Порушення обміну речовин

Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...
Available
Еліт формула

Хондроітин-біол (60шт)

ТМ "Биолика"
Код: 101
434,00 грн.
Хондроітин - хондроитинсульфат, що містить низькомолекулярні фракції, одержувані з хряща лососевих риб.

Що таке порушення обміну речовин?

Порушення обміну речовин (метаболізму) виявляються практично на всіх рівнях біологічних систем організму - на клітинному, молекулярному та інших. Найбільш серйозним вважається порушення обміну речовин на клітинному рівні, так як воно значно змінює механізми саморегуляції і має спадкову причину.

Порушення обміну речовин у дітей досить часте явище, особливо в наш час, коли відсутня культура раціонального харчування і дотримання норм рухової активності. Чим менше вік, тим більше потрібно енергії. Велика кількість енергії вимагає якісного складу продуктів, які споживаються організмом. Особливо це стосується білка. досить часте явище, особливо в наш час, коли відсутня культура раціонального харчування і дотримання норм рухової активності.

порушення обміну речовин у дитини - зростаюча дитина потребує великої кількості білка, що малоймовірно при неправильному неконтрольованому харчуванні дитини Якщо в їжі переважають хлібобулочні вироби, прості вуглеводи і солодощі, дитина не отримує якісний білок. В цьому випадку не чекайте чудес щодо його статури і росту.

Порушення обміну речовин у чоловіків - обмінні процеси в організмі знаходяться у великій залежності від способу життя, який веде людина, від збалансованості його харчування, від повноцінного сну, рухової активності, частоти стресових ситуацій. Причини порушеного обміну можуть критися в збоях нервової системи, розбалансування ендокринної системи, при порушеному синтезі імунних і транспортних білків, в разі порушення генетичного апарату самих клітин.

Метаболізм що це ? Процеси в організмі, які розкладають і виводять непотрібні продукти життєдіяльності і розщеплюють для надходження в кров інші потрібні для організму речовин. Постійно діючий метаболізм, по суті, підтримує життя в людському організмі, дозволяючи йому розвиватися і розмножуватися, адекватно реагувати на вплив зовнішнього середовища і зберігати всі свої функціі.В метаболізмі беруть участь жири, вуглеводи, білки та інші елементи, кожен з яких грає власну роль в обміні речовин.

Порушення метаболізму - це зміна в одній зі стадій обміну речовин - в катаболизме або анаболізмі. Катаболізм або дисиміляція - процес окислення або диференціації складних елементів до стану простих органічних молекул, які зможуть брати участь в процесі анаболізму (асиміляції) - синтезування, який характерний енергозатратністю.

Причини порушення обміну речовин у дітей:

 • - Споживання їжі низької якості і« гастрономічного сміття », що заміняє повноцінний прийом їжі. Їжа у вигляді сухих перекусів, солодкої газованої води, фастфуду тягне за собою неприємні наслідки для організму дитини.
 • - Недостатня кількість води в організмі.
 • - Дитина веде пасивний спосіб життя. Проводить більше 50% часу в сидячому положенні без активності.
 • - Неправильний режим харчування. Якщо дитина не їсть протягом дня і наїдається тільки до вечора, це відіб'ється на його самопочутті.
 • - Аналогічним чином рідкісні прийоми їжі впливають на метаболізм.

Порушення обміну речовин причини у дорослих відносяться до спадкового фактору, хоча вони до кінця ще не вивчені. Основну роль регуляції внутрішньоклітинного метаболізму виконує генетично передається інформація. Також, причини порушення обміну речовин можуть бути пов'язані з патологічними змінами у функції щитовидної залози, в роботі гіпофіза і надниркових залоз. Однією з причин може бути неправильний раціон харчування людини, а також недотримання норм здорового способу життя. Як переїдання, голодування, так і фанатична відданість новомодним дієтам, неперевіреними часом і дієтологами, можуть спровокувати збій в метаболізмі. Батьки повинні вміти визначати симптоми порушення обміну речовин у дітей такі як:

 • - Надмірна вага. Найбільш наочний ознака порушення роботи організму дитини.
 • - Рідкісний стілець. Якщо дитина ходить в туалет рідше, ніж варто було б (1 раз на 2 дні), це свідчить про повільне метаболізмі.
 • - Великі обсяги їжі. Дитина їсть багато, але постійно голодний.

Ознаки порушення обміну речовин симптоми:

 • - Суха шкіра, ламкі нігті і волосся.
 • - Проблеми з зубами, різке погіршення їх стану та руйнування емалі.
 • - Набряки, що свідчать про затримку води в організмі.
 • - Прищі і вугри на лобі, носі, спині.

Порушення обміну речовин ознаки основні у дорослих:

 • - Помітна зміна ваги тіла - як в меншу, так і в більшу сторону, при збереженні звичного режиму харчування.
 • - Відсутність апетиту або навпаки - підвищений апетит.
 • - Поява гіпер- або гіпопігментація.
 • - Стоматологічні проблеми, в основному, руйнування зубної емалі.
 • - Порушення роботи травної системи-діареї чергуються з запорами.
 • - Зміна структури нігтів і волосся - сухість, шаруватість , ламкість (волосся - рання сивина, нігті - білі плями).
 • - Дерматологічні пробл еми - акне, шкірні висипання, рідше - фурункульоз.
 • - Блідість шкірних покривів, одутлість особи і набряклість кінцівок (пастозність).

Профілактика порушення обміну речовин

Порушення обміну речовин профілактика - слід дотримуватися правильного режиму харчування, де кожен продукт вживається в певний час і в певній кількості. Необхідно чергувати відпочинок і праця, захищати організм від попадання токсичних сполук, уникати стресових ситуацій і своєчасно лікувати інфекційні захворювання.

Препарати для поліпшення обміну речовин в організмі.

 • - Скоротити споживання солоної, смаженої, копченої та жирної їжі.
 • - Готувати їжу на пару або на грилі.
 • - Прийом їжі повинен складатися з якісного білка птиці, риби або м'яса і свіжих овочів.
 • - Повинен дотримуватися водний баланс.
 • - Прийоми їжі своєчасно і часто, не рідше п'яти разів на день.
 • - Гострий перець, імбир, коріца- ці спеції і прянощі допомагають прискорювати обмін речовин.
 • - Стежити за порцією. Якщо людина страждає надмірною вагою, порцію необхідно поступово зменшувати і довести до половини.
 • - Збільшити фізичні навантаження.
 • - Активні прогулянки, ігри, гімнастика і плавання, погодинної режим за комп'ютером і телевізором .

Препарати для нормалізації обміну речовин - Необхідно вживати клітковину. Вона сприяє швидкому переварюванню їжі, Добова потреба організму в клітковині становить не менше 25 грамів. Клітковина підтримує рівень цукру в крові і тому відсутнє бажання з'їсти що-небудь солодке, за допомогою клітковини виводяться шкідливі токсини і жири, шлаки, поліпшується робота шлунка і кишечника. Нормалізація обміну речовин препарати - клітковини «Льону», «Гарбузи». «Розторопші», «Кунжуту», «Арахісу», «Овесан» знижують розвиток ракових і серцево - судинних захворювань, зменшують розвиток атеросклерозу та ожиріння, а так само сприяють зменшенню маси тіла. Щоб переробити клітковину організм змушений затратити багато енергії, а значить і більше калорій.

Препарати для нормалізації обміну речовин в організмі , що сприяють нормалізації углеводно- жирового обміну -Фітокомплекс «Корекція ваги», фіточай «Граціозний», Яблопект Чистий, «Омега-3», Екстракт «Грація», «Ялівець», «Ламінарія», «Фукусіми» , «Кукурудзяні рильця», «Часник», «Полин», Таблетки «Грація», «Щітонорм».

Вітаміни для поліпшення метаболізму в щоденному раціоні підтримують життєдіяльність людини, зміцнюють захисні функції, прискорюють метаболізм, особливо корисні - Фіточай« Зимовий, Екстракти «Журавлина», «Фукусіми», «Ламінарія», «Брусниця», « чорниця »,« Часник », Яблопект« Вітамінний »,« Імуно »,« Люцерна »,« Омега-3 », сироп« Полівітамінний », все клітковини, наявні в асортименті.