Метеоризм

Available
Рідна природа

Флоро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 448
114,00 грн.
Збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Антигельмінт-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451
114,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування « Антігельмінт-біол »
Available
Еліт формула

Антигельмінтnew - Біол (120 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 451-2
182,00 грн.
«Антигельмінтnew-біол» - комплексний фітопрепарат, який володіє широким спектром біологічної активності: чинить детоксикаційну, протиалергічну, спазмолітичну, антимікробну, противопаразитарное, фунгіцидну, імуномодулюючу, бактеріостатичну дію; сприяє очищенню організму і мобілізації захисних сил на тлі глистових, паразитарних інвазій; покращує...

Що таке метеоризм у людини?

Сильний метеоризм це надмірне скупчення газів в кишечнику, що виявляється здуттям живота, відчуттям дискомфорту в черевній порожнині і відрижкою.

Метеоризм у дітей і кишкова колька часто є першою проблемою для молодої мами: ці явища можуть з'явитися вже з двотижневого віку малюка. Ця проблема пов'язана зі здуттям живота дитини внаслідок надмірного скупчення газів в просвіті кишечника і скруті їх відходження. Таке явище часто розвивається практично у всіх немовлят. Метеоризм у дитини і здуття кишечника газами може провокувати появу кишкової кольки: сильних больових відчуттів в животі у дитини за рахунок спазму одних ділянок кишечника і надмірного розтягнення інших на тлі метеоризму . Болі мають переймоподібний характер і проходять у міру відходження газів. Хвороба метеоризм - звідки ж береться газ в кишечнику? По-перше, його виділяють бактерії при ферментації їжі. По-друге, повітря може заковтувати під час їжі або розмови (зазвичай він виходить з відрижкою).

Метеоризм не є важким або небезпечним захворюванням, проте часто стає причиною збентеження і дискомфорту.

метеоризм у дорослих - часто метеоризм хвилює людей, у яких спостерігаються будь -або патології у функціонуванні шлунково-кишкового тракту. А буває і так, що людина після застілля, відчуває різкий біль в шлунку. Після цього його живіт здувається - це прояв метеоризму. Таким чином, найчастіше, даний недуга викликана зовнішніми причинами. Однак, якщо метеоризм - це симптом якоїсь хвороби, потрібно почати лікування. Тому, якщо дана недуга виникає систематично, людині слід пройти обстеження в лікарні.

Причини метеоризму

 • - неправильне харчування (продукти, багатії не перетравлюваними вуглеводами, такі вуглеводи ферментують бактеріями в кишечнику),
 • - вживання газованих напоїв,

Причини метеоризму в дорослих

- швидке проковтування їжі і пиття великими ковтками,

 • - розмова під час їжі,
 • - деформації неба, зубів і носа,

Сильний метеоризм причини

 • - непереносимості певних продуктів (наприклад, лактазная.
 • недостатність - нездатність перетравлювати молочний цукор лактозу)
 • - часті запори (уповільнюють хід їжі по кишечнику, збільшують ймовірність ферментації і затримують виділяються гази).

Симптоми метеоризму

Можна виділити два основні варіанти метеоризму:

 • - сильний біль і помітний дискомфорт через здуття живота. Відходження газів не відбувається, так як ділянка кишечника переповнений бульбашками газу, це спровокувало спазм товстої кишки, і її просвіт різко звужений.
 • - особливої ​​болю немає, але в животі відзначається сильне бурчання і «переливання», рясно відходять гази з неприємним запахом.

Ознаки метеоризму:

 • - відрижка,
 • - здуття живота,
 • - біль і дискомфорт в черевній порожнині.

Метеоризм, ознаки його можуть бути і «позакишкові». Роздутий кишечник «тисне» знизу на діафрагму, і людини можуть турбувати болі в області серця, «перебої» серцевого ритму, загальна слабкість. У такій ситуації людина намагається пристосуватися до переповнення газами: шукає зручне положення, намагається розстебнути гудзик на брюках або послабити ремінь.

Метеоризм, діагностика захворювання проводиться гастроентерологом, який може призначити ряд обстежень, що включають копрограму, аналіз калу на дисбактеріоз, на яйця глистів, біохімічні аналізи і рентгенографію органів черевної порожнини.

Профілактика метеоризму

Метеоризм що робити ? Намагайтеся менше вживати в їжу продукти, що викликають газоутворення. До них відносяться:

 • - боби,
 • - різні види капусти (брокколі, білокачанна капуста, брюссельська капуста), цибуля, артишоки,
 • - груші, яблука і персики,
 • - цільнозернові продукти, пшениця, висівки,
 • - безалкогольні та фруктові напої,
 • - молоко і молочні продукти, наприклад, морозиво , сир,
 • - продукти, що містять лактозу, такі як хліб, крупи.

Метеоризм профілактика - пийте якомога більше води, бульйону, не вживайте газовану воду, а також пиво і содову (вони підсилюють процеси бродіння в кишечнику). Намагайтеся випускати з напоїв гази, наприклад, переливаючи з пляшки в стакан.Учітесь є повільніше і ретельно прожовувати шматочки їжі. Це зменшить кількість проковтує воздуха.Откажітесь від жувальних гумок, твердих солодощів і куренія.Посетіте зубного лікаря (особливо, якщо у вас є штучні зуби) для того, щоб перевірити стан ротової порожнини.

Препарати від метеоризму

Препарати від метеоризму у дорослих - зверніться до лікаря, якщо вас мучить постійний метеоризм (або гострі напади), що супроводжується болями в животі і втратою ваги. Лікар зможе визначити причину метеоризму і виключити зі списку можливих діагнозів більш серйозні захворювання (наприклад, хвороби жовчного міхура). Препарати при метеоризмі Вам призначать адекватне лікування відповідно до етіологією захворювання та симптоматичну терапію. Іноді потрібно призначення проносних засобів і препаратів, що поліпшують моторику кишечника.

Кошти від метеоризму у дорослих ефективно знижують кількість газів в кишечнику - Серія Яблопект, Фітосорб, таблетки «Флоро», Клітковина з насіння гарбуза, льону, розторопші, кунжуту, арахісу. Екстракти «Часника», «Чабреца», «Аїр болотного».

Метеоризм препарати «Флоро» - є комплексним засобом, який має загальнозміцнювальну, протизапальну, антимікробну, жовчогінну, регенеративну, в'яжучий, спазмолітичну, антисептичну, знеболюючу, імуномодулюючу дію; збільшує відтік жовчі, перешкоджаючи її застою в жовчному міхурі; відновлює нормальну перистальтику кишечника; покращує переваривающую здатність шлунково-кишкового тракту, грануляцію і епітелізацію уражених тканин кишечника; пригнічує патогенну флору, процеси гниття і бродіння, зменшуючи метеоризм; знижує ризик розвитку запальних процесів і пухлин в кишечнику. Кращий засіб від метеоризму - «Фітосорб» .Він відноситься до ентеросорбенту, які мають виражений сорбційною дією, надаючи протиалергічний, протимікробний, бактеріостатичний, дезінтоксикаційний і ранозагоювальний ефект. «Фітосорб» - ефективний засіб від метеоризму - активною речовиною препарату є діоксид кремнію, завдяки якому з шлунково-кишкового тракту абсорбується білірубін і жовчні кислоти, холестерин, білкові комплекси, екзогенні та ендогенні токсини різного генезу: ендотоксини мікроорганізмів, бактеріальні та харчові алергени, інші токсичні речовини, що утворюються при гнитті у кишечнику білків і не перероблених продуктів харчування і т. д.