Неврози
Лецитин-біол (90 шт)
Релаксо-біол (90 шт)
Фітовіт - Анти-клімакс (90 шт)
Фітовіт - Мастонорм (90 шт)
Композиція протипаразитарна (Фітосвечі 10 шт)

Невроз що це таке?
Хвороба невроз це збірна назва, що відноситься до групи функціональних психогенних розладів, які мають тенденцію до затяжного перебігу і характеризуються функціональними порушеннями нервової діяльності, тобто підвищеною збудливістю і швидкою стомлюваністю. Органічні зміни в ЦНС при цьому не присутні. Неврози у дорослих і відхилення в поведінці носять цілком оборотний характер, але тривалістю їх може становити як кілька місяців, так і років. Часто невроз стає реакцією на важку ситуацію, якоїсь захистом від важких проблем. Синонімами виступають невротичний розлад і психоневроз. Збірні назви групи нервових функціональних захворювань психогенних розладів (істеричний невроз, неврастенія, невроз нав'язливих станів) мають тенденцію до тривалого перебігу. Невроз у чоловіків має особливості-причини схильності чоловіків до такого захворювання: черепно-мозкові травми, недоліки виховання. Чоловіки частіше мають такі види неврозу: клімактеричний, депресивний - пов'язаний з незадоволеністю своїми здібностями (сексуальні, професійні) і якістю виконання чоловічої боргу (годувальник сім'ї).
Невроз у жінок це спосіб реагування на стресову ситуацію, він дозволяє жінці вийти з труднощів і зменшити небезпеку, яку вони можуть нести. «Серцеві напади» і розвиток патологічних страхів часто стають для жінки єдиною можливістю отримати допомогу від інших людей.
Дитячий невроз може виникнути, якщо в сім'ї створена відповідна обстановка. І той факт, що дитина своїми душевними якостями, характером і невротичними реакціями нагадує батьків, говорить лише про невірне вихованні - адже в перші роки життя у дітей розвиваються батьківські риси характеру, але не в силу спадковості, а в силу впливу поведінки батьків на розвиток дитини .
Неврози у дітей стан досить поширене, але, на щастя, оборотне. Головне, вчасно звернутися до грамотного фахівця і дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. На жаль є батьки, які дуже легко ставляться до неврозів. Мовляв, переросте. Чи не переросте! Невроз не може зникнути сам по собі, а ось посилитися - дуже навіть. Тому самий мінімальний невроз вимагає допомоги фахівця, а також уважного і дбайливого ставлення з боку батьків.
Причини неврозу
Невроз причини виникнення : основні причини у дітей криються в психологічних травмах, які дітки отримують через хронічні стреси, в числі яких постійні сварки в родині або агресивна обстановка в дитячому колективі. Також гострі стреси і испуги досить часто викликають такі явища, як різкий звук в темряві, аварія, падіння. Не останню роль відіграє спадкова схильність, захворювання мами під час вагітності, і хвороби, перенесені самою дитиною. Тривале недосипання, надмірні розумові і фізичні навантаження також можуть служити причиною формування дитячих неврозів. Для жінок одним з типових неврогенних фактором є інтимні проблеми. Особливо це актуально, коли жінка в силу свого виховання чи якихось інших причин не можуть ці проблеми обговорити з чоловіком або фахівцями. Часто причиною неврозів стають стреси.
Невроз ознаки
Ознаки неврозу у дорослих : нерішучість; емоційне неблагополуччя, нестабільність настрою; комунікаційні проблеми; перекручена самооцінка; переживання тривоги, страхів, панічних атак; дратівливість; підвищена чутливість до стресів; плаксивість; вразливість; зацикленість на травмуючої ситуації; чутливість до перепадів температури, яскравого світла, різким або гучних звуків.
Ознаки неврозу у жінок . Розрізняють декілька видів неврозів:
- - депресивний, що характеризується постійним поганим настроєм, почуттям безцільності і безпорадності;
- - неврастенічний, коли пацієнтка почуває загальне ослаблення і спустошеність;
- - істеричний - припускає безліч соматичних симптомів, що характеризуються демонстративністю; Симптоми неврозу у жінок проявляються у вигляді -навязчівих станів, при якому пацієнтку переслідують невідступні думки;
- - боязні - серед почуттів домінують занепокоєння, страх, соматичні нездужання;
- - іпохондричний, коли жінка проявляє зайву увагу до свого здоров'я, впевнена в наявності у себе важку хворобу.
Фізичні симптоми неврозу у дорослих : болі: головні, серцеві, абдомінальні; підвищена стомлюваність, низька працездатність; запаморочення і перепади тиску; Симптоми при неврозі -порушення апетиту; розлади сну іпохондрія; пітливість, серцебиття, коливання тиску, порушення роботи шлунково-кишкового тракту; зниження потенції і лібідо.
Профілактика неврозів
Невроз профілактика - до профілактики можна віднести загальні рекомендації і побажання психологічного характеру. Людину спочатку потрібно правильно виховати, створити для нього такі умови, при яких можна буде уникнути психічних травм. Адже все йде з дитинства. Напади неврозів дуже часто трапляються у підлітків, які переживають розлучення батьків або перше нерозділене кохання. В цьому випадку потрібно пильну увагу батьків, можливо і допомога психолога.
Препарати при неврозі - для лікування захворювання найчастіше застосовують комплексний підхід, велике значення має аутогенне тренування, гіпноз, навіювання і методи переконання.
Основні принципи лікування спрямовані на усунення психотравмуючих ситуацій і на зміцнення нервової системи - дотримання режиму сну і відпочинку, раціональне харчування, виключення різних видів інтоксикацій (зокрема, алкогольної), розслаблююча терапія (физиолечение), заняття спортом. Призначається седативна терапія, в основному препарати від неврозу рослинного походження для нейтралізації невротичних розладів рекомендується використовувати фітокомплекс «Біоліка Антистрес», або:
- - Яблопект «Чистий»
- - «Кардіо» (таблетки, рідкий)
- - «Аїр болотний» (таблетки)
- - «релакс» ( таблетки)
- - Фіточай «Рівновага»
- - «Антистрес» (рідкий)
- - «Дивосил» (рідкий)
- - «Лецитин» (таблетки)
- - Сироп «Заспокійливий»
Хворим добре допомагають хвойно-сольові ванни і точковий масаж, а також традиційний масаж і голкорефлексотерапія.
Комплекс «Біоліка Антистрес» - відмінне засіб від неврозу . Він покращує психічний і фізичне самопочуття, знімає втому, відновлює сили, надає заспокійливу дію на центральну нервову систему, має спазмолітичну і вітамінізуючу дією, покращує якість сну, надає м'яку гіпотензивну дію, розширює кровоносні судини.