Бруньки сосни (Фітосвечі 10 шт)

751-13
86,00 грн.

При мікробної та вірусної інфекції ...

Опис

Упаковка - 10 шт.

Містять: ефірну олію (борнілацетат, альфа - і бета-пінен, карен, терпінеол, лімонен і ін. терпени), дубильні речовини, гірку речовину пініцікрін, каротин, метилові похідні флавоноїдів, мінеральні солі, м/е залізо, мідь, алюміній, фітонциди.

Бруньки сосни мають дезінфікуючу, антисептичну, протизапальну, відхаркувальну, сечогінну, жовчогінну, антицинготну властивостями. Стимулюють секреторну діяльність слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. Застосовують при бронхітах, водянці, запаленні верхніх дихальних шляхів і жовчного міхура, ревматизмі, хворобах печінки і шлунково-кишкового тракту.

Використовують як «кровоочисний» при різних захворюваннях шкіри, пов'язаних з порушенням обміну речовин; що регулює менструації (при надмірних кровотечах), каменях і піску в нирках і сечовому міхурі; а також в комплексному лікуванні туберкульозу легенів.

Бруньки сосни запобігають поширенню мікробної та вірусної інфекції в організмі.

Фитосвечи «Бруньки сосни» застосовуються для впливу на слизову оболонку і на весь організм.

Спосіб застосування:

- для підвищення імунітету;

- бактерицидну і протимікробну;

- антисептик;

- протизапальну і розсмоктуючу;

- спазмолітик;

- кровоочисний;

- сечогінний і потогінний.

СПОСІБ ВЖИВАННЯ: За призначенням лікаря, бажано після проведення очищувальних процедур, ректально; дорослим по 1 фітосвечі 1 раз в день (краще перед сном або вранці). Іншим віковим категоріям - за рекомендацією лікаря.

Курс лікування або профілактики - 1 місяць. Приймати по схемі: 10 днів - прийом, 5 днів - перерва.

РЕКОМЕНДАЦІЇ: Найбільший терапевтичний результат досягається на тлі носіння устілок Еконіка.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість інгредієнтів препарату. Не застосовувати при бронхіальній астмі, важких захворюваннях печінки і нирок.

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: