоном. Перед початком терапії проводять всебічне обстеження для визначення тактики лікування з урахуванням стану здоров'я хворої на наркоманію. Обстеження включає в себе ЕКГ, рентгенографію грудної клітини, УЗД внутрішніх органів, загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, аналіз сечі, аналізи крові на ВІЛ, гепатит та сифіліс.

Профілактика наркоманії

Наркоманія профілактика цих захворювань включає великий комплекс заходів, що дозволяють попередити залучення людей до вживання наркотичних речовин. Величезне значення має широка пропаганда здорового способу життя. Найдоступніший спосіб профілактика наркоманії та токсикоманії створення у підростаючого покоління негативного ставлення до вживання наркотиків - в освітніх установах. Не забувайте, що особистий приклад педагогів і членів сім'ї, що демонструє здоровий спосіб життя без алкоголю, сигарет і наркотиків, критичне ставлення і засудження згубних звичок є одним з найдієвіших заходів щодо профілактики наркоманії та токсикоманії у підростаючого покоління.

Наркоманія препарати . Лікування наркоманії - тривалий, складний процес. Спочатку пацієнта госпіталізують до відділення наркології, потім направляють на реабілітацію в спеціалізований центр. Тривалість лікування залежить від виду наркоманії і може коливатися від 2 місяців до півроку і більше. Препарати при наркоманії - на початковому етапі здійснюють детоксикацію, проводять медичні заходи щодо нормалізації роботи всіх органів і систем. Хворому наркоманією призначають інфузійну терапію, транквілізатори, вітаміни, ноотропи, серцеві засоби, препарати для відновлення функцій печінки і т. Д. За свідченнями використовують протисудомні препарати, нейролептики та антидепресанти. Детоксикація при наркоманії є однією з перших і важливих процедур в ході повноцінного ефективного лікування залежності. Детоксикація - це руйнування токсичних отрут в організмі людини, медичними та біологічними методами. Детоксикація необхідна для повного очищення організму від залишків наркотиків. Сама професійна допомогу при наркоманії , яка дає результат-це детокс, який використовує спочатку медикаментозні препарати для зняття абстинентного синдрому, фізичної ломки, а потім біологічні і природні методи, для цього необхідно чергувати прийом Фітосорба, Яблопект, клетчаток. Такий детокс дійсно дає позитивні результати! Відновити функції внутрішніх органів допоможуть «Солянка холмовая», «Гепато», масло «розторопші», «Дивосил», «Лецитин», «Нефро», «Журавлина» і т.д.