Молочні залози

Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Віта-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 453
126,00 грн.
«Віта-біол» - комплексний фітопрепарат, який надає імуностимулюючу, протизапальну дію; має спазмолітичні, знеболюючі та бактерицидними властивостями; зменшує поліфераціі ракових клітин; сприяє підвищенню активності детоксикаційних і антиоксидантних систем; підсилює протипухлинну захист і обмінні процеси ,; нормалізує роботу залоз внутрішньої секреції,...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...

Захворювання молочної залози

Захворювання молочної залози у жінок - за даними статистичних досліджень , сьогодні кожна третя представниця прекрасної статі стикається з будь-якими хворобами грудей. Існує безліч факторів, що впливають на виникнення подібних патологій: і спадковість, і ендокринні захворювання, і аборти, і гінекологічні хвороби, і багато іншого. Помітивши у себе будь-які незрозумілі симптоми, жінкам не варто панікувати, оскільки в 80% випадків захворювання молочної залози у жінок є доброякісними і добре піддаються лікуванню. Однак запускати ситуацію не слід і треба невідкладно звернутися за допомогою до фахівця. Захворювання грудних залоз у жінок можуть виникати в різні вікові періоди. Найбільш небезпечним щодо онкологічної патології молочних залоз вважається вік старше 40 років. Жінкам в цей період необхідно регулярно здійснювати самоконтроль грудей, проходити її рентгенологічне обстеження і УЗД. Молочні залози жінки є парними залозами зовнішньої секреції. Їх головна функція в жіночому організмі - лактаційна, т. Е вироблення молока, що забезпечує вигодовування немовляти. Тому молочні залози по-іншому називають грудними залозами.

Захворювання грудних залоз зустрічається часто, тому що як ніякий інший орган, молочні залози відчувають на собі вплив усіх процесів, що відбуваються в жіночому організмі: менструальний цикл, вагітність, лактація, менопауза - на все це груди реагує своїми анатомо-фізіологічними змінами. Незважаючи на те, що більшу частину життя жінки молочні залози знаходяться «в спокої», але як гормонозалежний орган, вони зазнають складні зміни, зумовлені фізіологією жіночого організму. І виникнення більшості захворювань молочної залози пов'язано саме з порушеннями гормонального фону.

Молочна залоза, захворювання різноманітні . Так, при ендокринних розладах в молочній залозі можуть виникнути доброякісні утворення - мастопатія, кіста і фіброма молочної залози. Їх розвиток нерідко пов'язане з абортами, а також запальними захворюваннями органів жіночої репродуктивної сфери, такими, що порушують гормональну функцію яєчників і інших залоз внутрішньої секреції. Захворювання молочної залози, що ведуть до її запалення - маститу, розвиваються, як правило, в період грудного вигодовування: це лактостаз і тріщини соска.

Особливу заклопотаність маммологов-онкологів викликає зростання кількості злоякісних пухлин (раку молочної залози). До їх розвитку привертають травми і запальні захворювання грудей, аборти, статеві інфекції, пізня (після 35 років) перша вагітність і пологи, ендокринні розлади, шкідливі звички, екологія і спадковість.

Все захворювання молочної залози у жінок , відповідно до Міжнародної статистичної класифікації, поділяються на такі категорії:

  • - Доброякісна дисплазія грудей (мастопатія).
  • - Запальні захворювання.
  • - Гіпертрофія молочної залози.
  • - Неуточнені освіти в грудях.
  • - Злоякісні захворювання.
  • - інші хвороби молочної залози.

Захворювання молочної залози симптоми

Про те чи інше маммологическом захворюванні може свідчити поява у жінки хоча б однієї зі скарг: ущільнення, болючість в грудях, поява виділень з сосків, зміна шкіри на грудях і в області соска, зміна форми залози, збільшен ня лімфовузлів в пахвових зонах.

Діагностика молочної залози - кожна жінка щомісяця повинна сама уважно оглядати молочні залози на 6-12 день менструального циклу. При виявленні перших насторожують симптомів необхідно терміново вдатися до консультації лікаря-мамолога.

На які зміни слід звертати увагу?

  • - Будь-які зміни форми, розмірів і симетричності молочних залоз;
  • - зміни конфігурації молочних залоз (втягнуті ділянки, випинання);
  • - стан соска і ареоли (деформації, виразки, втягнуті ділянки);
  • - наявність виділень з соска і ареоли, їх характер;
  • - стан шкірних покривів грудей (почервоніння, набряки, «лимонна кірка»);
  • - розширення кровоносних судин;
  • - наявність вузликових ущільнень, хворобливих ділянок.

Діагностика молочних залоз після 35 років жінкам необхідно раз на рік проходити УЗД молочних залоз, а після 40 - мамографію один раз в 2 роки. Слід відвідати мамолога, якщо ви плануєте вагітність або прийом оральних контрацептивів. Дуктографія молочної залози - рентгенографічне дослідження проток молочної залози після введення в них контрастної речовини. Проводиться жінкам, які прийшли зі скаргами на виділення із сосків.

Діагностика захворювань молочної залози може бути доповнена пункційної біопсією з подальшим цитологічним та морфологічним дослідженням біоптату. Гістологічне дослідження вважається одним з найважливіших методів оцінки патологічного процесу. Точність діагностики складає 90-100%. захворювання молочний заліза.

Профілактика хвороби молочних залоз

Самообследование і своєчасне проведення мамографії та УЗД молочних залоз .

Значний профілактичний потенціал щодо раку молочної залози - дотримання правил раціонального харчування. Так, вершкового масла слід споживати не більше 20 - 30 грам в день, яєць 4-5 штук в тиждень, смажені м'ясні страви є рідше, ніж рибні та овочеві. У раціон харчування слід більше вводити знежирених молочних продуктів. Цих правил особливо строго слід дотримуватися жінкам в період розвитку настання менопаузи. Кожна жінка також повинна стежити за своєю масою тіла - чуйним барометром обмінних процесів в організмі. При цьому пильність не повинна падати з віком або зі зміною сімейного стану.

Не забудемо про протипухлинної активності вітамінів і перш за все бета-каротину, вітаміну С. До профілактичних заходів відноситься також оберігання молочних залоз від ударів, ударів і здавлювання. Не слід носити тісні бюстгальтери. Останні повинні бути відносно вільні, але добре підтримувати молочні залози, попереджаючи їх відвисання і значні струсу при рухах. Своєчасне і ефективне лікування яєчників, щитоподібної залози, печінки, псіхоневрогенних розладів також є профілактикою пухлинних захворювань молочних залоз.

Ризик розвитку молочної залози зменшується при зниженні або виключення споживання алкоголю і куріння. Рання і точна діагностика передпухлинних і пухлинних захворювань молочної залози визначає успехлеченія і в певній мірі профілактику раку молочної залози. Своєчасна діагностика цих захворювань насамперед залежить від самої жінки, від її бтітельності і свідомого і сумлінного ставлення до профілактичних оглядів. Такі огляди проводяться акушерками жіночих оглядових кабінетів, гінекологами, хірургами, онкологами.

Препарати при хвороби молочних залоз:

«Фітовіт- Мастонорм» надає загальнозміцнюючу дію на весь організм в цілому. Ефективно сприяє покращенню функціонування та відновлення роботи жіночої статевої сфери і центральної нервової системи, попереджає ризик розвитку захворювань молочної залози, мастопатії, гормональних дисфункцій. Також може застосовуватися як профілактичний, протизапальну, антиоксидантну і загальнозміцнюючий засіб, особливо при астенії, загальній хронічної втоми, депресії. Показання до застосування: гормональна дисфункція і пов'язані з цим захворювання молочної залози і матки; мастопатія; порушення функції щитовидної залози; передменструальний синдром.

Хвороба молочних залоз, препарати:

нормалізує роботу щитовидної залози

  • - «Щітонорм» (таблетки)
  • - «Фукусіми» (рідкий)
  • - «Ламінарія» (рідкий)

Зупиняють зростання новоутворень і сприяють розсмоктуванню

  • - «вита- Биол» (таблетки)
  • - «Чистотіл« (таблетки, екстракт)
  • - «Шоломниця» (таблетки)
  • - «Лопух» ( рідкий)
  • - «Ялівець» (рідкий)
  • - «Шабельник» (рідкий)
  • - «Чага» (рідкий)
  • - «Часник» (рідкий)
  • - «Омега- 3» (капсули)
  • - Гарбуз (масло)

Гальмують зростання новоутворень естрогенвмісні препарати:

  • - «Люцерна» (таблетки)
  • - «Антиклімакс» (таблетки)
  • - «Сім трав» (таблетки)

Для підвищення резистентності організму і ка як детоксикаційні засоби слід використовувати:

  • - Фітосорб
  • - Яблопект «Чистий»
  • - Яблопект «Жіночий»
  • - Яблопект «Антиоксидантний»
  • - Яблопект «Вітамінний»
  • - «Гепато» (таблетки)
  • - «Імуно» (таблетки)
  • - «солянка Холмове» (таблетки)
  • - «Розторопша» (таблетки, масло, клітковина)
  • - «Овесан» (клітковина)
  • - Кунжут, Льон, Гарбуз (клітковина).

Прийом препаратів тривалий (4-6 місяців). Одночасно використовують 2-3 препарату. Зміна препаратів кожні 2-4 тижні. Краще одночасно поєднувати препарати онкостатичну і детоксикаційної дії.