Піодермія
Клітковина з насіння гарбуза (190 гр)
Фітобальзам Ліостев (38 гр)
Композиція протипаразитарна (Фітосвечі 10 шт)
Біоліка (Інтим - гель)
Урбеч з ядер абрикосових кісточок (100 гр)
Антигельмінтnew - Біол (120 шт)
Яблопект (20 шт)
Екстракт СОСНА-ЛИМОН (30 мл)

Що таке піодермія?
Піодермія це гнійне ураження шкіри, яке виникає внаслідок впровадження в шкірний покрив різних хвороботворних бактерій. Піодермія може виникати на тлі різних захворювань шкіри, які супроводжуються сильним сверблячкою. У деяких випадках гнійне ураження шкіри може призводити до серйозних наслідків і ускладнень.
Піодермія у чоловіків
Гнійничкові ураження шкіри досить поширені. Вони викликаються стрепто- і стафілококами. У звичайних умовах ці мікроорганізми знаходяться на шкірі як сапрофітів. При несприятливих умовах (зниження імунітету і захисних функцій шкіри) мікроорганізми набувають вірулентні властивості (стають хвороботворними).
До піодерміям відносяться фолікуліти (включаючи вугровий висип), заїду, фурункульоз та ін.
Піодермія у жінок явище часто зустрічається. До сприяючих чинників відносять переохолодження, перегрівання, перевтома і захворювання внутрішніх органів (печінки, шлунка, кишечника). Збільшення цукру в крові при цукровому діабеті теж створює сприятливе середовище для розмноження патогенних мікроорганізмів. Саме тому важливим моментом при лікуванні піодермії є обмеження вживання солодкого.
Піодермія причини
Можна виділити два типи факторів, які сприяють розвитку піодермії:
- - внутрішні фактори;
- - зовнішні чинники.
Причини піодермії
Стафілококи і деякі стрептококи є постійними мешканцями шкіри людини. Кожна людина протягом свого життя є тимчасовим або постійним носієм даних бактерій. В основному саме стафілокок призводить до розвитку піодермії. У деяких випадках відбувається змішане інфікування різними видами збудників.
Загальний стан організму грає велику роль у розвитку піодермії. Зниження місцевого імунітету, наявність супутніх захворювань, порушення в роботі нервової або ендокринної систем є внутрішніми факторами, які можуть стати пусковим механізмом і привести до гнійно-запального ураження шкіри До внутрішніх факторів належать.
- - зниження імунітету ;
- - вік;
- - генетична схильність;
- - перевтома;
- - захворювання ендокринної системи;
- - вогнища хронічної інфекції.
Симптоми піодермії
Найчастіше пиодермия вражає ті ділянки голови, де є волосяні цибулини, а також пахви і пахову область. Залежно від того, чим викликана піодермія, вона ділиться на види:
- - Стрептококова (стрептококової імпетиго, інтертригінозна стрептодермія, заїду і ін.)
- - Стафилококковая піодермія (вульгарний сикоз, фолікуліт, абсцеси новонароджених, епідемічна пухирчатка новонароджених)
- - Змішаного типу (виразково-хронічна і виразково-вегетуючих піодермія, шанкриформная піодермія)
В залежності від глибини ураження шкіри: Поверхнева, Глибока
Піодермія ознаки:
- - спостерігається почервоніння ділянки шкіри;
- - через час утворюються поодинокі висипання у вигляді пухирців, в середині заповнені гноєм;
- - бульбашки через час розкриваються (лопаються), на їх місці утворюються виразки;
Ознаки піодермії , збудником якої був стафілокок, проявляються в тому, що на місці зажівшей виразки утворюється рубець. Як, наприклад, якщо має випадок шанкриформная піодермія.
Піодермія препарати
Лікування зводиться до усунення чинників, що провокують хворобу, а також зміцненню загального стану імуноукріпляючих засобами. При нескладних формах лікування проводиться місцевими препаратами, рідко призначають антибіотики вовнутрь.Прі лікуванні піодермії, особливо довгостроково поточної, необхідно, в першу чергу, звернути увагу на заходи, що підвищують імунітет і адаптаційні можливості організму. Такою дією володіють:
- - Яблопект Чистий
- - Яблопект «Вітамінний»
- - «сосна лимон» (таблетки)
- - Моно-Биол «Люцерна» (таблетки)
- - імуно-Биол (таблетки)
- - Екстракт «Клюкви» (рідкий)
- - Бальзам «Він-Віта»
- - Сироп «Полівітамінний»
- - Спіруліна (свічки «Еконіка»)
протимікробну дію:
- - «Антігельмінт- біол» (таблетки, рідкий))
- - Екстракт «Ялівцю» (рідкий)
- - Екстракт «Полину» (рідкий)
- - Екстракт «Чабреца» (рідкий)
- - Екстракт «чистотілу» (рідкий)
- - Екстракт «Часника» (рідкий)
- - Чорний кмин (масло)
Місцево слід застосовувати препарати при піодермії , що володіють дезінфікуючими, протизапальними і підсушують властивостями:
- - екстракт «Айра болотного» (рідкий)
- - екстракт «Оману» (рідкий)
- - екстракт «Полину» (рідкий)
Для приготування дезінфікуючих лосьйонів необхідно екстракт розвести спиртом або горілкою в пропорції 1: 1. Лікувальний лосьйон використовується для очищення ураженої ділянки шкіри (так як при піодерміях не рекомендується миття водою) і потім повторне змазування для лікування.
Піодермія профілактика
Профілактика піодермії - постійне дотримання правил особистої гігієни, збалансоване харчування, режим праці та відпочинку - обов'язкові складові профілактики піодермій варто пам'ятати, що правильно підібрані засоби гігієни - запорука здоров'я вашої шкіри, тому не варто використовувати неякісні косметичні та миючі засоби. При контакті з хімічними речовинами, здатними потрапити на шкіру, необхідно використовувати засоби захисту. Піодермія передається при контакті з хворою людиною або при користуванні предметами цієї людини. Тому дуже важливо дитини, у якого виявлено піодермія, ізолювати з дитячого колективу, своєчасно почати його лікування і уникати контакту з його речами.