Горіх (Фітосвечі 10 шт)

751-14
86,00 грн.

Гінекологія, проктологія, урологія ...

Опис

Упаковка - 10 шт

Фітотерапевтічесіке властивості і дія: призначений для ефективного відновлення захисних функцій організму і активізації обмінних реакцій.

МІСТИТЬ: дубильні речовини, органічні кислоти, ефірну олію , вітаміни А, В1, В2, В5, В6, Е, Р, F; флавоноїди, поліфенол юглон, глікозиди, мінерали (залізо, калій, натрій), йод, фтор, протеїн.

Має імуномоделюючих, протигрибковим, антибактеріальну, антисептичну, антипаразитарним, антиоксидантні властивості; регулює обмін речовин в організмі, а також діє як загальнозміцнюючий засіб.
Використовується для профілактики грипу, ГРЗ, ГРВІ; атеросклерозу, ішемічної хвороби серця та ін. серцево-судинних захворювань, а також захворювань печінки. Ефективний в комплексному лікуванні виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки, хронічного гастриту із зниженою секрецією, диспепсії, дисбактеріозів кишечника, хронічних колітів; імунодефіцитних станів; при цукровому діабеті (гіпоглікемічний ефект), гіпофункції щитовидної залози. Застосовується для впливу на слизову оболонку і на весь організм.

Показання
- гінекологія (запальні захворювання жіночої статевої сфери, гормональні порушення, кісти яєчників, міома матки; гострі і хронічні захворювання піхви, змішані інфекції, викликані трихомонадами, гарднереллами, хламідіями; генітальний герпес; для попередження ерозії шийки матки, ендометриту);
- урологія (хронічний пієлонефрит, цистит, уретрит, простатит, аденома передміхурової залози);
- проктологія (виразки і тріщини заднього проходу, парапроктит, геморой);
- можливе застосування в онкології як додатковий засіб в комплексному лікуванні при обов'язковому призначення та спостереженні фахівців онкологів.

Спосіб застосування: за призначенням лікаря ректально, вагінально по 1 фітосвечі 1 раз в день.

Рекомендується приймати за схемою: 10 днів прийом, 5 днів перерву і ще раз, 10 днів прийом, 5 днів перерва.

курс: 1 місяць.

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: